İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

varex, 11 dakika önce yazdı:

hayırlı olsun...darısı iade bekleyen tüm masumlara...

Âmin sizede hayırlı olsun teşekkür ederim.

672-MEB-KYOK 2017 Aralık-kurumda arkadaşlara sorma şubat - inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Omer Biskin hocam hayırlı olsun ihraç kreteriniz kurum aranma durumu sendika ise süreniz hakkında sakıncası yoksa bilgi verebilir misiniz geride kalanlar icin

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Omer Biskin, Bir saat önce yazdı:

Şükürler olsun kabul kararını bugün gördüm. Umutla bekleyen herkes bu mutluluğu yaşasın inş. 42 aylık hasret bitti çok şükür. 

Hayırlı olsun ben mebden değilim sendikam yok ancak merak ettiğim şey okuldan kaç kişi ihraç edildi ve iade olan ret alan vs. süreç nasıl tamamlandı siz bekleyen son kişimisiniz? 

Anlamak için soruyorum sizden sonra kalan var mı sizce kabul mü gelir ona da tekrar geçmiş olsun. 

• Teşekkür 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 5 saat önce yazdı:

Varex devrem hayırlı olsun. Darısı bize nasip olur inşallah devrem senin kriter neydi garson kod falan varmiydi

701 KHK garson sd kart SC kod ve sohbet iddiası,2019 mart KYOK alındı,komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Omer Biskin hayırlı olsun. 

• Teşekkür 1

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Face te umut veren bir iade daha gördüm. 28 aylık istifa edilmiş sendika, pasif banka hesabı olan bir arkadaşımız bugün iadesini görmüş. Kurum görüşü hakkında bilgisi yok. Benim de sendika artı pasif bankaydı. Kurum görüşü olumlu olmasına rağmen tedirgindim. Bu karar biraz daha umut oldu. Darısı hepimize arkadaşlar...

• Beğeni 1

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 9 saat önce yazdı:

herkese sağlıklı ve mutlu günler arkadaşlar.

az önce sistemde kabul kararını gördüm..

tebligat gelince detayları paylaşırım...

öncelikle iade olmasını istediğim arkadaşlardan önce iade olduğum için üzüldüm..

umarım tüm arkadaşlar, tüm masumlar kısa sürede görevine ve normal hayatına döner..

BliuVQ.png

Hayırlı olsun @varex darısı başımıza

Omer Biskin, 52 dakika önce yazdı:

Şükürler olsun kabul kararını bugün gördüm. Umutla bekleyen herkes bu mutluluğu yaşasın inş. 42 aylık hasret bitti çok şükür. 

Hayırlı olsun iade alanlara...umarım en kısa zamanda bizde yaşarız bu mutluluğu. An itibariyle benim hala ,yine ,yeni ve yeniden  #incelemeye devam# 

• Onaylama 1

672 KHK-adli islem yok- 30  ay sendika-kurum görüşü olumlu eylul 2019 -1 Temmuz KABUL kararını sistemde görme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 58 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun ben mebden değilim sendikam yok ancak merak ettiğim şey okuldan kaç kişi ihraç edildi ve iade olan ret alan vs. süreç nasıl tamamlandı siz bekleyen son kişimisiniz? 

Anlamak için soruyorum sizden sonra kalan var mı sizce kabul mü gelir ona da tekrar geçmiş olsun. 

Sağolun bekleyen herkes en kısa sürede iade olur inş.

Okulda tek kişi,

Eşim ihraç ve komisyon red  bölge idare mah.(adli beraat)

Çalıştığımız ilçede 6 ihraç vardı 672 ilk iade biziz beklemede olan red alan var.

22 ay sendika 2. Kuruluşta, 2017 aralık takipsizlik

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

672-MEB-KYOK 2017 Aralık-kurumda arkadaşlara sorma şubat - inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
zayzay, 5 saat önce yazdı:

bilirkişi raporunu kim talep etti?ben de banka kaynaklı davada yardımdan ceza aldım istinafta bilirkişi raporu alınmadan karar verildi diye itiraz ettim. zira 2013 ile 2014 para girişleri eşitti yıl bazındaki artış 3000 tl nin altında idi savunmalarım dikkate alınmadı. buna gore bozulur mu ne dersiniz

Bilirkişi raporu zaten vardı. Bankadan hesap dokumum istendi.Onlarla masak raporu ve benim savunmam karsilastirilip karar verildi.

• Teşekkür 1

672-Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, 9 saat önce yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim darısı başımıza inşallah

1979kayaelif_03, 9 saat önce yazdı:

Çok sevindim. Hayırlı olsun nası bi duygu?

693/khklı, 8 saat önce yazdı:

Sayın @varex iadeniz hayırlı olsun  , inşallah bekletmezler ve tez zamanda görevinize başlarsınız. 

Ret alanlara geçmiş olsun ,inşallah mücadelelerinin karşılığını alırlar. 

Bglmtrk, 8 saat önce yazdı:

Cok sevindim inanın hayırlı olsun iadeniz

Kahraman.46, 7 saat önce yazdı:

Varex kardeşim hayırlı olsun, darısı tüm masumlara inşallah. 

672zede, 7 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun hocam inanın çok sevindim....

Nazenin, 7 saat önce yazdı:

@varex hayırlı olsun çok sevindim şükür kurtuldunuz. forumu terketmeyın lütfen bizlere yardimci oluyodunz

Daşbırk, 7 saat önce yazdı:

Sayın varex hayırlı olsun

hepsiyah, 6 saat önce yazdı:

Sn @varex hayirli olsun rabbim bide boyle bisey yasatmasin evde simdi bayram havasi vardir?

Serap77, 6 saat önce yazdı:

Sn.varex hayırlı olsun, çok sevindim. En zor imtihanınız bu olsun.

Derinligunler, 6 saat önce yazdı:

@varex hayırlı ugurlu olsun gözünüz aydın... 

EMİROĞLU, 5 saat önce yazdı:

Hayirli olsun gözünüz  aydın tekrar  boyle sikintilar yasamayasiniz emniyetten iadelerin  olması sevindirici.....

Rapunzel, 2 saat önce yazdı:

Babası iş bulmus, şehir dışına çalışmaya gidecek bir çocuk gibi hissettim ? çook sevindim, umarım mahrum kalmayız sizden.

Samir155, 2 saat önce yazdı:

İaden hayırlı olsun varex kardeş. 

Santos689, 2 saat önce yazdı:

Başta @varex olmak üzere kabul kararını gören herkese hayırlı olsun ret alan arkadaşlara geçmiş olsun. Bilinçli bir şekilde masum insanları bu bekleyişi reva görenlerin canları cehenneme umarım daha kötüsü ile sinanirlar. Fetonun kucağından inmeyen onun sayesinde bir yerlere kapak atanlar her kim olursa olsun umarım en kısa zamanda cezasını misli ile çeker

Dil to pagal ha, 2 saat önce yazdı:

Sayın  varex iadeniz hayırlı olsun.darısı incelemesi devam eden tüm masumların başına

Omer Biskin, 1 saat önce yazdı:

Âmin sizede hayırlı olsun teşekkür ederim.

HakkiDerman, 1 saat önce yazdı:

Varex devrem hayırlı olsun. Darısı bize nasip olur inşallah devrem senin kriter neydi garson kod falan varmiydi

Sınıföğretmeni, Bir saat önce yazdı:

Hayırlı olsun @varex darısı başımıza

Hayırlı olsun iade alanlara...umarım en kısa zamanda bizde yaşarız bu mutluluğu. An itibariyle benim hala ,yine ,yeni ve yeniden  #incelemeye devam# 

BMUfVU.jpg 

inşallah kısa sürede tüm arkadaşlar görevlerine iade olur...

hepinize çok ama çok teşekkür ederim iyi niyetleriniz için..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...