İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
Nazenin, 24.03.2020 - 16:05 yazdı:

evde ya da az personelle çalışabilir ama kapatmak diye düşünüyorum kapansa hem bunu kamuoyuyla paylasirlar  . az personelle çalışma yaparsa ya da evden çalışırsa yavaşlar mi onu bilmiyorum. arkadaşlar bu konuda bilgi sahibi ya da duyum sahibi olan olursa lütfen burda paylassin kafamızdaki soru işaretleri azalmış olurdu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Evet sigorta ve kasko  işi yapıyorum. Teklif için irtibata geçebilirsiniz benimle. Whatsapptan ruhsatı atmaniz yeterli. Irtibat: 05070458844 teşekkürler

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İyi akşamlar forum sakinleri, herkes cimer den adalet bakanlığına istek yazsın valla çatlıyacam corona bizi öldürmeden komisyon kararları hızlandırsın açıklasın. Valla ölümden korkutma değil ONUR ŞEREFİM ZAN altındayken ölmek istemiyorum. Sizlerde yazarsanız belki dikkate alırlar. Bide adalet bakanlığı iletişimi bu mesele için arıyorum açan yok. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nefer, 13 dakika önce yazdı:

İyi akşamlar forum sakinleri, herkes cimer den adalet bakanlığına istek yazsın valla çatlıyacam corona bizi öldürmeden komisyon kararları hızlandırsın açıklasın. Valla ölümden korkutma değil ONUR ŞEREFİM ZAN altındayken ölmek istemiyorum. Sizlerde yazarsanız belki dikkate alırlar. Bide adalet bakanlığı iletişimi bu mesele için arıyorum açan yok. 

Keşke virüs salgını olmasaydı. Eğer olmasaydı çalışma yapabilirdik eşimle de konuşuyoruz hani şu an ne yapabilirler az personelle çalışıyorlar ki risk de bir gerçek salgın birine bulaşsa komple kapansa daha kötü. ben de cimer e yazdım fakat şu süreçte faydası olur mu bilemiyorum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nefer, 14 dakika önce yazdı:

Normalde böyle zorlama yorumlara hiç cevap yazmam fakat HSK Genel Kurulunun kararı uyarınca, tutuklu ve acil işler, dava zaman aşımı yakın olan işler ile ivedi sayılacak diğer iş ve işlemler haricindeki ilk derece adli ve idari yargı mercileri ile bölge adliye, bölge idare mahkemelerine ait duruşma, müzakere ve keşifler 30 Nisan 2020 tarihine kadar ertelenmişken bırakın istek yazmayı, komisyonun şuan görevini yaptığına/yapacağına dua edin.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
gunsmith, 7 dakika önce yazdı:

Normalde böyle zorlama yorumlara hiç cevap yazmam fakat HSK Genel Kurulunun kararı uyarınca, tutuklu ve acil işler, dava zaman aşımı yakın olan işler ile ivedi sayılacak diğer iş ve işlemler haricindeki ilk derece adli ve idari yargı mercileri ile bölge adliye, bölge idare mahkemelerine ait duruşma, müzakere ve keşifler 30 Nisan 2020 tarihine kadar ertelenmişken bırakın istek yazmayı, komisyonun şuan görevini yaptığına/yapacağına dua edin.

ben de çok yiprananlar sabirsizlananlar çalışma yapılsın diyenlerdendim ama su salgın varken hersey olağan üstü durumda dusununce gerçekten bu durumda calismasi bile mutluluk verici. zaten şu salgın zamanında komisyon hizlansin demek ters bile tepebilir. salgın bitene kadar çalışma yapılsın vs söylemlerini ben de dile getirmeme kararı aldım   

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nazenin, 8 dakika önce yazdı:

ben de çok yiprananlar sabirsizlananlar çalışma yapılsın diyenlerdendim ama su salgın varken hersey olağan üstü durumda dusununce gerçekten bu durumda calismasi bile mutluluk verici. zaten şu salgın zamanında komisyon hizlansin demek ters bile tepebilir. salgın bitene kadar çalışma yapılsın vs söylemlerini ben de dile getirmeme kararı aldım   

Bunun aksini düşünen hiç bir forum üyesi olduğunu düşünmüyorum. Zamanın ruhuna göre, mantıklı, makul olmakta fayda var. Yarın komisyon çalışmalarına ara vermiştir diye bir açıklama gelse kim itiraz edebilir bu durumda.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Yengeç, 48 dakika önce yazdı:

Evet sigorta ve kasko  işi yapıyorum. Teklif için irtibata geçebilirsiniz benimle. Whatsapptan ruhsatı atmaniz yeterli. Irtibat: 05070458844 teşekkürler

Ethica ile anlaşmanız var mı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sayımız azalsın diyoruz ama, bii yandan ihraçlar artıyor...

Kim ise geçmiş olsun çok üzüldüm...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugun arkadasla konustum kamuda odalarda 2kisiden fazla calistirilmiyomus dogal olarak bu komisyonum hizini kesmistir yaslisa hastasida vardir. @Nazenin hocam 1haftaya kadar bend esiizn gibiydim biz evd eiki ihraciz hergun bugunnu demekten bikmistim ama artik gecen hafta bile esimin zoruyla baktim icindne gelmiyor galina birazda ya red olur korkusu basti bana

• Üzülme 2

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...