İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

701katip, 4 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar benim bir tanıdığımın yakını komisyonda milli eğitim kısmına bakan yerde çalışıyor. Bugün kendisini aradım yakınının çalışıp çalışmadığını sordum. Bana yakınının bölüm yetkilisi olduğunu, kendisiyle beraber bir memurun çalıştığını bölümde başka kimsenin olmadığını söyledi. Benim anladığım diğer kurumlardaki gibi nöbet sistemi var sadece. Çalışma yok ama nöbetçi bırakıyorlar.

hım yani red bölümündeki dosyalar kabul bölümüne kaçmasın diye nöbetçi koymuşlar.??

• Kahkaha 6

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dostlar sayın  Ömer Faruk Gergerlioğlu ile irtibatlı olan varsa, kendisine; iki haftadır karar çıkmadığını, nedeni hakkında bilgi alabilirmisiniz diye bi sorsak, nedersiniz.

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
701katip, 53 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar benim bir tanıdığımın yakını komisyonda milli eğitim kısmına bakan yerde çalışıyor. Bugün kendisini aradım yakınının çalışıp çalışmadığını sordum. Bana yakınının bölüm yetkilisi olduğunu, kendisiyle beraber bir memurun çalıştığını bölümde başka kimsenin olmadığını söyledi. Benim anladığım diğer kurumlardaki gibi nöbet sistemi var sadece. Çalışma yok ama nöbetçi bırakıyorlar.

Tabi ayrıca şu da var 45 gün önce dosyama bakma imkanı var mı dedim. Hala bakilacak?? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben dosyama baktırdım, red verilemiyor ama kabulde verilmiyor, son ana kadar beklemede olacak, son dakika referans varsa kabul yoksa red.. hesap soranda yok zaten...bu yazdıklarım öngörü den ibaret ama gerçek olacak gibi:))

672 EGM - inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

iyi akşam arkadaşlar rabbim tez zamanda sizlerinde iadelerini nasip etsin inşallah. Sizlerden ricamız memurlar.nette Komisyondan kabul kararı alan polis memurları görevlerine iadelerini  bekliyor haberinin altına yorum yapabilir miyiz. haberin takip sayısını artırmak ve sesimiz duyurmak adınaiyi akşam arkadaşlar rabbim tez zamanda sizlerinde iadelerini nasip etsin inşallah. Sizlerden ricamız memurlar.nette Komisyondan kabul kararı alan polis memurları görevlerine iadelerini  bekliyor haberinin altına yorum yapabilir miyiz. haberin takip sayısını artırmak ve sesimiz duyurmak adına

https://www.memurlar.net/haber/903482/ohal-komisyonundan-kabul-karari-alan-polisler-aylardir-bekliyor.html

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Markete basvurmustum kabul edildi bugun ihrac oldugumu anladiklari icin alamayiz diye cevap verdiler ise alinmadim peki ihraclar ne isler yapiyor tekzen vatan vs gibi kurumsal firmalarda calisanlar var mi ne isle mesgul bunca insan  is fikirleri istiyorum 

• Beğeni 1

701 Tsk inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
absoluter, 2 saat önce yazdı:

Dostlar sayın  Ömer Faruk Gergerlioğlu ile irtibatlı olan varsa, kendisine; iki haftadır karar çıkmadığını, nedeni hakkında bilgi alabilirmisiniz diye bi sorsak, nedersiniz.

İletişime geçtim geçen hafta farkında olduğunu ilgilendiğini dile getirdi sağolsun ama pek dikkate almıyorlar chp milletvekili Yıldırım kaya var onunla irtibata geçen biri olursa komisyona uğraması herşeyi netliğe kavuşturur

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Teşekkürler santos689

• Beğeni 1

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Kaptanpolis, 1 saat önce yazdı:

iyi akşam arkadaşlar rabbim tez zamanda sizlerinde iadelerini nasip etsin inşallah. Sizlerden ricamız memurlar.nette Komisyondan kabul kararı alan polis memurları görevlerine iadelerini  bekliyor haberinin altına yorum yapabilir miyiz. haberin takip sayısını artırmak ve sesimiz duyurmak adınaiyi akşam arkadaşlar rabbim tez zamanda sizlerinde iadelerini nasip etsin inşallah. Sizlerden ricamız memurlar.nette Komisyondan kabul kararı alan polis memurları görevlerine iadelerini  bekliyor haberinin altına yorum yapabilir miyiz. haberin takip sayısını artırmak ve sesimiz duyurmak adına

https://www.memurlar.net/haber/903482/ohal-komisyonundan-kabul-karari-alan-polisler-aylardir-bekliyor.html

arkadaşlar bu haberin altına geciken iadelerle ilgili  yorum yapabilirsek haberin etkisi artar..

mümkün mertebe destek verelim haberin altına konuyla ilgili yorum yapalım...

bu tür haberler olmadığı sürece çoğu kimsenin mağduriyetlerden haberi olmuyor...

elden geldiği kadar habere katkı amaçlı yorum yapalım...

yorumunuz editör onayından sonra yayınlanıyor birkaç dakikalık gecikmeyi dikkate almayın.....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...