İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Profilimde yanlis isaretlemisim galiba 

Emin olun bugun kabul kararimi gordum.baska kararlarda duyulunca bana hak vereceksiniz.

Sendika ikinci kurulustan kasim 2016 ya kadar.

kasim 2015 yazacaktim sendika istifa tarihi 2016 yazmisim

• Beğeni 7

Sendika magduru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Öğretmen1, 7 dakika önce yazdı:

Emin olun bugun kabul kararimi gordum.baska kararlarda duyulunca bana hak vereceksiniz.

kendi adıma nefes almış gibi oldum bu haberi görünce, sağ olun. hayırlı olsun iadeniz.

• Beğeni 1

695, Savunma Sanayii Başkanlığı, Uzm. Yrd. adli süreç yok, iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Öğretmen1, 13 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun en son ne zaman bakmıştıniz acaba

701 khk-inceleme devam ediyor-scc kod-takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Alinti yapmayi bilmiyorum o yuzden sorularinizi bu sekilde cevapliyorum

Hergun enaz bir kez kontrol ediyordum.zaten kurum kanaati alindigi icin habugun ha yarin diye bekliyordum

• Beğeni 1

Sendika magduru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Öğretmen1 hayirli olsun cok sevindim kararınıza  Rabbim bizlere de yasatsin bu duyguyu?

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cok sevindim iadelere ve komisyon kararlarına bayram oncesi ne guzel oldu sizler icin 

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 4

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Dnrli677, 4 dakika önce yazdı:

Allah'a çok şükür az önce KABUL kararımızı gördük. Şuan elim ayağım titriyor yazamıyorum. Rabbim biran önce tüm masumların işlerine dönmesini nasip etsin inşallah. Allah'a emanet olun.

Öğretmen1, 2 saat önce yazdı:

Herkese iyi aksamlar bugun kabul kararimi gordum.

17martta kurum gorusu alinmisti

MEB 672 istifa sendika

Komisyonun calisip calismadigini merak eden tum masumlar icin yazdim.

Hayırlı olsun sizlere... ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Dnrli677 hayirli olsun cok sevindim kararınıza ? en son  ne zaman bakmıştınız  acaba

• Teşekkür 1

672 kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...