İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

serdar, 7 saat önce yazdı:

İyi günler arkadaşlar 26 nisan 8 Temmuz EGM ihraç. Komisyon kararı bugün elime ulaştı. Kod bilgisi yer almıyor ancak etüt 2015: 3 , zümre başkanı ve öğretmen verilerinin bulunduğu yazıyor, bu ne anlama geliyor. Daha önce 2018 yılı Şubat ayında takipsizlik kararı Var orda da fişleme bilgisi yok. Nasıl bir yol izlemeliyim 

Şuraya Gözatın:

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sevilay yilmanin dünkü yazısında insanlar yakınları baz alinarak ihraç edildi vb. şeyler yazmış adamın kendi yakın akrabası bilfiil darbenin içinde bulunmuş büyük ihtimal rütbe daha düşük olsaydı o da ihracti kriter oluştururken düzgün yapmak lazımdı ama tabi olan yıllara oldu 

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu açıklamanın gerçek bir değişime mi, yeni bir tasviyeye mi, yoksa öylesine bir seçim söylemine mi işaret edeceği yakında belli olur. Ama bir nokta kesin: Bu açıklamanın son yıllardaki sözlerinden farklı bir aurası olduğu.

• Beğeni 1
  • Katılmama 3

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Feto kosununda hakim ve savcılar vicdanı kanaate gore karatr vermiyor dosyayı dahi okumadan iddianame icwrwgine göre cezayı verip gonderiyorlar

• Onaylama 1

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sevgi, 20 dakika önce yazdı:

Feto kosununda hakim ve savcılar vicdanı kanaate gore karatr vermiyor dosyayı dahi okumadan iddianame icwrwgine göre cezayı verip gonderiyorlar

Farklı birşey iddia etmdim. Haberi paylaşım amacım yanlış anlaşılmasın. Bugüne kadar kendisinden böyle bir vurgu hiç görmedik.  Daha çok şöyle bir vurgu gördük: "Kimseye acımayın, merhamet etmeyin"... Elbetteki "daha önce durum buydu artık böyle olacak" gibi bir açıklama beklemek çok saçma olacaktır. Kendisinin Feto ile ters düştüğündeki açılamalara bakınız. Sanki o birliktelik hiç olmamış gibidir.

Bu arada, bunlardan ümit beslemenin yanlış olacağını söyleyenler de olacaktı. Katılıyorum elbet, ümit beslemeyin. Ama olayları doğru okumak da önemlidir. Birşeyler değişecek. Ama ne yönde ve nasıl bir değişim olur onu göreceğiz.

• Beğeni 2
  • Onaylama 2
  • Katılmama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
serdar, 10 saat önce yazdı:

İyi günler arkadaşlar 26 nisan 8 Temmuz EGM ihraç. Komisyon kararı bugün elime ulaştı. Kod bilgisi yer almıyor ancak etüt 2015: 3 , zümre başkanı ve öğretmen verilerinin bulunduğu yazıyor, bu ne anlama geliyor. Daha önce 2018 yılı Şubat ayında takipsizlik kararı Var orda da fişleme bilgisi yok. Nasıl bir yol izlemeliyim 

Devrem senin karar ile benim karar aynı sadece öğretmen yazmıyor idare mahkemesi ne dava açtık hakkımızda hayırlısı 26-8 ihracınm 

26nisan 8temmuz ihraç adlı idari hiçbir şey yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tezene, 44 dakika önce yazdı:

Devrem senin karar ile benim karar aynı sadece öğretmen yazmıyor idare mahkemesi ne dava açtık hakkımızda hayırlısı 26-8 ihracınm 

Devrem iyi akşamlar idare mahkemesine başvurduktan sonra veri inceleme raporunu aldın mı harf kodunu öğrenebildin mi .Harf  Kodumu bilmeden  nasıl savunma yapacam

701 khk -emniyet -gıyapta takipsizlik -fişleme kodu bilinmiyor-komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 2 saat önce yazdı:

Farklı birşey iddia etmdim. Haberi paylaşım amacım yanlış anlaşılmasın. Bugüne kadar kendisinden böyle bir vurgu hiç görmedik.  Daha çok şöyle bir vurgu gördük: "Kimseye acımayın, merhamet etmeyin"... Elbetteki "daha önce durum buydu artık böyle olacak" gibi bir açıklama beklemek çok saçma olacaktır. Kendisinin Feto ile ters düştüğündeki açılamalara bakınız. Sanki o birliktelik hiç olmamış gibidir.

Bu arada, bunlardan ümit beslemenin yanlış olacağını söyleyenler de olacaktı. Katılıyorum elbet, ümit beslemeyin. Ama olayları doğru okumak da önemlidir. Birşeyler değişecek. Ama ne yönde ve nasıl bir değişim olur onu göreceğiz.

İnşaallah olumlu değişimler olur ama söyledikleriyle yaptıkları tamamen farklı olan bir insandan ne sürprizler gelir bilemiyorum

• Onaylama 2

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 2 dakika önce yazdı:

İnşaallah olumlu değişimler olur ama söyledikleriyle yaptıkları tamamen farklı olan bir insandan ne sürprizler gelir bilemiyorum

Hocam bekleyelim görelim. Temkinli yaklaşmak doğal. Daha önce de bazı arkadaşların belirttiği gibi umut dağıtan açıklamaları oldu. Bu seferkiler birazcık farklıymış gibi geliyor bana sadece.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...