İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

• Beğeni 1
  • Kahkaha 2

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Communication ve science index hocam

Bu doçentliğe başvurup beklerken ihraç olanlar veya şu anda şartları taşıdığı halde sadece KHK'lı olunduğu için doçentliğe başvuramayanlar dava edemiyor mu bu durumu? 

Pasaport mevzuunda da 4 sene kitlendik, sonunda açtılar pasaportları başvurup şartları tutanları. 

Hasılı, doçentliğe başvuramayışımızın anayasal bir dayanağı yoktur aslında. Doçentlik şartları her sene değişiyor. Gün itibariyle tutan şartlar belki iade olunca tutmayacak. İade olunduğundaki şartlar üzerinden değerlendiriliyor neticede şu an başvuramadığımızdan. 

Dava için ne dersiniz? 

Hasan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@tustus  ben beraat ettim.Dosya istinafta  22.ceza dairesinde....komisyon incelemeye devam

• Beğeni 1

677 KHK İncelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
communication, 8 saat önce yazdı:

Dün 46 yasina girdim,

25 yilda kazandigim herseyi aldilar elimden. Danismanligini yaptigim Doktora ogrencim Doçentligini almis gecen hafta.4 yilimi caldilar. Goreve iade edilsem neolacak. Ihrac olmasam onumuzdeki yil Profesorluk kadrosunu bekleyecektim. Simdi ise Docentik basvurum ihrac nedeniyle iptal oldugu icin. Herseye yeni bastan baslayacagim. Yasadiklarimizi yasamadan olmeyin insallah.

Artik biktim, bunaldim.

Bitsin bu zulum artik. 

Amin

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın. Artık gün erken başlıyor bizim için. Güzel haberler aldığınız bir gün yaşarsınız umarım.

• Beğeni 5

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Arif Yılmaz, 31.05.2020 - 20:36 yazdı:

Arkadaşlar beraat kararı kesinleşmeyenler yani beraat almış ama dosyası hâlâ istinaf veya Yargıtay'da bulunanlardan komisyon iadesi var mı bildiğiniz? Ya da aynı şekilde olup da kurumu aranan var mı?

https://forum.khkhaber.com/topic/17355-pasaport-tahdit/?tab=comments&_fromLogin=1

bağlantısındaki paylaşım sahibi sorduğunuz duruma uyuyor olabilir. Profil bilgileri her zaman gerçek durumu yansıtmayabiliyor. Kendisiyle görüşebilirsiniz. Aldığınız bilgileri burada paylaşırsanız sevinirim.

• Teşekkür 1

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 22 dakika önce yazdı:

https://forum.khkhaber.com/topic/17355-pasaport-tahdit/?tab=comments&_fromLogin=1

bağlantısındaki paylaşım sahibi sorduğunuz duruma uyuyor olabilir. Profil bilgileri her zaman gerçek durumu yansıtmayabiliyor. Kendisiyle görüşebilirsiniz. Aldığınız bilgileri burada paylaşırsanız sevinirim.

Sayın aklima istinafa dilekçe yazip dosyayi öne aldirabiliyormuşuz bu konuda bilginiz var mı?

• Beğeni 1

21 ay sendika adli islem sonuclanmadi ohal komisyonu inceliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Av. M.C.T in twitini goren var mi yaklasik bi saat once atmis.Komiyon red veremiyor diye kalan dosyalar hakkinda cezai soruşturma baslatildi diye...

Oylece kalakaldim resmen 

• Beğeni 1
  • Şaşırma 4
  • Üzülme 1

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bglmtrk, 8 dakika önce yazdı:

Av. M.C.T in twitini goren var mi yaklasik bi saat once atmis.Komiyon red veremiyor diye kalan dosyalar hakkinda cezai soruşturma baslatildi diye...

Oylece kalakaldim resmen 

Ismi açık yazar misiniz twiterda bakayim

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Av. Mesut Can Tarım 

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...