İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Mehtap, 1 saat önce yazdı:

Zamanında KHK lilar ve çocukları için ağaç kökü yesin diyen iktidara ses çıkarmayan haksızlık ediyorsunuz demeyen toplumun, şuan yarısından fazlası, maalesef ki neredeyse  ağaç kökü yemeye muhtaç kalacak...Sütün litresi 15 TL.Bu duruma çok üzülüyorum ama boşuna dememişler susma sustukça sıra sana gelecek ....

1) Irakta 2 milyon insan öldü mu millet alkışladı

2) 1 milyon suriyede insan öldü mu millet alkışladı bunlar tavuk değil insan Suriyeye girdiler güya şamda cuma namazı kılacaklardı politikaları sonucu perem perçe oldu Suriye halkı

Kusura bakmayın ama bu halk bunun cezasını çekecek inşallah abd eli ile olmaz. 

VardırBirHayr

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar Komisyon tebligatı henüz gelmedi. Kurum MEB. Tebligat için hangi numarayı aramaliyim ?

SixSevenTwo

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ali Haydar her hafta hatta bazen her gün komisyon kararlarını paylaşıyorsunuz, paylaştığınız kararların geneli (iade oranı fazla olduğundan) moralimizi yükseltiyor, bilemiyorum bu arkadaşlarla sendika dahilinde haberleşmeniz mümkün mü ama her hafta en azından önceden paylaştığınız kararlardan bir tanesinin karar numarasını paylaşsanız süreci takip etmek ve komisyonun hızını değerlendirmek açısından çok faydalı olur.

katkılarınız için tekrardan teşekkürler.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

695, Savunma Sanayii Başkanlığı, Uzm. Yrd. adli süreç yok, iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Beytullah Özkan, 19 saat önce yazdı:

701 Adalet bakanlığı İkm 

Albatros 4 

2018 takipsizlik 

RED 

Yeni gördüm 

Vahh meslektaşım  geçmiş olsun.  İlk ihraç olduğumuzda  Facebook grupta birbirimizi telkin ediyorduk. Senin iade olacağını düşünüyordum.  Çünkü albi 4 iade olan çok. Ben hızlı gittim 13. İstinaftayım.  Hayırlısı olsun inşallah ne diyelim. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 26 dakika önce yazdı:

Maalesef çok üzücü bir haber de var bu akşam. SES Amed ihraç arkadaşlarımızdan Fatma DEMİREL bugün intihar etmiş.?

Allah mekanını cennet etsin.? Sebep olanlar cennet yüzü görmesin. Bütün dertlerin üstüne bir de ekonomik kriz olunca takat kalmadı artık.?

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, Bir saat önce yazdı:

Maalesef çok üzücü bir haber de var bu akşam. SES Amed ihraç arkadaşlarımızdan Fatma DEMİREL bugün intihar etmiş.?

Çok üzüldüm yaaaaaaa??????Allah rahmet etsin. Sebep olanlara kalmasın

• Beğeni 2
  • Üzülme 1
  • Onaylama 1

677, üni, adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, Bir saat önce yazdı:

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...