İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

ozelharekat61, Bir saat önce yazdı:

Sosyal medyadaki KHK düzenlemesi veya KHK mesele çözüm balonları da Fuat oktayın tüm khklıları terörist olarak nitelendirmesi sonrası tamamen bitti bu balonda patlamış oldu düşündüğümüz gibi.

Zaten bu sorunu yaratan orataya cıkaranlardan bu sorunu çözmelerini beklemiyordum hicbir zaman da beklemedim

Anca bir hükümet değişikliğinde çözülür bizim sorunumuz

HEM RED HEM KABUL

Vaktiyle bir Kral zamanında kanun taslakları hazırlanıp meclise sunulur, lehte aleyhte konuşmalardan sonra el kaldırma usulüyle kanunlar her hâlükârda kabul edilirmiş.

Bir gün meclis başkanı lehte el kaldıranlardan sonra aleyhte de el kaldıranların içinde de aynı şahsı fark etmiş:

Efendi, dalgın mısın? demiş.

Ne münasebet değilim.

İyi de niçin hem aynı mesele olduğu halde hem kabul eden hem de etmeyenlerle birlikte el kaldırdınız?

Ne fark eder ki demiş, vekil. Biz burada sadece baş sallayıcı ve kralın isteği doğrultusunda el kaldıranlarız.

Sayın @ozelharekat61 durum yukarıdaki gibi olunca aksi bir düşüncenin açıklanmasını beklemek sizce nasıl olur?Bir şey yapılacaksa şayet bu en üst perdeden yapılacak açıklamayla olabilecek bir şey...hiçbir şey olmasa bile mutlaka birgün bir şey olacak☺️Kaldı ki ilahi adalet kime tecelli etmemiş ki bize de etmesin.

“ Ne tuhaf değil mi?İnsanı yıpratıyorlar yıpratıyorlar,tanınmayacak hale getirene kadar uğraşıyorlar Sonra dönüp çok değiştin diyorlar”

durumumuzu özetleyen bu alıntıdaki gibİ sabırla bekleyen herkes ile birlikte değişimimiz yaşadıklarımızdan dolayı elbet kaçınılmaz olacak ancak kendi adıma tek tesellim  o gün geldiğinde yani hukuk geri geldiğinde ki gelecek bana terörist diyenlerin hal-i pürmelalleri benimkinden, sizinkinden çok daha üzücü olacak.Kaldı ki kime göre neye göre teröristim?Ankara eski belediye adamına göreyse bana madalya takılmalı☺️,salya sümük ağlayanlara göreyse benim anıtım dikilmeli vs. iyi akşamlar dilerim.

701 KHKLI sade ve sadece insan...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Nasıl bir sanstırki son 4 bine kaldık 

Nasil atlatiriz bu travmayi 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

672 mAliye 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 10 saat önce yazdı:

Cik cik paylaşmaya devam ediyor. Arkadaş bir de çok emin konuşuyor. Güzel kafa yapıyor ama. 🤣🤣🤣

Ya ben çok safım yada başka bisey var kimse inanmıyor ama nedense ben bu adamın dediğine inanıyorum yada inanmak istiyorum 

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydınlar,

Dava dilekçelerinde irtibat-iltisak üzerine kullanılacak bir isim daha çıktı. https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/emekli-askeri-hakim-ahmet-zeki-ucok-biri-bylockcu-biri-abd-kaynagi-1906039?utm_medium=Slider Haber&utm_source=Cumhuriyet Anasayfa&utm_campaign=Slider Haber haberine göre MSB bakan yardımcısının birisi hem Bylock kullanıcısı hem yakın akrabalarından KHK lı olanlar var. Bu kişi kamuda görev yapabiliyorsa bu irtibat ve iltisak kime, neye, hangi zamana, hangi kriterlere gör işliyor. Tanımı ve kapsamı kişilere göre hangi kriterlerle belirleniyor, belirleyen bu yetkiyi, insiyatifi, hakkı, tanımı nerden alıyor?

• Teşekkür 1
  • Onaylama 4

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Badi Ekrem Ben de 5 yıl boyunca edindiğim izlenim ve düşünceyi söyleyeyim bu zulmün bitmesini istemeyen ve bu işin asıl kaymağını yiyenler MHP kiler ve bu işin bitmesini istemeyen her yere yargıya özellikle kendi adamlarını koyanlar da onlar. Çünkü akp ona mahkum ki oradaki asıl fetoculer kendilerini kurtarmak adına onların kuklası olmuş...

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

686 KHK-Ret- bylock - samsun Bamda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
GamerTeacher63, 49 dakika önce yazdı:

Babasız, anasız kalan masumları, yavrusuna kendi maaşıyla bırak oyuncağı, yemek yedirmeyi unutan babaları düşündükçe çözüm gelecekse kimden gelirse gelsin diyorum.

Elbette iktidarın oy kaygısı çemberinde biz khklılar yokuz ama bizim çevremiz onların hedefinde. Eminim hepimizin ailesinde bugün mesleğimize veya özgürlüğümüze kavuşsak bunlara oy verecek çıkacaktır. İşte bu oy kaygısı yönlendirir iktidarın bizler hakkındaki planını. 

Hepimiz çok yorulduk, yıprandık. Bir an önce yaşama dönmemizi sağlayacak müjdeli haberlere kavuşabilmek dileğiyle.

Başta benim babam kayınpeder kayınbirader koşulsuz şartsız bunlara oy verecek niye mi oğlu hastanede güvenlik çalışıyor 4d diye uydurma kadro aldı 7500 maaş üç ayda bir 9000 ikramiye alıyor diğeri emekli kime vereceğim bunlar müslüman diyor daha çok da kısa kesiyorum

• Kızma 3
  • Onaylama 1

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, Bir saat önce yazdı:

Başta benim babam kayınpeder kayınbirader koşulsuz şartsız bunlara oy verecek niye mi oğlu hastanede güvenlik çalışıyor 4d diye uydurma kadro aldı 7500 maaş üç ayda bir 9000 ikramiye alıyor diğeri emekli kime vereceğim bunlar müslüman diyor daha çok da kısa kesiyorum

Vah ki ne vahh. Bizim milletimiz akillanmaz. Tek kriter karnının doyması. Hak, adalet, özgürlük kelime dağarcığında yok!

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...