İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

ozelharekat61, 16 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 25. İdare duruşmadan sonra ara karar verip tem ve Kom dan operasyonel arama hat bilgisini 10 gün icinde istemişti tem cevabı 7 günde geldi ama su an 14 gün olmasına rağmen komdan cevap gelmedi hic gelmeye biliyor mu cevap? Yoksa neden 10 gün süre vermesine rağmen mahkeme gelmedi? 

Tem de elimizde şahısla ilgili operasyonel hat bilgisi yok ama HTS raporu analizi daha sonra Ankara tem yollasın yazmıs o da ne kadar sürede geliyor tahmini? Sizde ne kadar sürede gelmişti istenen arkadaşlara soruyorum?

@Bla Bla Bla hocam bilginiz varsa sizde söyler misiniz 

Benim duruşmadan sonrada mahkeme emniyet ve son görev yaptığım ilin savcılığından bilgi istemişti. Savcılık 10 gün süreyi geçirmişti. Benim mahkeme ikinci bir yazı yazdı savciliga ve ertesi gün cevap geldi.

672 KHK - Maliye Bakanlığı VDK - Komisyon ret 20. İdare - Adli idari işlem yok - kriter yok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

16 mayıs 19. idare duruşmadan sonra 2 adet reddiyat fişi eklendi dosyaya

bu ne anlama geliyor yakında karar verilecek diyebilir miyiz?

başka da bir hareketlilik yok

672-KOMİSYON RET-19. İDARE DURUŞMA OLDU SONUÇ BEKLENİYOR...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MsK., 21.06.2022 - 20:18 yazdı:

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün , FETÖ soruşturmasında tespit ettiği ve diğer suçlardan soruşturması tamamlanan yaklaşık 1000 personeli ihraç ettiği iddia edildi.

21 Haziran Salı 2022 16:48

Odatv.com

Dünkü paylaşmış olduğum haberin esas haber kaynağında İstanbul'dan ihraç edilen polislerin isimleri yayımlanmış.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MsK. Bu zulüm ne zaman bitecek artık yaa ..

%80 i aktif görevde yazıyor haberde diğerlerin de açıkta veya tutuklu yazıyor 

1-Tanık beyanı - Ceza verilmesi-Yargıtay

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
20ahmet, 23 saat önce yazdı:

İyi gunler. Ret kararina karşı dilekceyi ayin 14.ünde Ankara'ya gönderilmek üzere Bulunduğum ilcenin asliye hukuk mahkemesine verd8m uyapta hala görünmüyor. Kaç günde sisteme düser 

Bugün 21.idare ye düşmüş. 

672 MEB İstanbul, 18 ay  istifa edilmiş sendika, tanik, 2014 öncesi sohbet, gazete, (Kendim sorgumda söyledim), talimat olmayan banka, iki dosyadan 2017 takipsizlik, iki dosyadan 2019 aralik takipsizlik. kurum görüşü olumlu(eylül2019). Eski müdürümü görüş soruldu olumlu görüş (Kasım 2019),  23.03.2022 komisyon ret            21.idare Kasım 2022 ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

26. İdare reddine karşı bölge idareye itiraz dilekçe yazdım, ekine 26 idarenin kararını eklemeye gerek varmı ??? Kısaca bölge idareye başvuru yaparken red kararını eke ekliyir muyuz

692 adalet bakanlığı , takipsizlik kgyok, incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hamsi_kefali, 23.06.2022 - 18:36 yazdı:

26. İdare reddine karşı bölge idareye itiraz dilekçe yazdım, ekine 26 idarenin kararını eklemeye gerek varmı ??? Kısaca bölge idareye başvuru yaparken red kararını eke ekliyir muyuz

Gerek yok, dilekçenizle dosyanız beraber gidecek zaten.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 21.06.2022 - 23:31 yazdı:

Arkadaşlar 25. İdare duruşmadan sonra ara karar verip tem ve Kom dan operasyonel arama hat bilgisini 10 gün icinde istemişti tem cevabı 7 günde geldi ama su an 14 gün olmasına rağmen komdan cevap gelmedi hic gelmeye biliyor mu cevap? Yoksa neden 10 gün süre vermesine rağmen mahkeme gelmedi? 

Tem de elimizde şahısla ilgili operasyonel hat bilgisi yok ama HTS raporu analizi daha sonra Ankara tem yollasın yazmıs o da ne kadar sürede geliyor tahmini? Sizde ne kadar sürede gelmişti istenen arkadaşlara soruyorum?

@Bla Bla Bla hocam bilginiz varsa sizde söyler misiniz 

umarım sonu benzemez. Bende de aynı süre oldu 40 gün kadar sonra, beraat ettiğim ceza davasındaki aranma iddialarını iltisak kabul edip ret verdiler. Bilirkişi raporunda iddia edilen aranmaların gerçek olmadığı belirtilmesine rağmen. Biraz google'da aratırsanız, 25.idare başkanı fetö soruşturması geçirmiş. Daha kabul kararı yok bilinen. İstinafta en çok bozulan daire 25. Adil karar vermeyenler bin kat kendi adaletlerine maruz kalsınlar.

Güncelleme • • wildPuppy

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 47 dakika önce yazdı:

umarım sonu benzemez. Bende de aynı süre oldu 40 gün kadar sonra, beraat ettiğim ceza davasındaki aranma iddialarını iltisak kabul edip ret verdiler. Bilirkişi raporunda iddia edilen aranmaların gerçek olmadığı belirtilmesine rağmen. Biraz google'da aratırsanız, 25.idare başkanı fetö soruşturması geçirmiş. Daha kabul kararı yok bilinen. İstinafta en çok bozulan daire 25. Adil karar vermeyenler bin kat kendi adaletlerine maruz kalsınlar.

amin amin amin

Sendika ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hamsi_kefali, 4 saat önce yazdı:

Hocam ara karar varmıydı nekadar sürdü sonuçlanması?

692 KHK Adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...