İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Bu arada "KHK mağdurları işlerine iade edilsin." change.org kampanyamız şu ana dek 563 kez görüntülendi, 52 kişi tarafından imzalandı, 64 kez de sosyal medyada paylaşıldı. Destek olan, olmaya çalışan ve paylaşan herkese çok teşekkürler. Kampanya linki imzamdadır.

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zaza 2121, 59 dakika önce yazdı:

Bugün yeni kız arkadaşımla görüşüp takılacaktık...sonuç ; kız beni 3 defa aradı cevap vermedim,param yoktu,kız mesaj attı bi daha beni arama diye...Beni bu hale düşürenlerin ...

Keşke birgün hesap görülür diyebilsem ama ne yazık ki hep fatura bizlere çıkarılır 

Feto ile kucak fantazisi yapanlar olayla alakası olmayan bizleri kurban ettiler ?

Ne demişler torpille işe girenler rızkımı veren hudadir kula minnet eylemem yazsın

Sende bu durumda kal küfre bile degmezler

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Karagöz, 1 saat önce yazdı:

Bu arada "KHK mağdurları işlerine iade edilsin." change.org kampanyamız şu ana dek 563 kez görüntülendi, 52 kişi tarafından imzalandı, 64 kez de sosyal medyada paylaşıldı. Destek olan, olmaya çalışan ve paylaşan herkese çok teşekkürler. Kampanya linki imzamdadır.

İmzaladım. Teşekkürler hocam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın. Bütün güneş bizim için doğsun.

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

https://www.memurlar.net/haber/920836/

Bir KHK lı kardeşimiz daha hayat mücadelesi verirken hakkın rahmetine kavuşmuş. Ama ne yazıktır ki memurlar net. KHK lı olduğunu yazma cesareti bile gösterememiş. Mekanı cennet olsun. 

Güncelleme • • derebom

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın, her sabah bugün komisyondan karar çıkar inşallah diye dua edip akşam hüsrana uğrayanlar.

Kaç sene oldu?

Kaç gün geçti!?

Yeter yahu! 

• Beğeni 3
  • Onaylama 4

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 10 saat önce yazdı:

Sağ cenahtan ihraç olanların benim gördüğüm denk geldiğim yine sağ partiye sandık görevlisi olması onlar için oy toplaması var arkadaşlar. Adamların zaten oy deposu olan ve ipini tuttukları adamların sorununu çözüp neden azad etsinler birde böyle düşünün

Bu arada dediğim ihraçtan sonra olan birşey

@Santos689 tezinizde haklılık payınız var. 

Ancak şunu da görüyorum, bazı muhalif sol parti liderlerinde şöyle bir tutum var:

"Biz olsak bunlardan kurtulamazdık, *** parti eliyle hep beraber kurtulduk. Şimdi hak hukuk diyelim, genel ifadelerle ki puan kaybetmeylim..."

Bir de mağduriyetlere sınıflara bölerek yaklaşanlar var, ihraç akademisyen BARIŞ AKADEMİSYENİ ise bizden değilse onlardan, Sendikalı Eğitim-Sen li ise bizden değilse onlardan gibi.

Ülkenin, adalet, hak, hukuk, emek gibi kavramların renginin olmadığını anlaması biraz zaman alacak. Her iki kesim içinde durum budur malesef

Not: Ben hep SOL'dayım.

672 KHK - Komisyon: Ret - Banka,Okul - 21. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar

savci mutaaladinda ve karar durusmasinda beratimi istedi

hakim 6 yil 10 ay 15 gun ceza verdi,

Basina benzer durum durum gelen var mi, bu durumu nasil yorumlamaliyim

701-tanık-2007

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sn @Karagöz  biraz geç oldu ama ;

2-Çevrenizde OHAL KHK'ları ile ihraç edilen kişiler var mıdır?  sorusunun altına veya başka bi soru olarak da ;

Bu kişilerin vatan haini veya terörist olduklarına inanıyor musunuz ? / veya bu şekilde algılanmalarına / muamele görmelerine hak veriyormusunuz ? sorusu eklenebilir diye düşünüyorum.

Güncelleme • • 693/khklı

693- İnceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gecen hafta beraber yargilanip beraat alan bir arkadasin red kararini gordum. Kriterler klavyr kursuna gitme, sohbet, klavyr kursundan referans. Adalet bakanligi 701 KHK. Daha ilginc olani sahis katip degil İKM. Bu kadarina da pes yani.

701 Khk Adalet bakanlığı. Beraat kararı var. Klavye kursu mağduru.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...