İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

khk111, 10.10.2020 - 15:52 yazdı:

Sağlık bak. 679 KHK takipsizlik alınali 3 yılcivarı,kurum görüşü bilmiyorum, çokşükür kabul kararımı gördüm

Kriter sanırım 2013 den sarkan gazete abonelik

Hayırlısı olsun hakkınızda .Epeydir sağlık bakanlığından haber almıyorduk. Umudumuzu filizlendirdiniz .Suçsuz günahsız herkesin iade olması dileğiyle.

679 KHK eşim ihraç. Komisyon inceliyor. Okul ve okuldan kaynaklı banka.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 10.10.2020 - 22:46 yazdı:

herkese iyi geceler...

iadeler gecikmeye devam ettikçe...

mağduriyetler kronikleşecek....

4 sene sonra birini iade etmek demek; hayatınızı zamanınızı çaldık ama lütfen kusura bakmayın demekle eşdeğer....

Özür dileyeceklerine araştırma adı altında düz memur yapıp bilgisayar katibi yapıyorlar özür falan diledikleri yok

Güncelleme • • Janset Ay

679 KHK kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın arkadaşlar. Cemal Yıldırım bey ohal komisyonu önünde oturma eylemi yapmış.

• Beğeni 3
  • Teşekkür 2

679 KHK-red-SGK-tanık

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Okan, 2 saat önce yazdı:

Günaydın arkadaşlar. Cemal Yıldırım bey ohal komisyonu önünde oturma eylemi yapmış.

Burası ohal komisyonu değil. Ohal komisyonu trafiğe kapalı bir yerleşkenin içinde.

672 KHK, MEB, Sendika, Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Okan, 2 saat önce yazdı:

Burası Kızılay’daki Güvenpark’a giden yol. Dolmuş ve taksilerde Kızılay’daki son duraklarına gidiyorlar.

Merasim sokağa Dolmuş giremez. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

4 sene sonunda takipsizlik verebildiler sonunda dijitalleri de aldık geriye kaldı komisyon kararı o da inşallah yak8ndir bu arada savcı bir takipsizlik yazmış komisyon kararı gibi komisyon kopyala yapıştır yapıp karar verse yeridir il istanbul EGM 

769 hkk - emniyet- Adlı idari soruşturma yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Leviathan Desinler. Lucescunun sevdiğim bir sözü vardı. Köpekler istedi diye Atlar ölmez. (Rumen attasözü imiş.)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Eukelade, 1 saat önce yazdı:

@Leviathan Desinler. Lucescunun sevdiğim bir sözü vardı. Köpekler istedi diye Atlar ölmez. (Rumen attasözü imiş.)

Ben işime donup hakkımı da aldıktan sonra ayarı bozuk tiplerin ne dediği ya da diyeceği beni de ilgilendirmez tabi ama olayın bir de bu yönü var demek istemistim.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

karar sayısı 1/10/2020 karar no:11845 tunceliSAĞLIK BAKANLIĞI.bir arkadaşımız daha bu çukurdan kurtuldu.

betoncu, 10.10.2020 - 16:34 yazdı:

Sayın ŞAHRUT şifre nasıl değiştiriliyor ben şifremi değiştiremiyorum 

ben şifre değiştiremedim.yeni mail ile giriş yapmak zorunda kaldım.?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...