İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

Slm arkadaşlar az önce Ankara dan bir bilgi geldi bana, geçtiğimiz günlerde adalet bakanlığında CTE personellerinden adli soruşturması devam eden  44 kişi açıktan iade olmuş. Bu iadelerde, AYMnin masumiyet karinesi ile ilgili verdiği kararın etkili olduğunu söylemişler. CTE den öğrenmiş İKM nin birisi. Bu kişi benim arkadaşımın çalışma arkadaşı. Yalnız 35. Maddeden kaynaklı ihraç ihtimali devam ediyormuş. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, Bir saat önce yazdı:

Slm arkadaşlar az önce Ankara dan bir bilgi geldi bana, geçtiğimiz günlerde adalet bakanlığında CTE personellerinden adli soruşturması devam eden  44 kişi açıktan iade olmuş. Bu iadelerde, AYMnin masumiyet karinesi ile ilgili verdiği kararın etkili olduğunu söylemişler. CTE den öğrenmiş İKM nin birisi. Bu kişi benim arkadaşımın çalışma arkadaşı. Yalnız 35. Maddeden kaynaklı ihraç ihtimali devam ediyormuş. 

selamlar,  benim de 4 yıldır c. savcılığı soruşturma dosyası açık.  arayan soran yok.  2 kere dilekçe verdim bugüne kadar bi faydası olmadı. Komisyonun da bu açık dosyadan dolayı beklettiği kanaatindeyim.  Bitse artık bu belirsizlik.  Ömürler tükeniyor.  28 Şubatta ihraç, 15 Temmuzda ihraç... İdeal denebilecek bir vatandaş ve memurken hep geldi başıma bunlar. 

• Beğeni 2
  • Üzülme 2

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İzmir’de yaşıyorum. 17 Ağustos depreminde İstanbul’daydım. Bir anımı paylaşayım. 17 Ağustos depremi olmadan önce gece 01:30 sularında sokak köpeklerinin uluduklarını duydum. (Uyumuyordum çok sıkıntılı bir gündü.) Onları kovalamak için su dolu sürahi ile balkona çıktım. Sokak lambasının etrafında 7-8 köpeğin dairesel olarak döndüğünü ve uluduklarını gördüm. Aynı kızılderililerin ateş dansı yapmaları gibi çok tuhaf geldi bana. Suyu döktüm ama kaçmadılar. Sonra da yatmaya gittim, gözlerimi gece 03:05 de açtım başımda annem babam ve ablam bana bakıp “deprem oluyor nasıl uyuyor şuna bak” dediklerini duydum, yatak beşik gibi sallanıyordu. 4. Kattaki evimizin yerin dinine yavaş yavaş geçtiğini sandım. Yataktan doğruldum dışarı baktım sadece köpekleri gördüm artık dönmüyorlardı havlıyorlardı sağa sola koşturuyorlardı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı akşamlar dostlar. İzmir çevresi ve Bingöl çevresinde bugün meydana gelen depreme çok üzüldüm. 

Depremi. Yaşayan herkese geçmiş olsun. 

Allah bi daha kimseye yaşatmasın ?

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mavan, 7 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 686 da sadece Banka kriteriyle ihraç olup bekleyen kimler var. Forumda bekleyen kaç kişiyiz merak ediyorum. 

Ben de varım hocam.

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Mavan bende bekliyorum.

Komisyon cuma disinda baska gubler yukleme yaptigi oluyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

tam iki yıl oldu bereat alalı.bir karar ver da artık komisyon.(evrene olumlu msj yolluyorum).

686 hat mağduru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Mavan 

Mavan, 9 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 686 da sadece Banka kriteriyle ihraç olup bekleyen kimler var. Forumda bekleyen kaç kişiyiz merak ediyorum. 

Bende varım...

686 Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben de bankadan ve beraat kesinleşti gerekçeli kararda da irtibat ve iltisak yoktur yazıyor hayırlısıyla iade kararını bekliyorum ve inanıyorum

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...