İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Ses verin İzmirli kaderdaşlar. İyisinizdir inş.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün karar yok mu

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Geçmiş olsun İZMİR. İzmir'li arkadaslarimiz iyisinizdir inşallah. Allah beterinden korusun...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

geçmiş olsun İzmir

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

geçmiş olsun İzmir Allahım beterinden korusun.... 

670 KHK inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Geçmiş olsun İzmir Allah yardım etsin..

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
rapata, 28.10.2020 - 17:15 yazdı:

Arkadaşlar merhaba iade olalı yaklaşık 2 hafta oldu Bugün okulumu aradım müdür yardımcısı ile görüşme yaptım daha önce beraber çalışmıştık bana şöyle bir şey söyledi hocam iyi ha dene bekliyordum zaten bana söylemişlerdi eni İlçe Milli Eğitim'e çağırdıklarında Bak bu adamı yerde olacak Ne biliyorsan Yemin et Ona göre söyle demişler bu da diyor Ben ne biliyorsam aynısını söyledim Bana iade olacağını söylemişlerdi Bilgin vardı Hocam dedi Onun için şunu rahatlıkla söyleyebiliriz bizim hakkımızda bilgi almak için tanık olarak çağrılan kişiler aslında bizim akıbetimiz hakkında bilgiye sahipler sadece söylemiyorlar değerli arkadaşlar bilginiz olsun diye yazdım

Merhaba hocamin bu yazisindan sonra ilk defa aradan 4 yili aşkın sure gecti mudur yardimcisini aradim yemin billah dedi kimse arayip sormamis ama temmuzda baska bir okula tayini cikmis.okulu aradim memur beni hic bilmedigim 1 yil olmus geleli mudur yardimcisina bagladi.soyledigi ilk soz gerekli yazismalari yaptik.hic bir  sey bilmiyorum babindan sozler oldu.

Okulumuzun eski ogretmenini aradim hani beni sordularsa diye hocamda kimse bize bir sey sornadi sormazda zaten egitimbirsenli hocalarimiza seni sormuslardir dedi.

Subat ayinda iade olan ogretmen arkadasi aradim o da teyit etti .sendikalilara soruyorlarmis kurum gorusu icin.Allah sonumuzu hayir getirsin.beklemeye devam elbet bir gun sonucumuz aciklanacak .Allah hakkimizda hayirli omani nasip etsin

Yusuf Kizılbulut, 15 dakika önce yazdı:

Merhaba hocamin bu yazisindan sonra ilk defa aradan 4 yili aşkın sure gecti mudur yardimcisini aradim yemin billah dedi kimse arayip sormamis ama temmuzda baska bir okula tayini cikmis.okulu aradim memur beni hic bilmedigim 1 yil olmus geleli mudur yardimcisina bagladi.soyledigi ilk soz gerekli yazismalari yaptik.hic bir  sey bilmiyorum babindan sozler oldu.

Okulumuzun eski ogretmenini aradim hani beni sordularsa diye hocamda kimse bize bir sey sornadi sormazda zaten egitimbirsenli hocalarimiza seni sormuslardir dedi.

Subat ayinda iade olan ogretmen arkadasi aradim o da teyit etti .sendikalilara soruyorlarmis kurum gorusu icin.Allah sonumuzu hayir getirsin.beklemeye devam elbet bir gun sonucumuz aciklanacak .Allah hakkimizda hayirli omani nasip etsin

Allah hakkimizda hayirli olani nasip etsin

672 sendika, SGK,inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Mavan bennnn varım tek krıter banka beklıyorum.. Birileri olsada bızede umut olur. Varmı duyduğunuz bankadan donen.. Ben bır ara duyuyordum şimdi hep sendıka var donen lerde.. En kısa zamanda doneriz insallah 

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mavan, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 686 da sadece Banka kriteriyle ihraç olup bekleyen kimler var. Forumda bekleyen kaç kişiyiz merak ediyorum. 

Ben de varım.

686 KHK*BANKA*ADLİ İŞLEM YOK* İNCELEMEYE DEVAM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok sallandı İzmir herkese geçmiş olsun 

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...