İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

herkese selam,

27. idare mahkemesinden çıkan karar var mı mahemenin genel yaklaşımı nasıl? bilgisi olan var mı acaba.

Bir de mahkemeler esas numarasını nasıl veriyor. benimki 2020/655. 655 numarası mahkemenin kuruluşundan itibaren mi yoksa her yılın başından itibaren mi veriliyor.

herkese hayırlı haberler dilerim.

672 beklemye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 12 saat önce yazdı:

Benimde tanık iftirası (2008 yılı) ve kurum kanaati. Hakkımda olumlu rapor düzenlenmesine rağmen Red aldım. İnşallah iade olursunuz ama hem 701 olması hemde adalet (sizlik) bakanlığı olması hasebiyle maalesef red olma olasılığı çok yüksek. Hâlâ karar çıkmaması nedeniyle tavsiyem bir kefil bulmanız. Sözü geçen birileri kefil olursa kesinlikle kabul alırsınız. Yoksa bizim gibi yıllarca mahkemelerde boş yere sürünürsünüz. Maalesef adalet (sizlik) bakanlığında sistem böyle. Acele edin. Geçmiş olsun.

Not: Sadece adalet (sizlik) bakanlığı personellleri için bu şekilde yazıyorum. Yanlış anlaşılmasın. Diğer kurumlar ile ilgili bir yorumum yoktur. Herkesin bildiğini yazıyorum. Yerinde gördüm biliyorum. Çok örneği var. Sonra demeyin umudumuzu kiriyorsun diye. 

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Bende bundan korkuyorum referansım falan yok sürekli yorumlara yazılıyor referans olmadan adalet bak.iade zor diye hayırlısı diyorum 

701 khk adalet bakanlığı inceleme devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
gogoleyte, Bir saat önce yazdı:

herkese selam,

27. idare mahkemesinden çıkan karar var mı mahemenin genel yaklaşımı nasıl? bilgisi olan var mı acaba.

Bir de mahkemeler esas numarasını nasıl veriyor. benimki 2020/655. 655 numarası mahkemenin kuruluşundan itibaren mi yoksa her yılın başından itibaren mi veriliyor.

Benim dosyada 27. idarede 700 lerde. Şu ana kadar hiç karar görmedim. 27. idareden

677 khk inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
gogoleyte, Bir saat önce yazdı:

herkese selam,

Slm, 27 idare yeni kuruldu. Henüz karar vermeye başlamadı diye biliyorum. Sadece yanlış dilekçe düzenleyenler için bir kaç karar çıktı. Evet siraniz 655. Bildiğim kadarıyla yıl başında numara sıfırlanıyor. Tahmini en az iki yıl bekleyeceksiniz. Mahkeme süreci maalesef uzun. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

7Referans derken nereden kimden bulacaz

Kimse referans olmuyoki 

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 4 saat önce yazdı:

@ozelharekat61 ben genelde adalet bakanlığı personellleri ile ilgili yorum yapıyorum diğer kurum personellerinin umutları tükenmesin diye ama, sizin teşkilatta da çok kefil olayı var. Delilleri mevcuttur. Özellikle bir parti ( ismini vermeyeyim) sadece bir ilde ( ismini vermeyeyim) kendi ideolojisine bağlı onlarca kişiyi işine iade ettirdi. Bir örnek vereyim; Mahalleden bir arkadaşım ( EGM)  ayda 3-4 kez Ankara'ya gitti parti merkezine kendisini araştırma merkezine zar zor iade ettirdi. Mücadelesini ben bizzat aşama aşama biliyorum. Referans yada kefil bulanlara birşey demiyorum destekliyorum çünkü bu kantarın ayarı bozuk. Herkes biliyor. Alakasız insanlar bile bana " ben duydum, neden x partisine gitmiyorsun suçun yok iade ederler seni işine " diyorsa bir sıkıntı var demektir. Allah'ın bildiğini kuldan saklamiyoruz. Bu olayda istisnalar kaideyi bozuyor maalesef. Fazla bu tarz olaylardan bahsedip forumu sıkıntılı bir duruma sokmak istemiyorum. Herkese saygılar.

Ben bu tarz hikayelere inanmıyorum hocam referans olayına değil elbetteki referans vardır mutlaka ama yok ankaraya 3-4 kere gitmis gelmis yok malum partilerin merkezine gitmis vs bunlara inanmıyorum mümkün değil malum partiden milletvekili buldular akrabalarım adamla birebir konustum telefonda ve bana dedi ki bu olaylara kesinlikle müdahale etmemizi istemiyorlar ben kendisine dedim ki sayın vekilim ben kesinlikle torpil istemiyorum sadece dosyam açılsın dedim benim komisyon başvuru sıram ortalarda KHK sıram da ortalarda takipsizlik alalı da 2 sene oldu dedim ben sizden torpil istemiyorum sadece dosyam acılsın dedim ve yakın akrabamızın arkadaşı olmasına rağmen kendisi bana bu olaylara kesinlikle müdahale etmemizi istemiyorlar vs vs dedi belki birinci derece bi akrabası olsam yardımcı olurdu ama olmadı sağlık olsun düşünün ben torpil istemedim dosyamın acılıp redse red kabulse kabul olmasını istedim onu bile yapmadı yani öyle parti merkezine gidip gelmekle olacak bi iş değil bu her söylenene inanmayın

Güncelleme • • ozelharekat61
  • Beğeni 1
  • Katılmama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 1 saat önce yazdı:

Slm, 27 idare yeni kuruldu. Henüz karar vermeye başlamadı diye biliyorum. Sadece yanlış dilekçe düzenleyenler için bir kaç karar çıktı. Evet siraniz 655. Bildiğim kadarıyla yıl başında numara sıfırlanıyor. Tahmini en az iki yıl bekleyeceksiniz. Mahkeme süreci maalesef uzun. Geçmiş olsun.

koleganade, 2 saat önce yazdı:

Benim dosyada 27. idarede 700 lerde. Şu ana kadar hiç karar görmedim. 27. idareden

çok sağolun cevap için hakkımızda hayırlısı artık

672 beklemye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, 54 dakika önce yazdı:

Ben bu tarz hikayelere inanmıyorum hocam referans olayına değil elbetteki referans vardır mutlaka ama yok ankaraya 3-4 kere gitmis gelmis yok malum partilerin merkezine gitmis vs bunlara inanmıyorum mümkün değil malum partiden milletvekili buldular akrabalarım adamla birebir konustum telefonda ve bana dedi ki bu olaylara kesinlikle müdahale etmemizi istemiyorlar ben kendisine dedim ki sayın vekilim ben kesinlikle torpil istemiyorum sadece dosyam açılsın dedim benim komisyon başvuru sıram ortalarda KHK sıram da ortalarda takipsizlik alalı da 2 sene oldu dedim ben sizden torpil istemiyorum sadece dosyam acılsın dedim ve yakın akrabamızın arkadaşı olmasına rağmen kendisi bana bu olaylara kesinlikle müdahale etmemizi istemiyorlar vs vs dedi belki birinci derece bi akrabası olsam yardımcı olurdu ama olmadı sağlık olsun düşünün ben torpil istemedim dosyamın acılıp redse red kabulse kabul olmasını istedim onu bile yapmadı yani öyle parti merkezine gidip gelmekle olacak bi iş değil bu her söylenene inanmayın

Sen inanmamak için kendini sartlandirmissin hocam. Keşke dediğin gibi öyle bir Türkiye olsa. Ben gördüklerimi biliyorum. Aşama aşama bildiğim yakın arkadaşlarım da var. Neyse... Selametle.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, Bir saat önce yazdı:

Zaten olay da bu. Adamlar torpil isteyecek insan arıyor. Senin onlara bir çıkar ya da fayda sağlamayacağının farkındalar. Onlara gebe değilsin. Sana neden yardım etsin? Önlerinde eğilecek;onlara yalvaracak,muhtaç olacaksın ki  sana yardım etsinler. Sen yardım isterken bile başını dik tutuyorsun. Utanır insan:)) Ya açığın olacak ya da birinci derecede yakınları olacaksın. Bizde ikisi de yok malesef.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar 686 da sadece Banka kriteriyle ihraç olup bekleyen kimler var. Forumda bekleyen kaç kişiyiz merak ediyorum. 

Güncelleme • • Mavan
A

686 Khk-Banka - İstinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...