İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
Edep, 1 saat önce yazdı:

Salı günü göreve başladım Çarşamba günü bir okula görevlendirmem yapıldı. Bugün de 8 saat canlı ders yaptım. Herşey ışık hızı ile ilerliyor.??‍♀️

hayırlı olsun....

olması gereken güzel hareketler bunlar...

hak alırken ışık hızı ise hak verirken de ışık hızı olmalı..

darısı hak verirken ağırdan alan tüm kurumlara olsun....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Edep, 1 saat önce yazdı:

Salı günü göreve başladım Çarşamba günü bir okula görevlendirmem yapıldı. Bugün de 8 saat canlı ders yaptım. Herşey ışık hızı ile ilerliyor.??‍♀️

Yanlış anlamayın lütfen hocam. Sizin adınıza çok sevindim, üzülen surat kendime.. ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, Bir saat önce yazdı:

Yanlış anlamayın lütfen hocam. Sizin adınıza çok sevindim, üzülen surat kendime.. ?

La tahzen! Hocam innellahe meassabirin.

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, Bir saat önce yazdı:

Bende de 5 ay SGK kaydı vardı. Sizin takipsizlik kararında mi SGK irtibat iltisak sayılamaz yazıyordu hocam yoksa ayrıca başsavcılık yazı ki göndermiş?

Yazmiyor KYOK kararında, idare mahkemsine, EGM den tüm evrakları istemesini talep ettim, o evraklarda Ankara başsavcılığından gelen soruşturma dosyasında öyle yazıyordu 

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@abdullah akca hayırlı olsun inşallah darisi bütün kadınlara

Kadir01, 25.11.2020 - 20:12 yazdı:

Arkadaşlar sabır ve dua edelim, her halükarda en geç bir yıl içerisinde komisyon kapanacak yani hülasa olarak en çok bekleyen beklediğinin dörtte biri kadar bekleyecek en fazla, her şeye rağmen sağlığımız yerinde değip şükretmek lazım, nitekim çok isyan edip yıprananı iade etmiyorlar çevremizde olup bize destek olanları da üzmeyelim çok az kaldı inanıyorum...

672 incelemeye devam kriter sendika ankara 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi akşamlar arkadaş lar,herkese geçmiş olsun.bugün 21 idarede ara karar vermişler ,bekleme kararı vermişler, bız 679 ihraç ,2018 kesinleşmiş beraat adli olarak,,ama bugün idari davada uyapta ankr CBS soruşturma dosyası olduğu açık  oldugu ,delil top vb yazıyordu.bu konudan  hiç bilgisi yok....berat atıp kesınleşip tekrar soruşturma olması anlamadım.hukuken olurmu. Kurum adalet .ıkm

679 KHK adli berat ıkm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hep11, 19 dakika önce yazdı:

Bir iade kararı da ben vereyim kendimin

En son Kasımın ilk haftası bakmıştım 

677 KHK 

Ekim 2018 KYOK kararı

İhraç sebebi SGK kaydı mesleğe giriş arası yaklaşık iki yıl 

Garson kodlamaları Derece1: AD Derece2:0 2015 Mart alan:AD 2015 Mart alan dışı:0 

KYOK kararında başka bir şeyden bahsedilmemişti 

Öncelikle MSA Aklima ve site yöneticilerine bilgi paylaşan ve bu süreçte yol gösteren herkese sonsuz teşekkürler 

Rabbim tüm masumlara en kısa zamanda göreve dönmeyi nasip etsin 

Hayırlı olsun

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı akşamlar arkadaşlar foruma pek yazı yazmiyorum fakat iyi bir takipçiyim bir sorum olacak ohal dilekcemdeki tel No değişti ...acaba arayip yeni tel numarami bildirmelimiyim ?

672 incelemeye devam kriter sendika ankara 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

http://www.memurlar.net/haber/940126/yargitay-yazismalar-orgutsel-nitelikte-degilse-bylock-suc-delili-olmaz.html?amp=1

Arkadaslar bu kararı nasıl yorumluyorsunuz bu karar bylock tan mağdur olanları etkiler mi

677 KHK EGM ihrac adlı İdari işlem yok es durumu komisyon red. 28. İdare beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...