İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Hep11, 30 dakika önce yazdı:

Bir iade kararı da ben vereyim kendimin

En son Kasımın ilk haftası bakmıştım 

677 KHK 

Ekim 2018 KYOK kararı

İhraç sebebi SGK kaydı mesleğe giriş arası yaklaşık iki yıl 

Garson kodlamaları Derece1: AD Derece2:0 2015 Mart alan:AD 2015 Mart alan dışı:0 

KYOK kararında başka bir şeyden bahsedilmemişti 

Öncelikle MSA Aklima ve site yöneticilerine bilgi paylaşan ve bu süreçte yol gösteren herkese sonsuz teşekkürler 

Rabbim tüm masumlara en kısa zamanda göreve dönmeyi nasip etsin 

Hayır olsun ?

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Hep11, 2 saat önce yazdı:

677 KHK 

Ekim 2018 KYOK kararı

Garson kodlamaları Derece1: AD Derece2:0 2015 Mart alan:AD 2015 Mart alan dışı:0 

Öncelikle MSA Aklima ve site yöneticilerine bilgi paylaşan ve bu süreçte yol gösteren herkese sonsuz teşekkürler 

Hayırlı olsun.Sevindim adınıza. SGK kaydiniz ne kadar süreydi ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Asem SGK süresi 3 ay 

Güzel dilekleriniz için herkese sonsuz teşekkürler 

Rabbim karar bekleyen tüm masumlara bekledikleri ilk aşama da hayırlısıyla kabul almayı nasip eylesin 

677 EGM SGK kaydı 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
geçer elbet..., 25.11.2020 - 19:48 yazdı:

Sayfada epeydir @Ophelia yi göremiyorum. Bilgisi olan var mi? 

Merhaba @geçer elbet... hocam ? beni sormuşsunuz çok teşekkür ederim.. Yoğun bi çalışma temposu içinde günlerimi geçiriyorum ama iyiyim.Umarım siz de iyisinizdir ? Gündemi neredeyse hiç takip edemediğim için burayı meşgul etmek istemiyorum.Bi kaç gün gecikmeli de olsa hepinizi okuyorum merak etmeyin ?? 

Güzel haberler aldığımız bir gün geçiririz umarım.. Herkese günaydınlar efeemmm??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Şaban Sağlam, 10 saat önce yazdı:

İyi akşamlar arkadaş lar,herkese geçmiş olsun.bugün 21 idarede ara karar vermişler ,bekleme kararı vermişler, bız 679 ihraç ,2018 kesinleşmiş beraat adli olarak,,ama bugün idari davada uyapta ankr CBS soruşturma dosyası olduğu açık  oldugu ,delil top vb yazıyordu.bu konudan  hiç bilgisi yok....berat atıp kesınleşip tekrar soruşturma olması anlamadım.hukuken olurmu. Kurum adalet .ıkm

Olabilir maalesef. Ama bunun için yeni kriter çıkması lazım, tanık vs. gibi. Beraatin takipsizliğe göre böyle bir avantajı var. Takipsizlik alan, pratikte çok görülmese de, aynı kriterden tekrar soruşturulabilir.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 2 saat önce yazdı:

Merhaba @geçer elbet... hocam ? beni sormuşsunuz çok teşekkür ederim.. Yoğun bi çalışma temposu içinde günlerimi geçiriyorum ama iyiyim.Umarım siz de iyisinizdir ? Gündemi neredeyse hiç takip edemediğim için burayı meşgul etmek istemiyorum.Bi kaç gün gecikmeli de olsa hepinizi okuyorum merak etmeyin ?? 

Güzel haberler aldığımız bir gün geçiririz umarım.. Herkese günaydınlar efeemmm??

Çok teşekkür ederim @Ophelia hocam bizlerde iyiyiz. sizin gibi kidemlileri göremeyince insan üzülüyor. Kendinize iyi bakın ?

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hep11, 12 saat önce yazdı:

677 KHK 

Ekim 2018 KYOK kararı

Hayırlı olsun? 

Anlaşılan bu aralar SGK kaydından kararlar çıkıyor.EGM'den başlamışlar. MEB den pek duymadım.bugun yarin bizede sıra gelir inşallah 

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...