İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

İl komisyonu var genel değerlendirme orada yapılır genelde kurum görüşü çevre bilgisi referanslar falan ve bunlar genel komisyon kararlarına etki ediyor

Hiç kriteri olmayan birine ret verilmesi veya kurum görüşü olumlu aynı durumda iade olmuştu ama bana neden ret verildi diyenlere genel cevap bu

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Beğeni 1
  • Teşekkür 4

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, 21 dakika önce yazdı:

Pek anlamıyorum khklı hakkındamı vermış bu kararı. Başka suçtan ise bizi bağlamaz çünkü bize düşman hukuku uygulanıyor malesef. Herkes sağır kör dilsiz

672- sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
desensiz, 2 saat önce yazdı:

...15 Temmuz'un hemen sonrasında Eğitim BirSen yöneticileri il/ilçelerde toplantı yapıp, ihraç listeleri hazırladıklarını duymuştum. Dolayısıyla Sendika bu sürecin bir yerinde bulunduğunu düşünmekteyim. Dolayısıyla Eğitim BirSen Genel Merkezi yönetiminden birilerinin sizin için referans olması işlerinizi olumlu etkileyebilir.

Ya hocam ben atılmadan önce Cbaşkanını çok sevdiğimi söyleyip savunurken (KHK konuları değil genel görüşüm tamamen kişisel sevgi ve sempatiydi hiçbir en ufak çıkarım vs olmamıştır ne siyasi ne normal o zamanlar öyleydim beni tanıyanlar bilir) bana cbaşkanını eleştirip konuşanlar 15 temmuzun ertesi gününden itibaren sosyal medyada boy boy cbaşkanının fotoğraflarını Osmanlı paylaşımları vs yapıyordu o kadar şok oluyordum ki onları görünce insan bu kadar karaktersiz olur diyordum yanlış anlaşılmasın kimse sevemez veya paylaşmaz vs diye birşey demiyorum ama herkesin görüşü bakışı bazı şeylere belliydi insan bir gecede de değişmez karaktersiz iki yüzlü olunmaz dedim zaten içimden o zamanlar çalışıyordum atılmamıştım bu kişileri görünce dedim yarın şunlar açığa alınsın bak nasıl yine bir günde dönüp yerden yere vuruyorlar diye insanlar harbiden çiğ süt emmişler az çok herkes biliyor böylelerini şimdi ben tabiki eleştiririm beni nokta kadar birşeyim yokken haksız yere işimden aşımdan herşeyimden olmuşum birsürü masum benim gibi birşeyi olmayan insanlara terörle alakası olmayan insanlara terörist muamelesi yapılmış insanlar her yerde dışlanmış zarar görmüş sadece kendim için değil benim gibi olan tüm masumlar için adalet gelmedikçe hiç bir zaman mutlu olmayacağım yarın işe döneceğimden sonuna kadar eminim ama eski mutluluklarım hiç olmayacak bunu da biliyorum

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
NERİMAN, 3 saat önce yazdı:

Rekor bende galiba 27.ay bitti istinafta

Hangi ildesin, ilden ile cok degiskenlik gosteriyor?

701 - banka - beraat - komisyonda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

maddi durumunuz yerinde de olsa...

sağlığınız ve huzurunuz olsa da...

sevdikleriniz size sırt çevirmemiş olsa da...

karşınıza yeni fırsatla çıksa da...

KHK'lı olmak masum bir insan için lekedir...

bu basit bir işten çıkarma ya da basit bir hak kaybı değil..

sizi araştırmadan yargılamadan sebep sonuç ilişkisi bile kurmadan, yaftalamak suçlu ilan etmektir...

üstüne üstelik sağlık durumu iyi olmayan, maddi sıkıntılar çeken, çevresinden destek görmeyen birinin KHK'lı olması kat ve kat daha ağır bir dramdır...

burada yapmamız gereken tek ve en önemli şey; masum olduğumuzu terör örgütleri ile alakamızın olmadığını  her yolda ispata çalışmak...

kısaca MÜCADELE....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

4.5 seneden sonra bugün emniyetten arandim yarın ifadeye gelmemi istediler bunca zaman sonra beklemiyordum açıkçası gerginim biraz

675 KHK -Banka 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi akşamlar Adalet Bakanlığı 701 KHK ile ihraç edildim 2018 Ekim takipsizlik aldım geçen hafta kurum görüşümün alındığını ve olumlu görüş bildirildiğini  öğrendim.Adalet bakanlığında görüş alınmasının ardından yaklaşık ne kadar sürede karar çıkıyor yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.Bi an önce bu çukurdan çıkmamız duası ile şimdiden teşekkürler...

701 KHK Adalet bakanlığı 2018 KYOK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Joeu, 3 saat önce yazdı:

Bu kişi KHKlı değil. Olay adli bir olay. KHKlı olmadığı için bu karar bizi ilgilendirmiyor. Mustafa Özkan'ın AYM yada Danıştay ile ilgili iyi dileklerini yada temennilerini takdir ediyorum ama beraat eden savcının göreve dönüş red kararından sonra ne AYM'ye ne de Danıştay'a güvenim kalmadı. Güdümlü mahkemeler bunlar. Ancak siyasi otorite değişirse olumlu yönde karar çıkabilir. Herşey zalim gittiğinde güzel olacak. Tez zamanda gitmesi dileğiyle...

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...