İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Hayatımız Nuri Bilge Ceylan filmi gibi oldu, uzaklara boş boş bakıyoruz..

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nazzsn, 2 saat önce yazdı:

686 banka bekleyen varmı... Hiç haber duyum yokmu çevrenizde arkadaşlar banka ile ilgili.. 

Kurum gorusu 1 bucuk yil once alindi .686 bankadan bekliyom bende?

Komisyon cuma disinda baska gubler yukleme yaptigi oluyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@vergici672 hocam üzerinizden bir yük daha kalktı şu dilekce yazmalar bayağı yoruyor insani hayırlara vesile olsun inşaallah Allah emeğinizin, gayretinizin karşılığını versin  mutlu haberlerle güzel günlere ulaştırsın, yaşanan tüm sıkıntıları unutturacak güzel günlere ??

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

KHK numarasinin bir önemi yok artık. Hangi sıralamaya göre gidiyorlar anlayamıyoruz. 

Benim ne banka, ne sendika, ne bağış, ne bylock ne başka birşey yok. KYOK kararı var 2 sene öncesinden. Bir standart bulamıyorum. Benim ismim alfabetik sıralamada sondan birinci sırada. Acaba o yüzden mi sona kaldım diyorum bende ?

689 KHK, takipsizlik kararı, inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
yuvam, 6 saat önce yazdı:

kaç defa ohal komisyonuna giriş yaptım şifre gelmedi varmı böyle sorun yaşayan

Evet bana da gelmiyor şu an. 

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Merve2323 benimde 1 yıl oldu kurum görüşü alılalı olumlu olarakda gitti. Daha nekadar beklicez bilmiyorum insallah sonu guzel olsun hepimiz için.. 

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 10 saat önce yazdı:

@vergici672 hocam üzerinizden bir yük daha kalktı şu dilekce yazmalar bayağı yoruyor insani hayırlara vesile olsun inşaallah Allah emeğinizin, gayretinizin karşılığını versin  mutlu haberlerle güzel günlere ulaştırsın, yaşanan tüm sıkıntıları unutturacak güzel günlere ??

Sağolun hocam. Uzun bir süreç oldu ama istediğim gibi olduğunu düşünüyorum. Biz yazıyoruz ama karşılık bulma meselesi karşıdakinin anlama kapasitesi, insafı ve vicdanına kalmış bir konu. Bu dilekçe standart bir idare mahkemesine gitse 1 ay sonra işlem iptal edilir ama bizim özel idare mahkemelerimiz çok farklı.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Facebookta iki red kararı var sendika diyorlar sadece 23 ay ve 29 ay

672 KHK-inceleme devam-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese merhabalar. Eşimle birlikte 677 ile ihraç olduk. EGM Rütbeliyiz ikimiz de. Eşim adli işlem gördü dosyası şuan istinafta uygulama ve sd kart iddiası vardı duruşmalı olarak devam ediyor, tespit tutanağı olmadığından devamlı erteleniyor. Benim dosyam ise halen komisyonda sadece anket niteliğinde bir ifademi aldılar (şubat 2020 de).İhraç ile ilgili bir kriterim bulunmamakta .Bizim gibi olup da ret ya da kabul alan arkadaşlar var mı?  Eş durumundan iltisak diyerek komisyonun ret verdiği arkadaşlarımız var mı ? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.   

677 KHK komisyonda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mehmet.46, Bir saat önce yazdı:

Facebookta iki red kararı var sendika diyorlar sadece 23 ay ve 29 ay

Eyvah eyvah?

Aysegul Oz, 21 dakika önce yazdı:

Eyvah eyvah?

Mehmet bey kurum aranma bilgisi veya başka bir bilgi var mı acaba?

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...