İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Tüm zehitlerimize Allah rahmet eylesin.Ailerine sabır versin 

• Beğeni 2
  • Üzülme 1

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şehitlerimize Allah rahmet etsin. Rabbim ailelerine sabır versin.

• Beğeni 4
  • Üzülme 1

672 KHK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ozan Aysu, 04.03.2021 - 20:47 yazdı:

Merhaba arkadaşlar. İhraç olmadan önce bir kavga dan dolayı yeni sonuçlanan mahkeme sonucunda 1 yıl 2 ay HAGB aldım.komisyon hala karar vermedi. Ve bizim kurum da (CTE ) karar bekleyen sadece benim ben 675 ile ihracim 701 ile ihraç olanlar bile iade oldu. Kararları çıktı ben beklemedeyim. Sizce bu kararı komisyona yollamalimiyim. Yada yapacak bir şey var mı. Bilgisi olan var da yorumlar da sevinirim.

Komisyonun UYAP a direk ulaşımı var sizinle ilgili tüm kararları ve dosya içerisini görüyorlar.

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tempo999, 04.03.2021 - 21:17 yazdı:

Merhaba, 

Kurum Mahkemeye gönderdiği soruşturma dosyasında tanık beyanlarında isimleri kapatmış. Bunları öğrenmemizin bir yolu var mı? İsimleri bilmeden nasıl cevap vereceğimi bilemiyorum. İhraca neden olan sözde esas delil kişilerin beyanları. 

bu durumun savunma hakkını kısıtladığını, mahkemeden idareye müzekkere yazarak isimlerin iletilmesini dilekçenizin bir maddesinde isteyebilirsiniz, kabul görmez ama hiç olmazsa savunma hakkı kısıtlandığı yargılamanın diğer aşamalarında (istinaf, temyiz vs..) ileri sürülebilir hale gelir

Güncelleme • • Hayati

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi akşamlar, Çarşamba günü MEB'ten iade varmış, komşuların tanıdığı, kriteri sendikası varmış. 

Adalet bakanlığı Cte personeli, takipsizlik alındı , incelemeye devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adem A., 8 saat önce yazdı:

6qZVzBR5jEyItdyU-9aYJQ.jpg?width=767&hei

Eski görev yerim Bitlis. Hava şartları hep en zorlu, sisli, karlı, soğuk... Hele Tatvan yolu, dünyada görüp görebileceğiniz her hava şartına sisli olan bir memleket ? Mehmetçiklerimiz kimbilir ne uğraştı sağsağlim varabilmek adına... Allah gani gani rahmet eylesin, peygamberimize komşu eylesin, kalanlar için çok zor, Allah sabır versin ???????

Amiinn inşaallah amiinn, nur içinde yatsınlar hepimizin yüreği yandı aileleri nasıl dayansın Allah sabırlar versin 11 eve ateş düştü ve maalesef ateş düştüğü yeri yakıyor sadece???

• Beğeni 1
  • Üzülme 2
  • Onaylama 2

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Öncelıkle şehirlerimiz için milletimizin başı sağolsun mekanları cennet olsun ??????

Bu cuma karar yok mu genelde salı cuma karar cıkıyordu bu cuma su ana kadar karar duymadık 

• Beğeni 1
  • Üzülme 1

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bu-ne-lan-d%C3%BCn%C3%BCn-ayn%C4%B1s%C4%

• Beğeni 2
  • Kahkaha 2
  • Onaylama 1

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

merhaba arkadaşlar 4 yıl süren bir mahkemeden sonunda beraat ettim. size bir sorum olacaktı mahkeme kararında vekalet ücretinin ödenmesine karar verilmiş acaba bu ücret benim hesabıma mı yoksa avukatın hesabına mı yatırılacak. 

672 KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
mesika, 26 dakika önce yazdı:

merhaba arkadaşlar 4 yıl süren bir mahkemeden sonunda beraat ettim. size bir sorum olacaktı mahkeme kararında vekalet ücretinin ödenmesine karar verilmiş acaba bu ücret benim hesabıma mı yoksa avukatın hesabına mı yatırılacak. 

Avukatın hesabına yatar.

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...