İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

portakal çiçeği, 1 saat önce yazdı:

merhabalar

karar duruşmasından sonra gerekçeli kararı UYAP'ta ne zaman görebiliriz? Avukatımız bize de tebliğ edileceğini söylemiş eşime. E-devlette dava dosyası sorgulamada, dosya durumu: gerekçeli karar yazıldı yazıyor ama her gün bakıyorum, UYAP’a eklenen bir evrak yok.

sayın @Karagöz @wildPuppy siz ne kadar sürede görebildiniz kararı UYAP'ta? posta ile de tebliğ edildi mi?

Merhaba benim kararımda 5-6 gün sonra gerekçeli karar yazıldı. gerekçeli karar yazıldı diyor ama bir hafta sonra uyapta gözüküyor. bana beraat kararı tebliğ edilmedi. bir ay sonrada kesinleşme şerhini uyapta gördüm.

672 KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
desensiz, 10.04.2021 - 22:36 yazdı:

Bıktık canımızdan artık, incelemesi bitmedi gitti, ne dosyamız varmış böyle, kriter olmadığından mıdır bilmem herhalde red vermeye neden bulamıyorlar.. Üstelik en son görev yaptığım kurum adı bile başvuru ekranımdan silinmiş, boşlukta bekliyorum. Sanırım komisyonun incelediği son dosya olacağım.

Aynen hocam. Neyi bekletiyorlar anlamadim. YETER ARTIK YETER. Allahin cezasi OHAL komisyonu ya RED ver ya da ISE IADE ver artik. Biktik usandik sizin bu vicdansizliginizdan. Bunlarda bir gram hak, hukuk ve vicdan olsa basini yastiga koyup yatamazlar. 

• Beğeni 4
  • Üzülme 1
  • Onaylama 3

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

4060 e  mesaj  atıp geri dönüş alabilen var mi arkadaşlar 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

Dosyası Erzurum BAM da olan var mı?  Benim dosya istinafa gideli tam 13 ay oldu. Hiçbir hareketlilik yok

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Rüzgar, 16 saat önce yazdı:

Kesin iadesin az daha sabır

İnşallah devrem.cok oldu beklemekten yoruldum. Bekletildikce olumsuz düşünüyorum. E kodundan Red alan oldumu onuda bilmiyorum. Amir denilen serefsiz ihraç oldu amma attigi bok temizlenene kadar 4.5 yıl geçti. 

BuzAdam, 16 saat önce yazdı:

Arkadaşlar hepinize hayırlı geceler az önce kabul kararımı gördüm en son ne zaman baktım hatırlamıyorum 686 EGM Allah tüm masumlara bir duyguyu yaşatsın. Devletimiz var olsun.

Hayirli olsun. Cok sevindim. 677 devam.durumunuzla ilgili detay verebilirmisiniz.kodlama vb gibi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@derman 2020 erzurum bam faaliyet raporuna bakın ortalama karar süreleri yazıyor ona göre kendinize ve zaman sıra gelir diye tahmin edebilirsiniz 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hakan Cevher, Bir saat önce yazdı:

İnşallah devrem.cok oldu beklemekten yoruldum. Bekletildikce olumsuz düşünüyorum. E kodundan Red alan oldumu onuda bilmiyorum. Amir denilen serefsiz ihraç oldu amma attigi bok temizlenene kadar 4.5 yıl geçti. 

Hayirli olsun. Cok sevindim. 677 devam.durumunuzla ilgili detay verebilirmisiniz.kodlama vb gibi

Hiç bir kriterim yoktu takipsizlik evrakında yazan kodlama AD 

686- Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adem A., 10.04.2021 - 23:46 yazdı:

Kurum yeri bende baştan beri yok ? ben en sondayım sizin benden önce bakılır ???

Önceden nasıldı bilmiyorum. Benim de yazmıyor. İlk günlerde başvuru yapmıştım ?

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
adigey, 1 saat önce yazdı:

Önceden nasıldı bilmiyorum. Benim de yazmıyor. İlk günlerde başvuru yapmıştım ?

Benimle aynı durum olabilir. İlk 3 gün saçma sapan hatalar yaşandı. Sistem anne kızlık soyadımı beğenmedi, kurumumu seçemedim, güncel telefonum için hatalı mesajı aldım durdum... O gün tam bir kaostu ?

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum... Allah bütün mağdurların yardımcısı olsun inşallah. Yeni üye oldum. Arada takip ediyordum. 

Sosyal medyada eleştiri dışında birşey yok ihraç edildik. İnceleme devam ediyor... Bu konu ile ilgili iade veya red duyan var mı acaba.  

675 inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...