İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

elaf, 12 dakika önce yazdı:

Konu dışı-

Hayırlı günler diliyorum herkese kayınbabam beyin kanaması geçirdi şuan yoğun bakımda dua bekliyorum..??Rabbim tüm hastalara şifa versin. Aminn

Allah şifa  versin. İyi düşünün iyi olur inşallah. 

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 27 dakika önce yazdı:

Konu dışı-

Hayırlı günler diliyorum herkese kayınbabam beyin kanaması geçirdi şuan yoğun bakımda dua bekliyorum..??Rabbim tüm hastalara şifa versin. Aminn

Allah Şafi ismiyle şifasını versin. Bir an önce iyileşir inşaallah.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

672 KYOK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum bir süredir uzaktan takip ediyordum formu şimdi yazmak nasip oldu bilen duyan varsa cevaplarsa sevinirim ağır cezada beraat ettim 2019 şubat gecen haftada istinaf beraati onadı fakat savcı ceza istediğinden dosyayı temyiz etti bu durumda ohal komisyonunun göreve iade ettiği hiç oldumu..temyiz sonucu en az 2-3 yıl sürer muhtemelen komisyon beklermi reddi basarmı halen incelemeye devam..şimdiden teşekkür ediyorum 

672 MEB sendika 2011 tanık sohbette gördüm iddiası..ağır ceza ve istinaf beraat..dosya temyizde 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 2 saat önce yazdı:

Konu dışı-

Allah şifa versin inşallah

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@portakal çiçeği  başınız sağ olsun çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Çok acı bir olay, Allah  geride kalanlara sabır ve sağlık versin inşallah.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 4

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 3 saat önce yazdı:

Konu dışı-

Çok çok geçmiş olsun @elaf hocam Allah acil şifalar versin

portakal çiçeği, 19 dakika önce yazdı:

geçmiş olsun sayın @elaf. Allah şifa versin. benden de kötü haber var. eşimin abisi, eltim perşembe günü trafik kazası geçirdiler. eltim maalesef hayatını kaybetti. 11,5 yaşında ikiz çocukları annesiz kaldı ?  abimiz ise hastanede, eşinin vefatından habersiz...

çok üzüldüm @portakal çiçeği hocam Allah hepinize sabır versin, başınız sağolsun, mekanı cennet olsun, babasını yavrucaklara bağışlasın, Allah acil şifalar versin inşaallah ne büyük acı?

Güncelleme • • Umutlu
  • Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Üzülme 1
  • Onaylama 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672 li, 2 saat önce yazdı:

Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum bir süredir uzaktan takip ediyordum formu şimdi yazmak nasip oldu bilen duyan varsa cevaplarsa sevinirim ağır cezada beraat ettim 2019 şubat gecen haftada istinaf beraati onadı fakat savcı ceza istediğinden dosyayı temyiz etti bu durumda ohal komisyonunun göreve iade ettiği hiç oldumu..temyiz sonucu en az 2-3 yıl sürer muhtemelen komisyon beklermi reddi basarmı halen incelemeye devam..şimdiden teşekkür ediyorum 

Benimle yargılanan arkadaşım daha beraat almadan KHK  ile ise döndü. Komisyon iade etmek isterse yerel mahkemeden  beraat inişe vurgu yapıp iade edebilir.sizin dosyaniz hangi istinafta kac ayda onandi acaba 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İstanbul bam 2.5 yıl sürdü

672 MEB sendika 2011 tanık sohbette gördüm iddiası..ağır ceza ve istinaf beraat..dosya temyizde 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...