İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
672 li, 4 saat önce yazdı:

Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum bir süredir uzaktan takip ediyordum formu şimdi yazmak nasip oldu bilen duyan varsa cevaplarsa sevinirim ağır cezada beraat ettim 2019 şubat gecen haftada istinaf beraati onadı fakat savcı ceza istediğinden dosyayı temyiz etti bu durumda ohal komisyonunun göreve iade ettiği hiç oldumu..temyiz sonucu en az 2-3 yıl sürer muhtemelen komisyon beklermi reddi basarmı halen incelemeye devam..şimdiden teşekkür ediyorum 

Biz bu konuda daha önce kaç kez değerlendirme yaptık. Komisyon sizin adli durumunuzun sonucuna göre karar vermiyor. Sizin kararınızın kesinleşmesini beklemesi gibi bir durum söz konusu değil. Ret veya kabul vermelerine hiçbir engel yok istediği kararı verebilirler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
portakal çiçeği, 4 saat önce yazdı:

geçmiş olsun sayın @elaf. Allah şifa versin. benden de kötü haber var. eşimin abisi, eltim perşembe günü trafik kazası geçirdiler. eltim maalesef hayatını kaybetti. 11,5 yaşında ikiz çocukları annesiz kaldı ?  abimiz ise hastanede, eşinin vefatından habersiz...

Başınız sağolsun Allah sabır versin inşallah mevtaya rahmet eylesin

Çok zordur eminim. Yaşlılarımız içinse yapamadıklarımız içimizi acıtıyor.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Üzülme 1

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
portakal çiçeği, 7 saat önce yazdı:

geçmiş olsun sayın @elaf. Allah şifa versin. benden de kötü haber var. eşimin abisi, eltim perşembe günü trafik kazası geçirdiler. eltim maalesef hayatını kaybetti. 11,5 yaşında ikiz çocukları annesiz kaldı ?  abimiz ise hastanede, eşinin vefatından habersiz...

Başınız sağolsun. Abinize de geçmiş olsun Allah  sabır versin. Çok zor durumlar.

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
portakal çiçeği, 8 saat önce yazdı:

Allah rahmet eylesin. Çok zor bir durum. Allah kalanlara sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin. 

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selamun aleykum herkeze hayirli ramazanlar diliyorum. Ben 677 KHK ile isten cikarildim. Hala ne ile suclandigimi bilmiyorum. Ifade vermedim savci hakim,polis gormedim. Abimin ve yengemin devam eden bir davasi var. Aklandilar sayilir cihazlarin incelenmesi 2 yildir devam ediyor. Acaba diyorum onlarin sonuclarini bekliyor olabilirmiyim. Benim durumum da olan ve bekleyen varmi acaba ? Insaallah tez zamanda hepimiz hayirli haberler aliriz kardeslerim.

677 khk-Beklemeye devam-wifi magduru-adli islem yok-hic birsey yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Müslüman bir ülkede yaşıyoruz birkaç. Kez sohbette gördüm vs ile insanlara damga vurdunuz  elimize silah verseniz yinede daha çıkamayız çünkü bizler muslumaniz bunların vebailini ahirette ödeyeceksiniz o zaman orda dersiniz bizler talimat aldık kandirildik dersiniz Allah affeder ama kul affetmez rabbim haksızlık hukuksuzluk yapanların ömürlerini kisaltsin

Türkiye'de adalet yok ama yine de hakkınızı arayın 

Mahkemenin birinde sohbet iddiası albatros 4 iltisakli olmuyor görevine dönüyor 

Bir başka mahkemede sohbet albatros 4 ceza oluyor  başka.bir mahkeme sohbet ve referans işe girme suç olmuyor görevine dönüyor

Başka bir mahkeme sohbet ve referans suç oluyor ceza alıyor 

Her diyorum adalet hukuk kanunlar kişiden kişiye göre değişiyor komisyondan dönenler kurtuluyor 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Rabbim haksızlık, hukuksuzluk yapanların ömürlerini kisaltsin (AMİN)

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

675 KHK - KYOK -Kurum Kanaati 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar 

Geçen ay red kararımı komisyon sayfasından gördüm. Karar elime ulaşmadı. Daha önce adres değişikliği yapmıştım. Sistemde yeni adresim var. 

Zaman kısalıyor. Bundan sonraki süreçte ne yapmalıyım. 

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. 

Beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...