İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Komisyondan yine açıklama yok ne hallere düştük Allah ım biz bunları hak ettik mi ömrümüzü yediler ?

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
675ihracfazlasi, 18 saat önce yazdı:

Bunun için herhangi bir işlem yaptınız mı ? Bilgi verebilir misiniz lütfen?

Yasanin sartlarina uyuyorsaniz dilekcenizi Il nufus müdürlüklerinde tahtid serh burolarina vereceksiniz.

Ayrıca;

Güncelleme • • Joeu

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 2 saat önce yazdı:

Komisyondan yine açıklama yok ne hallere düştük Allah ım biz bunları hak ettik mi ömrümüzü yediler ?

Sıkıştıran yok, hesap soran yok, hukuk yok adamlar her türlü keyfiliği hak görüyor ne olacak abi... Senin derdin onları sevindiriyor şu an

686-Eğitim-Sen-incelemeye devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar merhaba, mahkemeden beraat ettim. adli emanetlerimi almam için mahkemeden yazı yazıldı, emanetlerimi almaya gittim ancak yok dediler bize bu yazıda olan şeyleri emanet etmemişler dediler. anlayacağınız emanetler kayıp. ben şimdi ne yapabilirim?

672 KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Joeu, Bir saat önce yazdı:

Yasanin sartlarina uyuyorsaniz dilekcenizi Il nufus müdürlüklerinde tahtid serh burolarina vereceksiniz.

Ayrıca;

Anayasamızın 90. Maddesinin son fikrasini aşağıda sunuyorum (maddenin tamamının okunmasi daha iyi olur):

Usulüne göre yürürlüğe konulmuş Milletlerarası Andlaşmalar kanun hükmündedir. Bunlar hakkında Anayasaya aykırılık iddiası ile Anayasa Mahkemesine başvurulamaz. Usulüne göre yürürlüğe konulmuş temel hak ve özgürlüklere ilişkin milletlerarası andlaşmalarla kanunların aynı konuda farklı hükümler içermesi nedeniyle çıkabilecek uyuşmazlıklarda milletlerarası andlaşma hükümleri esas alınır.

Ancak, gerçekçi olalım, daha önce de belirttiğim gibi, hiçbir uluslararası kuruluş bir ülkeye taraf olduğu anlaşmayı zorla uygulatamaz. En basitinden bunu yaptırabilecek etkili bir aracı yoktur (Mesela, kuruluş ekonomik ambargo uygulayamaz veya ilgili ülkenin yurtdışındaki varlıklarına el koyamaz). Dolayısıyla, bu konuda dilekçe verecek sendikazedelerin sert bir dil kullanmaması yerinde olur diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar forumda benim gibi sadece sendika kriteri ile bekleyip eş ihraç kurum görüşü bilgisi olmayan var mı?Bizim dosyalara sıra mi gelmedi ?MEB de kurum görüşü herkes için alınıyor mu ? 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok sağlam kaynaktan ve net olarak komisyonun bu sene görevini tamamlayacağını bizzat duydum fakat gidişat çok yavaş gidiyor...

• Teşekkür 3
  • Kahkaha 4
  • Şaşırma 2
  • Katılmama 2

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Kadir01 Neden yavaş çalışıyorlarmış bunu da söyleyemiyor mu kaynak acaba?

668 khk bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, 2 saat önce yazdı:

Ayrıca;

Verdim formaliteden cevap verip geçiştirdiler.

O

675 KHK mağduru Yargıtay çalışanı Zabıt Katibi umutla bekler...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
675ihracfazlasi, 9 dakika önce yazdı:

Verdim formaliteden cevap verip geçiştirdiler.

Kime, ne zaman verdiniz, ne zaman cvp verdiler? Ayrıca, ne dediler cevapta?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...