İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

İyi akşamlar.SGK idare mahkemesine savunma vermiş;yarım sayfa 4 madde içeriğinde hicbisey yazmamış .gerekirse ikinci savunmamız keyfiyette sunulacak yazmış.esime itham ettiği işten atma gerekçesi çok ağırdi ama savunmasında hicbisey sunamamis.sizce ne olur?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sabır, 21 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 1 ay sonra askere gidiyorum.khkli olarak zorluk yasarmiyim khkli olarak askerlik yapanlardan deneyimlerimizi paylasabilirmisiniz

Askere gittikten bir süre sonra kışlaya mit'den bilgi gidiyor. Kritik bir kısımda iseniz hemen alıp başka önemsiz bir yere verirler. Ankara'da olanları başka yerlere gönderiyorlarmis. Sorun yaşamanız karşınızdaki insanların insafına bağlı. Zaten muvazzaflarin çoğunun arkadaşları ihraç olmuş halden anlıyorlar.

679 ile ıhraç bir sağlık emekçisi. Adli bir şey olmadı ihraç nedeni öğrenilemedi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İstanbul 689 Adalet Bakanlığı iade

689

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyondan açıklama geldi ; 

28/10/2021 tarihi itibariyle Komisyona yapılan başvuru sayısı 126.758’dir. Komisyon tarafından verilen karar sayısı (118.415)dikkate alındığında, incelemesi devam eden başvuru sayısı 8.343’tür.

https://ohalkomisyonu.tccb.gov.tr/#collapse-56

Sabır, 22 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 1 ay sonra askere gidiyorum.khkli olarak zorluk yasarmiyim khkli olarak askerlik yapanlardan deneyimlerimizi paylasabilirmisiniz

Ben bir de ihraç polis olarak yapacağım şubatta inşallah. hakkımızda hayırlısı. Bir asker tanıdık söyledi. Çok üst rütbeliler görebilir dosya içeriğinizi sıkıntı yapmayın dedi. Ama duyumlar genelde duyumlarım en basit yerlere verecekler. Yazılan yazıya göre silah da vermeyecekler. Nasıl bir asklerlik olacak şahsen ben de merak ediyorum ? 

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@bkartli geçmiş olsun hocam sona kadar bekleyip red almak üzücü .kurum görüşü bilginiz var mı acaba ?

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 3 dakika önce yazdı:

@bkartli geçmiş olsun hocam sona kadar bekleyip red almak üzücü .kurum görüşü bilginiz var mı acaba ?

Okul müdürüyle irtibat halindeydim.kurum görüşü alınmamıştı en son konuştuğumda.Kurumdan yana sıkıntı yoktu.Sendikanin yanına neyi eklediler çok merak ediyorum.

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...