İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

pertevkansu, Bir saat önce yazdı:

Merhaba Arkadaşlar, iki saat önce ret kararımı gördüm. Bu forum o zamanlar da varlığını hala sürdürüyor olursa, mahkemeden, Danıştay'dan AYM'den, bir yerden döndüğümü bildireceğim. Eğitim-Sen'li ,imzacı akademisyenim.

Direnmeye sizlerden güç alarak devam ediyorum. Bu konuda en iyi sizlersiniz Eğitim Sen' liler olarak ? Çok geçmiş olsun Hocam.? Mücadeleye devam

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eylül, 24 dakika önce yazdı:

Bence vizeden önce yurtdışına çıkış yapabilir misiniz, tahdit var mı? Önce ona bir bakın. Varsa vize almanın bir anlamı yok. Hagb varsa çıkış sorununuz olabilir. 

Pasaportu olmadan vize başvurusu yapılamaz zaten.

@Murxm, bu nedenle ilk önce bulunduğunuz ilin Nüfus Müdürlüğüne giderek pasaportunuzda tahdit/şerh var mı onu öğrenin. Eğer pasaportunuzda şerh/tahdit yoksa, aile birleşimi, iş veya turistik ziyaret vb nedenlerle vize başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemol, 33 dakika önce yazdı:

692 KHK-TSK İnceleme devam. Benim tahminim toplam 4500 civarı dosya kaldı. Komisyonun süresini uzatmazlar. En geç ocak sonu gibi bizim kararlar da çıkar.

11 Kasım 2021 son karar bilgisi:  21122

692-MSB—KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemol, 36 dakika önce yazdı:

11 Kasım 2021 son karar bilgisi:  21122

2018.   50300

2019.    49922

2020+2021....21122

————————————

02.09.2021.....18970

22.09.2021.....19453

28.09.2021.....19571

30.09.2021.....19631

12.10.2021......20000

......10.2021......20039

19.10.2021.......20177

25.10.2021.......2019x

02.11.2021........2062x

04.11.2021........20747

11.11.2021..........21122

Güncelleme • • Sibemol
  • Beğeni 3
  • Teşekkür 1

692-MSB—KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Eylül, Bir saat önce yazdı:

Bence vizeden önce yurtdışına çıkış yapabilir misiniz, tahdit var mı? Önce ona bir bakın. Varsa vize almanın bir anlamı yok. Hagb varsa çıkış sorununuz olabilir. 

Pasaport tahdidim kaldırıldı. Esim Alman vatandaşı hagb etkilermi vize almamı hakimden başka kimse göremez denildi bana sicilim de bisey gözükmüyor. Bu sorunu nasıl ortadan kaldira bilirim yorumunuz için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mutaf, Bir saat önce yazdı:

Az önce ret kararımı gördüm, bunca zaman bekleyince umutlanmıştım 

Hocam büyük geçmiş olsun.Insallah idareden hakkınızı alırsınız. Sizce mahsuru yoksa kriterinizi yazabilir misiniz? Takipsizlik,beraat kararı var mıydı? 

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Eylül, Bir saat önce yazdı:

Pasaport tahdidim kaldırıldı Pasaport aldım sorun nerde çıkar sizce hagb yi hakimden baska kimse göremiyor diye biliyordum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Murxm, 4 dakika önce yazdı:

Pasaport tahdidim kaldırıldı. Esim Alman vatandaşı hagb etkilermi vize almamı hakimden başka kimse göremez denildi bana sicilim de bisey gözükmüyor. Bu sorunu nasıl ortadan kaldira bilirim yorumunuz için teşekkür ederim.

Sorun yok. Randevu alın gidin en yakın Alman vize başvuru merkezine. vizenizi alın.

Biz de beraat aldık ama yok pasaport filan. Hagb alsak olacakmış demek ki. Lafım meclisten dışarı. Bunların düzenini öpeyim.

• Beğeni 4
  • Kahkaha 1
  • Onaylama 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...