İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

varex, 3 saat önce yazdı:

İş işten geçti...

Çalınan hayatlar, mutluluklar...

Hizmetleri hiçe sayılan vatan perverler...

Sorgusuz sualsiz hiç yapılan insanlar...

Ne yapalım, olur bu kadar hata denen komik savunmalar....

İnsanlar sağlığını neşesini devletine olan güvenini kaybetti...

Aldığım maaşın hakkını vereyim diye çırpınanlar savunma bile alınmadan kapı önüne konuldu....

Hala aynı nakarat....

Af, iade, geri dönüş, şu bu...

Hala siyasi malzemeyiz her ağızda....

İş işten geçti....

Yüreğinize sağlık sn @varex hislerimize tercüman oldu sözleriniz?

Kötülerin iyi oyun oynadığı bir dünyada değişmeyen tek şey,

İyilerin insanı deli eden sabrıdır.

• Beğeni 4
  • Onaylama 3

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bizim bakanlıktan bayağıdır karar yoktu zaten bayramdan önce bekliyordum üç beş karar duyarız yükleme yaparlar diye düşünmüştüm yarında duyarız bi kaç karar kendi düşüncem 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ret için adalet bakanlığına girmişler geçmiş olsun. Kabuller YÖK ve MEB ağırlıklı gelebilir çünkü adalette çok dosya kalmamıştır hadi hayırlısı yarın birileri bayram etse bari çok sıkıldık sabır demiyorum artık akıl sağlığınızı koruyun yeter iyi geceler yola çıkacaklara iyi yolculuklar 

• Beğeni 4
  • Onaylama 3

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
1Embaz, 1 saat önce yazdı:

Bir Ret de benden Adalet bakanlığı 701 İstanbul i.k.m. 2013 yılında sohbet tanık beyanı.2 adet KYOK 2017 ve 2019 ,20 gün önce red vermek için yeni soruşturma açmışlar.baylock banka albatros okul dergi gazete daha aklınıza ne gelirse yok 

Geçmiş olsun. Benimde 2008 yılı tanık ifadesi ve kurum kanaati. Başka bir şey yok. 9 aydır idare mahkemesi aşamasında bekliyorum. Adalet bakanlığında iade olmak çok zor. Gecikmeden mahkemeye başvurun.  Hakkımızda hayırlısı olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Karagöz, 16 saat önce yazdı:

Öyle ya da böyle, bu dosyalar AİHM'ye veya BM'ye gitmeye başlayacak en sonunda. O uluslararası hukuk mercileri göz göre göre apaçık insan hakkı ihlallerini politika uğruna yem edecekler midir? Tamam şu ana kadar AİHM bu davaları siyasi sebeplerle öteledi, ama var olan bir sürü insan hakkı ihlaline yoktur diyebilmek ayrı bir mevzu. %100 demezler diyemem, ama demeyeceklerini, o kadar alçalmayacaklarını kuvvetle muhtemel görüyorum. Türkiye'nin mevcut imajı ortadayken özellikle, kendi halklarına anlatamaz o ülkeler aksi bir kararı.

Burada işte bu hak ihlali kararlarına karşı Türkiye'nin alacağı siyasi tavır asıl önemli olan olacak. Sizi dinlemiyoruz diyip, dünyadan elini eteğini çekip, tamamen içe mi kapanacağız? Yoksa dünya ekosistemine entegre ve modern olmaya çalışan bir ülke mi olacağız? Muhalefet fetö konusunda bugün ne derse desin. Hatta iktidar da bugün ne derse desin. O gün başta kim olacaksa, o kararları tanımadığı anda Venezuela olduk demektir. KHK mağduru mu sıradan vatandaş mı olduğumuz artık fark etmeyecektir.

Yargıtayın onadığı adli cezalar ve istinafın onadığı ihraç kararları halihazırda var olduğuna göre, bu dosyaların AİHM'ye gitmeye başlamaları çok da uzakta olmasa gerek. İlk kararlar gelmeye başladığında, seyreyleyin cümbüşü.

Tahmini ilk kararlar ne zaman gelir karagöz bey? 2 yıl içinde diyebilir miyiz?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

adalet bakanlığı aynı kriterlere vermiş olduğu farklı kararlarda şaşırtmaya devam ediyor biz de adalet arayışındayız sabırla bekliyoruz bu fetö illeti ülkemizde derin yaralar açtı suçlu masum ayırt edemeden herkese aynı kefeye koydular 

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ALİ KOPARAN, 21 dakika önce yazdı:

adalet bakanlığı aynı kriterlere vermiş olduğu farklı kararlarda şaşırtmaya devam ediyor biz de adalet arayışındayız sabırla bekliyoruz bu fetö illeti ülkemizde derin yaralar açtı suçlu masum ayırt edemeden herkese aynı kefeye koydular 

Aynı iddialar ile faklı kararlar çıkan adalet bakanlığı ile ilgili kötü şeyler aklıma geliyor ya neyse... 

İade olan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Allah bir daha yaşatmasın...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 4 saat önce yazdı:

Adalet Bakanlığı personeli siteyi kontrol etsin.

29 Temmuz - 679 KHK - Adalet Bakanlığı - Katip - İstanbul - Albatros 4 - Adli KYOK 2018 - KABUL

Kontrol ettim,aynen devam

Adalet(mi??)  bak. - 675 (mi) KHK-nihayet KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...