İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

ŞAHRUT, 52 dakika önce yazdı:

kim dinler tatili.bizi de bir 29 ekim günü ihraç ettiler.belki bu 29 ekim de de iade ederler.?

Resmî tatil. Komisyon çalışmaz.

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Edep, 24 dakika önce yazdı:

Resmî tatil. Komisyon çalışmaz.

çokta önemli değil 1 gün çalışsa noolur çalışmasa noolur.3 yıldır doğru düzgün çalıştığını da görmedik.4 yıl bitti bir günmü bitmeyecek.herşeyin xerlisi olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaya3333, Bir saat önce yazdı:

@Badi Ekrem ben evde kalmayı abiligi reddediyorum . tanıklar hep çelişkili konustu mahkemede hakim bile gerekçeli kararda çelişmiş.. ev abisi olan biri sizce gerekçeli kararda yapmamıs denılen seyleri yapmazmi 

merhaba, 

evde kalmayı ve abiliği reddediyorsanız, tanıkların sizin kaldınız evin adresi ile HTS kayıtlarınızınn çapraz karşılaştırılmasını isteyin. sonuçta aleyhinize evde kaldığınızı ya da ev abiliği yaptığınızı söyleyenler, evin nerede olduğunu söylemeleri gerekir. sizde HTS kayıtlarından baz istasyonu bilgilerini alarak savunmanızı kuvvetlendirebilirsiniz. 

ayrıca, kendi tuttuğunuz evde kaldıysanız, kira kontratınızı veya buna ilişkin ödeme dekontlarınızı ibraz edebilir veya ev sahibinizi kendi lehinize tanık olarak dinletmek isteyebilirsiniz. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

1. 701 KHK - Kriterler: Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@SAHAF bunlar benim durumumu çok uzatır sefim ev sahibini de tanımam zaten . yani gerekçeli kararda sempati iltisak felan yazmıs . bende baskada hiçbirşey yok ne kodlama ne banka vs. idare buna sıkıntı cıkarır mı acaba. sonuc olarak hiçbirsey yapmamıstır dıyor gerekçeli kararda.

beraat- idare bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar merhaba iade olalı yaklaşık 2 hafta oldu Bugün okulumu aradım müdür yardımcısı ile görüşme yaptım daha önce beraber çalışmıştık bana şöyle bir şey söyledi hocam iyi ha dene bekliyordum zaten bana söylemişlerdi eni İlçe Milli Eğitim'e çağırdıklarında Bak bu adamı yerde olacak Ne biliyorsan Yemin et Ona göre söyle demişler bu da diyor Ben ne biliyorsam aynısını söyledim Bana iade olacağını söylemişlerdi Bilgin vardı Hocam dedi Onun için şunu rahatlıkla söyleyebiliriz bizim hakkımızda bilgi almak için tanık olarak çağrılan kişiler aslında bizim akıbetimiz hakkında bilgiye sahipler sadece söylemiyorlar değerli arkadaşlar bilginiz olsun diye yazdım

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

672 KHK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Asem, 4 saat önce yazdı:

Bugün mü görmüş kararı ?

Dün görmüş ve paylaşmış. Ben bugün gördüm ve buraya yazayım dedim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 5 saat önce yazdı:

Adalet bakanlığında duydunuz mu sayın @vergici672 ?

Hocam bir ara bir sürü ikm gözaltısı ve ihracından bahsediliyordu forumda. Adalet de bunu uyguluyor gibi. Ama kişisel ihraç olduğu için medyadan öğrenemiyoruz. 

Leviathan, 5 saat önce yazdı:

Benim açımdan sorun yok, şuan bu markaları rahatlıkla boykot edebilirim diye düşünüyorum, hatta uzun zamandır Fransız ürünlerini boykot ettiğimi soyleyebilirim zira bu markaları alabilecek kadar zengin değilim artık. Genelde Çin malı filan kullanmak zorunda kalıyorum, umarım Çin'i boykot etmek durumunda kalmayız.

Hahaha buna çok güldüm hocam. Keşke imkan olsa da YSL, Hermes falan boykot edebilsem. Evda 2 tane tefal tava bir de actifry fritöz var. Onları çizsem olur mu? 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
rapata, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba iade olalı yaklaşık 2 hafta oldu Bugün okulumu aradım müdür yardımcısı ile görüşme yaptım daha önce beraber çalışmıştık bana şöyle bir şey söyledi hocam iyi ha dene bekliyordum zaten bana söylemişlerdi eni İlçe Milli Eğitim'e çağırdıklarında Bak bu adamı yerde olacak Ne biliyorsan Yemin et Ona göre söyle demişler bu da diyor Ben ne biliyorsam aynısını söyledim Bana iade olacağını söylemişlerdi Bilgin vardı Hocam dedi Onun için şunu rahatlıkla söyleyebiliriz bizim hakkımızda bilgi almak için tanık olarak çağrılan kişiler aslında bizim akıbetimiz hakkında bilgiye sahipler sadece söylemiyorlar değerli arkadaşlar bilginiz olsun diye yazdım

Ayak yapıyor komisyonun bilmediğini kendi nasıl biliyor ? iade oldun ya hemen kendine pay çıkarmya çalışyo ben olumlu konuştumda iade oldun demeye çalışıyo 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
vergici672, Bir saat önce yazdı:

Hahaha buna çok güldüm hocam. Keşke imkan olsa da YSL, Hermes falan boykot edebilsem. Evda 2 tane tefal tava bir de actifry fritöz var. Onları çizsem olur mu? 

Bir ucuzluk marketinden le cola diye bir meşrubat alıyordum, onu da almayayım artik, sanırım Fransız colası.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Leviathan, 35 dakika önce yazdı:

Bir ucuzluk marketinden le cola diye bir meşrubat alıyordum, onu da almayayım artik, sanırım Fransız colası.

Bir ara champs ellysees (şanzelize) Louis Vuitton mağazasının önünden geçmiştim. Çantalar 5 bin avrodan başlıyordu. İçeride en çok benim başörtülü bacılarım vardı, çanta bakıyorlardı.

• Beğeni 1
  • Kahkaha 3

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...