İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Nedense gidip tüm Fransız mallarını alıp evi doldurasım var ?

• Kahkaha 3
  • Onaylama 2

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir şey sormak istiyorum.20.idaredeyim.Bir yıl geçti.Sonradan duruşma ve delil istemi talebinde bulundum.Acaba mahkemenin duruşma istememe rağmen yapmadan karar verme yet kisi var mı henüz duruşma bilgisinde yok diyor.

672 MEB (SENDİKA) RED

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, Bir saat önce yazdı:

Bir ara champs ellysees (şanzelize) Louis Vuitton mağazasının önünden geçmiştim. Çantalar 5 bin avrodan başlıyordu. İçeride en çok benim başörtülü bacılarım vardı, çanta bakıyorlardı.

Hocam cok guldum yaaaa.bi arada iphoneda baykot yapmislardi bizim taksitle telefonu alanlar yakti malum

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 15 dakika önce yazdı:

Hocam cok guldum yaaaa.bi arada iphoneda baykot yapmislardi bizim taksitle telefonu alanlar yakti malum

Boykot yapmadığımız bir arabistan malları bir de çin malları. Onun haricinde her ülke ile boykot yaşadık. TV'ye çıkıp şov yapanlar da bu işten çıkar bekleyenler.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Neriman Yetkin, Bir saat önce yazdı:

Bir şey sormak istiyorum.20.idaredeyim.Bir yıl geçti.Sonradan duruşma ve delil istemi talebinde bulundum.Acaba mahkemenin duruşma istememe rağmen yapmadan karar verme yet kisi var mı henüz duruşma bilgisinde yok diyor.

1 yıl çok erken bir süre. Ben 19 aydır aynı mahkemede karar bekliyorum. Mahkeme kalemini arayıp sorun, isteminizi uyapa girmemişlerdir. Benim ek beyan dilekçelerimi de girmiyorlardı. Sürekli telefonla rahatsız ederek öyle yükketiyordum uyapa. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 27.10.2020 - 19:08 yazdı:

Arkadaslar bir sorum var bilenler cevaplarsa sevinirim.diyelim kisi beraat etti savci itiraz etti kisinin mahkemece yurtdisi yasagi kalkarmi. Idari olarakta kisi nufusa basvurabilirmi.soyleki bi arkadas istinaftan beraat etti ve yurtdisi yasagi kalktigina dair evrak gelmis kendisine mahkemeden .

Dogru mu anladim duzeltin lutfen. Kisi mahkemesi vardi yargılanıyordu aklandi fakat savcinin itirazi sebebiyle uzadi istinafa gitti bir kez daha aklandi.her turlu adli tedbir kalkti ? ise en son kalktığına dair evrakla il nüfusta şerh tahdit isleri bürosuna dilekce ile başvuru yapacak ardindan bekleyeceksiniz genellikle olumsuz olursa eve yazi gonderiyorlar. olumluysa tlfn ediyorlar yada siz aradiginizda ogreniyorsunuz.duzenli takip şart. adli tedbirler kalktiysa kesinleştiyse genellikle 3ay gibi sure veriyorlar tahtid  kalkip cikis yapabilirsiniz pasaportu alirsiniz gibime geliyor

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Eylül, 3 saat önce yazdı:

Nedense gidip tüm Fransız mallarını alıp evi doldurasım var ?

Bir zamanlar ODTÜ'de öğrenciyken sizin gibilere, "Adam/Hatun burjuva ya!" filan derdik ?

Mazi kalbimde bir yaradır, hey gidi güzel günler.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, 31 dakika önce yazdı:

Dogru mu anladim duzeltin lutfen. Kisi mahkemesi vardi yargılanıyordu aklandi fakat savcinin itirazi sebebiyle uzadi istinafa gitti bir kez daha aklandi.her turlu adli tedbir kalkti ? ise en son kalktığına dair evrakla il nüfusta şerh tahdit isleri bürosuna dilekce ile başvuru yapacak ardindan bekleyeceksiniz genellikle olumsuz olursa eve yazi gonderiyorlar. olumluysa tlfn ediyorlar yada siz aradiginizda ogreniyorsunuz.duzenli takip şart. adli tedbirler kalktiysa kesinleştiyse genellikle 3ay gibi sure veriyorlar tahtid  kalkip cikis yapabilirsiniz pasaportu alirsiniz gibime geliyor

Hocam soleki savcu istinaftaki beraatede itiraz etti yargitayda arkadasin dosyasi fakat kaltigina dair evrak gelmis.niye soruyorum esimin isten dolayi kibrisa gidiyorlar 1 2 kes oldu artik sorun olacak gibi herci korona girdi ama  neyse iste hocak oyizden merak ettim. Bi avukata sorduk bazi mahemeler kaldirilmasini bile kararda gecirmiyolarmis. Fakat bizim bulundugumuz mah. Belirtiyor.cok uzadi biliyorum aslinda benim sormak istedigim kisi berat aliyir ama kesinlesmiyor itirazlarsan dolayi mahkeme ama bu sured me yasagin kalmasini talep ediyor.peki nufus kesinlesmeyimi bekliyor..???

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 2 saat önce yazdı:

1 yıl çok erken bir süre. Ben 19 aydır aynı mahkemede karar bekliyorum. Mahkeme kalemini arayıp sorun, isteminizi uyapa girmemişlerdir. Benim ek beyan dilekçelerimi de girmiyorlardı. Sürekli telefonla rahatsız ederek öyle yükketiyordum uyapa. 

teşekkür ederim.en kısa zamanda aramalara başlayayım.

672 MEB (SENDİKA) RED

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 5 saat önce yazdı:

Bir ara champs ellysees (şanzelize) Louis Vuitton mağazasının önünden geçmiştim. Çantalar 5 bin avrodan başlıyordu. İçeride en çok benim başörtülü bacılarım vardı, çanta bakıyorlardı.

Boykot korkusuyla indirim yapmış olabilirler mi acaba ?

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...