İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
Meltem 61, 1 saat önce yazdı:

Takipsizlik vardi.umudum yoktu ama 28 ay beni arastirdiktan sonra anlamışlardır diye düşünmeye başlamıştım.tesekkurederim cevap icin

Yürütmeyi durdurma talebi varsa o reddedilmiş olabilir bence kararı UYAP üzerinden inceleyin derim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
PardonDenen Mağdur, Bir saat önce yazdı:

Yürütmeyi durdurma talebi varsa o reddedilmiş olabilir bence kararı UYAP üzerinden inceleyin derim

Öyle olursa mesajda YD RET yazıyor hocam. İptal istemi reddedilmiştir büyük ihtimalle. Geçmiş olsun @Meltem 61, inşallah bir üst mahkemeden iade olursunuz. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 3 saat önce yazdı:

Doğum gününüz kutlu olmuş gerçekten. Hayırlı olsun hocam. Zahmet olmazsa kurumunuz ne zaman aranmış? Bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Teşekkür ederim.Kurumum 1 ay kadar önce aranmıştı.Bugün de il emrinde başladık.Allah herkese bu sevinci yaşatsın inşaallah.

672 KHK - MEB - Sendika - KYOK - Komisyon İnceliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 8 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun hocam çok guzel bir haber mutlu yaşlar diliyorum.

Komisyon sayfasinda iadenizi görmüşmüydünüz

Teşekkürler.Geçen cuma görmüştüm.Allah herkese nasil etsin.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 7 saat önce yazdı:

Hadi hayırlı olsun ve geçmiş olsun hocam. O savcı beyin görev aşkını cinayet, taciz, hırsızlık, narkotik suçlar gibi daha önemsiz-basit suçlarda da görmeyi diliyorum...

Hayırlı olsun hocam.  Allah bir daha yaşatmasın.

Teşekkürler.Allah herkese bir an evvel iade olmayı nasip etsin.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Daha evvel yargı reformu söylemleri için "bundan bir şey çıkmaz, biz bu lafları çok duyduk vs" gibi bir yorum yapmıştım. Lakin şimdi sizlere somut bir delil sunamasam da, bu kez reform ufak ufak hissediliyor gibi geldi. sizce? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, Bir saat önce yazdı:

Daha evvel yargı reformu söylemleri için "bundan bir şey çıkmaz, biz bu lafları çok duyduk vs" gibi bir yorum yapmıştım. Lakin şimdi sizlere somut bir delil sunamasam da, bu kez reform ufak ufak hissediliyor gibi geldi. sizce? 

Gündemi takip edemiyorum bu aralar? Nasıl yorumladiniz bunu?

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yd ret degil.UYAP a henüz birsey düşmedi

Mahkemesiz dosya üzerinden ret aldim.4060 mesaj gönderince uyapa düşmese de mesaj geliyor.cok sagolun arkadaşlar.

672 Red. 20.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 50 dakika önce yazdı:

Ortaya bisey attın en azından azcik bir ip ucu verde bizde rahatlayalım olmazmi

• Beğeni 1
  • Onaylama 3

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...