İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

scienceindex, Bir saat önce yazdı:

Çok geçmiş olsun.. red vermelere devam, zulme devam.. 

Teşekkür ederim hocam, herkes en iyi bildiği işi en iyi şekilde yaparmış. Bunların nasibi de ortada...

Bu arada sanırım ya bu sene komisyon sayfasını kapatacaklar ya da kurum kurum inceleyip aşamalı sonuç giriyorlar.

Çünkü bizim üniversiteden sonucu açıklanmayan sadece bir kişi kaldı. Sona kalan 5 kişiydik. Birer ikişer hafta arayla hepimize ret geldi.

• Beğeni 1
  • Üzülme 3

672-Akademisyen-İnceleme devam. Morbeyin mağduru! 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sadece sohbetten red alan gorunce içimden hadi ordan diyordum helallik almam lazım onlardan . 

Su an red kararımı gördüm 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İstanbul barosu , 2018-2019 dönemi İnsan Hakları Değerlendirme Raporu’nu kamuoyuna sundu. Rapor: ihraçlar, dernek kapatmaları, göçmenler, tutuklular, hükümlüler, avukatlar ve internete, sanata yapılan müdahaleler gibi bir çok başlık içeriyor

https://www.istanbulbarosu.org.tr/HaberDetay.aspx?ID=16089

• Beğeni 1
  • Teşekkür 3

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Birgarip, 21 dakika önce yazdı:

Sadece sohbetten red alan gorunce içimden hadi ordan diyordum helallik almam lazım onlardan . 

Geçmiş olsun. Bende 2008 yılı sohbet iddiasından dolayı red aldım. Artı kurum kanaati. İkm idim. Kaç girislisin?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

2013 girisliyim

Sağ ol. 2013 mart girişliyim bende kurum kanaati ney bilmiyorum onu

Su an red kararımı gördüm 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nedved, 2 saat önce yazdı:

İyi akşamlar arkadaşlar az önce ret kararımı gördüm. Salı günü duruşmam olacakti sadece 2012 yılında sohbet iddiası var.  Çok şükür ihraç olduğumdan beri hiç sıkıntı çekmedim sadece içimde bir nefret oluştu.Allah bunları bildiği gibi yapsın başka bir şey demiyorum

Geçmiş olsun allah kolaylık versin ?

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Red alan arkadaşlar çok geçmiş olsun. Kurumlarınızı da belirtirseniz daha iyi olur

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Birgarip, 26 dakika önce yazdı:

2013 girisliyim

Sağ ol. 2013 mart girişliyim bende kurum kanaati ney bilmiyorum onu

Sohbet iddiası artı kurum kanaati nedeniyle red aldın sende. Sohbet iddiası ile red alan çok fazla. Yalnız değilsin. Albatros var mı? Takipsizlik yada beraat aldın mı? Zannediyorum öğrenci İKM olarak mesleğe başladın. Doğru mu?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...