İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Kadir01, 9 saat önce yazdı:

Arkadaşlar covid 19 testim pozitif çıktı evde karantinadayım çok şükür iyiyim dua ediniz...Lütfen sağlığınıza dikkat edin, hiçbir şey sağlığımızdan daha ehemmiyetli değil, herkese sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum...

Çok geçmiş olsun inşaallah hafif geçer Allah acil şifalar versin

efe_kentli67, 7 saat önce yazdı:

Cok üzüldüm ınş en kısa zamanda donersınız ısınıze kurum neydı acaba ayrıca sabredın bakalım 

Amiinn inşaallah

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, 10 saat önce yazdı:

Arkadaşlar covid 19 testim pozitif çıktı evde karantinadayım çok şükür iyiyim dua ediniz...Lütfen sağlığınıza dikkat edin, hiçbir şey sağlığımızdan daha ehemmiyetli değil, herkese sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum...

Geçmiş olsun hocam Allah şifa versin inşallah biran önce sağlığınıza kavuşursunuz

Bu arada @Gül reçeli siz nasılsınız hocam en son iyi haberler almıştık sizden Rabbim size de bol şifalar versin inşallah ?

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saphyr, Bir saat önce yazdı:

Sabah sabah güzel bi haber eski müdürümden  aldım iade olmadım ama en azından bi kademe atladım. Komisyon eski çalıştığım yer agir ceza komisyon başkanına beni sormuş, komisyon başkanı da eski müdürüme beni sormuş. O da olumlu konuşmuş. Hadi bakalim hayırlısı. İlk buraya yazdım demek iade olursam da once size haber vereceğim. ? 

İnşallah olumlu olur hocam. Deprem, covid derken sizin işler çok kötüye gitmişti.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saphyr, Bir saat önce yazdı:

Sabah sabah güzel bi haber eski müdürümden  aldım iade olmadım ama en azından bi kademe atladım. Komisyon eski çalıştığım yer agir ceza komisyon başkanına beni sormuş, komisyon başkanı da eski müdürüme beni sormuş. O da olumlu konuşmuş. Hadi bakalim hayırlısı. İlk buraya yazdım demek iade olursam da once size haber vereceğim. ? 

Gelişme güzel. İnsallah sonuç da güzel olur hocam. 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Edep, 33 dakika önce yazdı:

Günaydın. Herşey çok hızlı gelişiyor. Göreve başladığımız ertesi gün bir okula görevlendirildik. Canlı derslere başladık hemen. Haftada bir okula gidiyoruz. 4 yıl geçmemiş gibi aradan ....  

ne kadar mutlu oluyorum böyle ifadeleri duyunca.. ??

geçer elbet..., 17 dakika önce yazdı:

Biz de başladığımızda aynı heyecanla hiç birşey olmamış gibi devam edecek miyiz acaba? 4 yıldır komada bitkisel hayatta yaşıyormuşcasına hiçbir ilerleme yok öylece beklemekten başka...

biz de bekleyenler olarak bu moddayız tabi..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saphyr, 2 saat önce yazdı:

İl neresi değerli meslektaşım

675 zabıt katibi albatros 4 takipsizlik inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...