İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Tarikcihan, 19 dakika önce yazdı:

Benzer durum sayılır ben de iade ettim mal müdürlüğünden   bir iki lira  açık kalmış      bir yıl sonra avukat parasına yüz lira zam gelmis  onunla  birlikte odemek zorunda kaldım    iki lira için 112 falan saniyorum odemistim 

Icraya verilmişti benim  

686 banka MEB red 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Tarikcihan, 44 dakika önce yazdı:

Icraya verilmişti benim  

Ya kardeşim 3 ün 5 in hesabı için bilerek veriyolar icraya sırf moral bozmak yıldırmak için psikolojik baskı uygulamak için hemen de ödemeyin bu kadar ceza geldi son ödeme tarihi şu ödemem lazım triplerine girmeyin haksızlığa uğradığımız elbet ispatlanacak bu haklarımızı geri alacağız öyle ya da böyle bugün veya yarın bunun kaçarı yok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mağdur64, 22 dakika önce yazdı:

Ya kardeşim 3 ün 5 in hesabı için bilerek veriyolar icraya sırf moral bozmak yıldırmak için psikolojik baskı uygulamak için hemen de ödemeyin bu kadar ceza geldi son ödeme tarihi şu ödemem lazım triplerine girmeyin haksızlığa uğradığımız elbet ispatlanacak bu haklarımızı geri alacağız öyle ya da böyle bugün veya yarın bunun kaçarı yok 

Benden de geri istemislerdi. Faiziyle birlikte ödememe rağmen kurum icraya vermiş. Yani ödeme tarihinden sonra icraya vermişlerdi. Takibe itiraz dilekçesi verdim. Dosya halen açık durumda. 

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

kimsede dedikodu , duyum vs bir bilgi yokmu?

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Esiminde 21. Idare red verdi karari bugun yuklmisler karari okurken bile kafam karisti? ole bi yazmislarki ohal red vermis kesin haklilar demis normalde dava devamdi esimin ki suan sonuclandi onu bile alip kendilerinw evirip cevirmialer.he red bekliyomuyduk evet ben olumlu olsun bile istemiyordum Allahta biliyor bam kesin bozar diye. Kafam ole karistiki normalde istinafi hazirlamayi dusunuyordum ama kalip degildi onu fark ettim. Bi av. Hazirlatmayi dusunuyoruz.

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
patriot, 09.12.2020 - 15:30 yazdı:

İyi akşamlar kurum 30 gün ek süre istemiş savunma için rutin bir islemmi acaba

İnceleme devam 677 hava kuvvetleri

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
TSK677, Bir saat önce yazdı:

İyi akşamlar kurum 30 gün ek süre istemiş savunma için rutin bir islemmi acaba

iyukta  buna ilşki maddde var kurum geçikececekse gerekçe subup ek süre talep edebiliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İdare mah 2020/yanında yazan rakam sıra numaramiz mi oluyor teşekkür ederiz avukat olmadığı için hiç bilmiyoruz o yüzden sordum 

İnceleme devam 677 hava kuvvetleri

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, Bir saat önce yazdı:

Esiminde 21. Idare red verdi karari bugun yuklmisler karari okurken bile kafam karisti? ole bi yazmislarki ohal red vermis kesin haklilar demis normalde dava devamdi esimin ki suan sonuclandi onu bile alip kendilerinw evirip cevirmialer.he red bekliyomuyduk evet ben olumlu olsun bile istemiyordum Allahta biliyor bam kesin bozar diye. Kafam ole karistiki normalde istinafi hazirlamayi dusunuyordum ama kalip degildi onu fark ettim. Bi av. Hazirlatmayi dusunuyoruz.

emin olun avukatlar duruma sizin kadar vakıf değil, googlede şablon dilekçeleri isim değiştirip veriyorlar mahkemeye,

TSK677, Bir saat önce yazdı:

İdare mah 2020/yanında yazan rakam sıra numaramiz mi oluyor teşekkür ederiz avukat olmadığı için hiç bilmiyoruz o yüzden sordum 

Evet 2020/.... E. (esas) dosya numaranız demek.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...