İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

.. 

Güncelleme • • Damla Damla

670khk sd kart inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Mağdur64 Merhaba, iyi seviyede İngilizce biliyorum.  özelden mesaj yoluyla görüşebiliriz

672-Beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

arkadaşlar özel konuşmalar için karşılıklı özel mesaj seçeneğini deneyin...

forumda mümkün mertebe tel adres vb. kişisel bilgilerinizi paylaşmayın...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
cengaver, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba.. İlaç sektöründe çalışmak isteyen en az B seviyesinde ingilizcesi olan arkadaşlar bana özelden yazabilir mi? 

Why do you need at least B degree English level? What's the ambition? ? ?

Iustitia omnibus

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 56 dakika önce yazdı:

Ohh bee bitti sonunda tatil artık hafta sonları gelmesinden resmi tatillerden bayramlardan seyranlardan nefret ediyorum her haftasonu resmi bayramlarda komisyonun kapalı olduğu her an üstüme bir hüzün çöküyor düşüncelere dalıyorum? Bu hafta ak koyun kara koyun belli olur haftada 300 karar cıkması lazım ki sene sonuna dosyalar bitsin göreceğiz hep beraber bakalım...

Komisyon kararı çıkınca hafta sonları güzelleşmeye başlıyor!

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tartar10, 3 saat önce yazdı:

Komisyon kararı çıkınca hafta sonları güzelleşmeye başlıyor!

En azından artık hayatına bir yön verebiliyorsun hocam beklenti icnde beklemiyorsun bir insanı öldürmek istiyorsan onu belirsizliğe terket dememişler boşuna 4 senedir ha öyle ha böyle bekliyoruz

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çocuklar gülsün, mevsimler gelsin, her şey bulur yolunu; sen rahat ol Allah düşünür kulunu...duaya ve tevekküle devam...

• Beğeni 6
  • Onaylama 3

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...