İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Hicran, 29 dakika önce yazdı:

@desensiz @Nihavent tşk ederim ilginiz için 

Birşey daha sormak istiyorum, sağlık bakanlığında sözleşmeli hemşireye disiplin cezası verilmiyormu? 

Kızım kadrolu uyarı cezasını alakası olmadığı halde kızıma veriyorlar. (o gece nöbetçi şift olduğu için) ama olayın esas müsebbibi olan diğer hemşireye sözleşmeli diye ceza verilmiyor. Kendisi ilk önce bakanlığı arttırdığını kendi durumuna müdahale ettirdiği ni söylemiş. Ama sonrasında olayın kendi lehine sonuçlanıp kızıma ceza verilince arkadaşlarının ayıplamasıyla üzerini kapatmış

Böyle bir durum yaşayan yada bilgisi olan varmı? Yani hakikaten sözleşmeli personel e disiplin cezası verilmiyormu? 

Sözleşmeli personel disiplin cezası aldihinda sözleşme feshi oluyorsa ondan üstünü kapatmislardir diye düşünüyorum

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon bu hafta karar girmezse ay sonuna doğru yıllık faaliyet raporunda Ocak ayına dair şu kadar dosya daha inceledik demez ise yatışa geçiyorlar demektir en iyi değerlendirme Mart sonu 3-4 bin dosya geçmeleri lazım eğer 2binlerde kalırlarsa bu işte başka birşey var güzel haberler almak dileğiyle

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hicran, Bir saat önce yazdı:

Birşey daha sormak istiyorum, sağlık bakanlığında sözleşmeli hemşireye disiplin cezası verilmiyormu? 

Kızım kadrolu uyarı cezasını alakası olmadığı halde kızıma veriyorlar. (o gece nöbetçi şift olduğu için) ama olayın esas müsebbibi olan diğer hemşireye sözleşmeli diye ceza verilmiyor. Kendisi ilk önce bakanlığı arttırdığını kendi durumuna müdahale ettirdiği ni söylemiş. Ama sonrasında olayın kendi lehine sonuçlanıp kızıma ceza verilince arkadaşlarının ayıplamasıyla üzerini kapatmış

Böyle bir durum yaşayan yada bilgisi olan varmı? Yani hakikaten sözleşmeli personel e disiplin cezası verilmiyormu? 

Sözleşmeli personel derken aile sağlığı elemanı mı. Onların sözleşmelerinde cezaî yaptırım hükümleri olması lazım. 657 ye göre değil de sözleşmelerinde yazan cezai mueyyideler uygulanması lazım gerekiyorsa. (Fiile göre sözleşme feshi bile söz konusu olabilir belki)

679 KHK eşim ihraç. Komisyon inceliyor. Okul ve okuldan kaynaklı banka.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, Bir saat önce yazdı:

Komisyon bu hafta karar girmezse ay sonuna doğru yıllık faaliyet raporunda Ocak ayına dair şu kadar dosya daha inceledik demez ise yatışa geçiyorlar demektir en iyi değerlendirme Mart sonu 3-4 bin dosya geçmeleri lazım eğer 2binlerde kalırlarsa bu işte başka birşey var güzel haberler almak dileğiyle

Ben bu seneyi de boş geçeceklerini düşünüyorum malesef.

672- sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer C, 31 dakika önce yazdı:

Az önce red kararımı gördüm. Çok umitliydim donup kaldım. En son perşembe akşamı bakmıştım. Kriterim 2011- 2015 Aralık  arasi her ay tasarruflarımı biriktirdigim banka ve çocuğun  okulu. Çok isterdim ben de iade oldum demeyi,  çok üzgünüm.  Dilerim bu karari verenler verdirenler de birgün aynı şeyleri  yaşasınlar. 

Kurum KHK nedir kardeşim geçmiş olsun bu arada bir de adli işlem var mıydı?

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 18 dakika önce yazdı:

Kurum KHK nedir kardeşim geçmiş olsun bu arada bir de adli işlem var mıydı?

Kurum EGM. Adli işlem yok. 672 KHK

672 KHK - İnceleme Devam - Banka - Okul 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Nihavent hayır aile sağlığı değil. Eğitim ve Araştırma hastanesi. 

701 EGM KYOK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ömer C, 8 saat önce yazdı:

Az önce red kararımı gördüm. Çok umitliydim donup kaldım. En son perşembe akşamı bakmıştım. Kriterim 2011- 2015 Aralık  arasi her ay tasarruflarımı biriktirdigim banka ve çocuğun  okulu. Çok isterdim ben de iade oldum demeyi,  çok üzgünüm.  Dilerim bu karari verenler verdirenler de birgün aynı şeyleri  yaşasınlar. 

geçmiş olsun...

masum olduğuna inanan terör örgütleri ile alakası olmayan herkes kısa sürede iade olur umarım...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hicran, 10 saat önce yazdı:

Hocam arkadaslarin dedigi gibi sozlesme fesh gibi bi durum varsa ondan ustinu ortmustur.o sozlesmeli diye ceza almama gibi durum soz konusu degil.hocam ceza tebellug edildiyse 15gun suresi var diye hatirliyorum evragi ilgi tutarak itiraz etsin kim teblig etiyse ona hitaben yazin anladigim kadariyla hastane verdi. Onlarda itiraz ederse il sagliga iletin .tekrar kurul toplanlamasi seklinde .yoksada mahkeme yoluna gidilebilir. suan saglikta en son atamalar artik sozlemeli mebdeki gibi 4 yil cakılı kalınıyor.

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...