İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

MEB den sendikanin yanında ,17-25 öncesi sohbet olup iade olan var mı?

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Uzun zamandır bakmiyordum komisyon sayfasına .Dün gece baktim.Degisiklik yok.İnceleme devam.Bakalim ne zaman bizlere sıra gelecek

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yeliz Coşkun Aslanalp, 45 dakika önce yazdı:

Sayın @MSA , sayın editörlerimiz adaletten sizce kaç dosya kalmıştır??

benim tahminim 1500lerde

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bir ara dün tv de gördüm. Bahçeli Meral Aksener'e birleşme çağrısında bulunmuş.Bu durum hakkındaki yorumlarınızı paylaşırmısınız.

• Onaylama 1
  • Katılmama 1

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

eşim hemşire 672'li incelemeye devam

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
kunduracı, 4 saat önce yazdı:

Kalan dosyalar bakımından MEB in daha şanslı olduğunu düşünenlerdenim. Umarım tüm masumlar bu sıkıntılı süreçten en kısa zamanda kurtulur ancak bir takım siyasi saiklerden dolayı MEB dışındaki kurumlara bakışın kademeli olarak olumsuza yöneldiğini düşünüyorum. EGM TSK kritit bir kaç bakanlık ve YÖK iktidar ve ortağının kendi içlerindeki paylaşımı nedeniyle sıkı sıkıya kontrol ediliyor gibime geliyor. Bu durum açıkca söylenemediği için kalan dosyalar için ya gri tabiri kullanılıyor ya da karar vermesi zor dosyalar olarak bahsediliyorlar. Komisyonun iadesinde hiç bir sakınca olmadığına karar verdiği bir EGM li ya da TSK lı ve hatta YÖK lü için hala sıkıntılı süreç devam ediyorsa bunun tek açıklaması siyaseten baskı unsunlarının işin içinde olduğu yorumudur diye düşünüyorum...

Adalet bakanlığıni da ekleyelim. Toplam ihraç içerisinde iade oranı yüzde 5 i zor bulur. Olumsuz kurum kanaatleri havada uçuşuyor. Adalet bakanlığinda özel durumlar hariç iade çok zor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok pembe panjurlu bir fikir belki ama acaba biz polislerin olumlu olan kararlarını atamaların yığılmaması sebebi ile ötelenmesi mümkün olabilir mi @MSA ?

Hayal de mi kurmayak. 

• Beğeni 1
  • Kahkaha 3

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar ihracatçilar birliginde çalışabilir miyiz? bir sıkıntı olur mu ?bilgisi olan var mi

672 incelemeye devam sendika banka -hesap açma adlı işlem yok İşkur 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...