İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

HEMŞO, 3 saat önce yazdı:

Hayırlı sabahlar herkese.

Arkadaşlar beraat kararımı avukat olmadığı için istinaf bozmuştu.

Bugün sabahtan tekrar duruşmam olacak. Dualarınızı bekliyorum.

İnşallah beraatiniz onanır hocam ?

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
HEMŞO, Bir saat önce yazdı:

Allah razı olsun. Duruşma oldu ağır ceza mahkemesi tekrar beraat verdi, savcı yine itiraz etti. Dosya ikinci defa istinafa gidecek. Üç yıl bitti içi boş bir dosya bir türlü bitmedi. Oyalayıp duruyorlar. 

Birde avukat olmadığı için istinaf davayı bozdu, dosyayı mahkemeye geri gönderdi, mahkemeye barodan avukat atayın dedi. Ben de durumu az çok tahmin ettim ve mahkemeyi arayıp defalarca söylememe rağmen avukat yine atamamışlar. Koridorda bekleyen bir avukata rica ettim, gittik vekaletname çıkardık hemen, duruşmaya girdik. Şükür tekrar beraat kararı çıktı.

Hayırlı olsun hocam ?

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bu ilave tedbirlerle ilgili sağlıkçıların başvuru yapmasına gerek var mı

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese iyi akşamlar.. bu şubatta biten başvuru adalet bakanlığınıda kapsıyormu??

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ek tedbirlerle.ilgili 3 şey soracam

1.iadeli taahütlü gonderdigimzide adres söyleşisi yetiyomu  içişleri milli.savunma hakkını desem birde sadece msb mi ofislerimi dicez

2.biz en son ilave tedbirleri kaldırın dedikten sonra cevap verilmediğini dicez tam ne yazacağız sonuçlara bilen varsa yardımcı olurmu

701khk ,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi akşamlar arkadaşlar .Komisyon kararı kaç gün içerisinde bize ya da   avukata tebliğ ediliyor??

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Daşbırk, 48 dakika önce yazdı:

Ek tedbirlerle.ilgili 3 şey soracam

1.iadeli taahütlü gonderdigimzide adres söyleşisi yetiyomu  içişleri milli.savunma hakkını desem birde sadece msb mi ofislerimi dicez

2.biz en son ilave tedbirleri kaldırın dedikten sonra cevap verilmediğini dicez tam ne yazacağız sonuçlara bilen varsa yardımcı olurmu

Millî Savunma Bakanlığı

Adres:Millî Savunma Bakanlığı Devlet Mahallesi, Yahya Galip Caddesi, Bakanlıklar / ANKARA 06100

Santral Telefon:0312 402 61 00

İlave tedbirlerin kendinize ait kısımların kaldırılmasına dair talebinizi yazıp gönderin. Öyle uzun uzun cümleler kurmanıza gerek yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Yeliz Coşkun Aslanalp, 1 saat önce yazdı:

Herkese iyi akşamlar.. bu şubatta biten başvuru adalet bakanlığınıda kapsıyormu??

Hakkınızda uygulanmış olan herhangi bir tedbir/tahdit konusu varsa elbette kapsıyor. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkdaslar bişey sorabilirmiyim ek tedbirlerle ilgili dilekçe 3 yerede yazdım

Msb

Içişleri 

Nüfus müdürlüğü 

Nüfus müdürlüğü 

Son cümlede cevap verilmesini isteyecekmişiz onu yazamadım yarımcı olurmusunuz 

701khk ,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...