İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Merhaba arkadaşlar güvenlik sertifikasi için nereye başvurmanız gerekiyor üzgünüzdeki ilave tedbirlerimin kaldırılması açısından ben astsubaydim neler yazmamiz lazım nereye göndereceğiz yardımcı olan varmı bazı sitelerde ciler üzerinden gönderin diyor bazıları elden ne yapacağını bilmiyorum

Astsubay arkadaş varsa bakım için mesela hava alanlarında çalışma imkanımız varmı teknık personeldim ihraç olunca ne yapacağımızı bilmiyoruz hayat bambaşka görünüyor yarı ölü yarı hayat

701khk ,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
observer, 3 saat önce yazdı:

Son olarak da özellikle sosyal mecrada bizlerle ilgili ciddi paylaşımlar yapan hukukçu Ali Osman GÖÇER ile  bir konum hakkında fikir ve soru sorma ihtiyacı hasıl oldu. Kendisine geç bir saatte (muhtemelen evindeydi) twwet atmama rağmen (DM olarak) hemen dönüş sağladı ve arayıp bizzat bilgi vereceğini söyledi. Belirttiği gibi de ertesi gün aradı ve detaylıca beni aydınlattı. Bu konuda kendisine gerçekten müteşekkirim. Aklınıza takılan olursa çekinmeden yazılacak ya da aranacak birisi kendisi. Hepinize saygılar.

Sosyal medya hesabında sormak istediğiniz birşey olursa özelden sorun yardımcı olurum yazmıştı. Ben de kendisine idare mahkemesi dilekçesi ile ilgili bir soru sordum. Uzun uzadıya cevap da istemedim. Sadece evet veya hayır diyecekti. Ama o davayı şu kadar ücret karşılığı devralayim dedi. Soruma cevap vermedi. Teşekkür ederim dedim, iyi günler dedi..

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yavuz Selim TÜRK, 3 saat önce yazdı:

Hedef saptırmak amacıyla yapılan bir haber olduğu kanaatindeyim. Buradan da MEB'in şu anda kamuoyu baskısına karşı hassas olduğunu anlayabiliriz. 

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Daşbırk, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar güvenlik sertifikasi için nereye başvurmanız gerekiyor üzgünüzdeki ilave tedbirlerimin kaldırılması açısından ben astsubaydim neler yazmamiz lazım nereye göndereceğiz yardımcı olan varmı bazı sitelerde ciler üzerinden gönderin diyor bazıları elden ne yapacağını bilmiyorum

Astsubay arkadaş varsa bakım için mesela hava alanlarında çalışma imkanımız varmı teknık personeldim ihraç olunca ne yapacağımızı bilmiyoruz hayat bambaşka görünüyor yarı ölü yarı hayat

Özel Güvenlik sertifikasindan bahsediyorsan iç işleri bakanlığına yazacaksın ben yazdım yarın yollayacağım 

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Cengiz Yildiz, 21 dakika önce yazdı:

Özel Güvenlik sertifikasindan bahsediyorsan iç işleri bakanlığına yazacaksın ben yazdım yarın yollayacağım 

Ben güvenlik sertifikası için cimerden dilekce yolladım inşallah dikkate alınır. Yoğunluktan dolayı gidemiyorum PTT ye. Ama cimer başvurusu kabul edilir diyor hukukçular.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Lisanslar ile ilgili redler gelmeye başladı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar pasaport tahdidi de ilave tedbirdi değil mi? Ben şimdi yazacağımız dilekçeye pasaport tahdidinin kaldırılmasını da yazsam olur mu? Daha önce pasaport tahdidi konusunda başvuru yapmamıştım. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, Bir saat önce yazdı:

Bu değişiklik sadece SÖZDE mi yahu?

701-EGM-kyok-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Guardiann, 2 saat önce yazdı:

Cimer in birkaç yıldır aynı şablon cevabı gönderdiği söylenmiş alttaki yorumlarda, ilave tedbirlerin kaldırılması için vakit geçirmeden başvuru yapmak gerektiğini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Benim kurum EGM herhangi bir ilçe emniyet müdürlüğüne teslim etsem dilekçeyikabul ederler mi 

677 khk inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...