İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
gorafda, 22 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar MEB'E ek tedbirler konusunda dilekçe göndereceğim. Bakanlığın adresini bilen buraya yazabilir mi?

Yetişmeyebilir, iadeli taahhütlü postanın yanısıra her ihtimale karşı taleplerinizi cimerden de iletin derim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar pasaport tahdidi için de son tarih 17 Şubat mı? O da ilave tedbir ya, bir an önce verelim dilekçeyi. Örnek dilekçe var mıydı burada? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar pasaport tahdidi için de son tarih 17 Şubat mı? O da ilave tedbir ya, bir an önce verelim dilekçeyi. Örnek dilekçe var mıydı burada? 

Siz kurumlara ayrı ayrımı yazdınız.. ben sadece içişleri bakanlığına yazdım yani sonrasında kabul edilmezse herbiri için ayrı ayrı idareye gitmek zor olmazmı yani ilgili KHK daki ilave tedbirlerin kaldırılması talepli içişlerine verdim sadece..

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Günün sözü:

İYİLİKTEN ANLAMAK ZEKA GEREKTİRİR.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

MEB verilmek üzere ilave tedbir dilekçesi arıyorum. Gönderebilecek olan var mı? Yarın il mem vereceğim. lütfen yardım edin

672 KHK Meb  Kyok  sendika hala inceliyorlar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Yakışır.., 3 saat önce yazdı:

Siz kurumlara ayrı ayrımı yazdınız.. ben sadece içişleri bakanlığına yazdım yani sonrasında kabul edilmezse herbiri için ayrı ayrı idareye gitmek zor olmazmı yani ilgili KHK daki ilave tedbirlerin kaldırılması talepli içişlerine verdim sadece..

Hayır tüm tahditler kaldırılsın diyerek sadece Milli Eğitim Bakanlığı'na verdim ama 17 Kasım' da resmi gazetede yayımlanan kanunda' pasaport kanununun... (orasını hatırlamıyorum) maddeleri saklı kalmak üzere' dediği için, pasaport tahdidi için ayrı bir başvuru gerekiyormuş. Onun için de son tarih 17 Şubat mı acaba diye düşündüm. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yetişmeyebilir, iadeli taahhütlü postanın yanısıra her ihtimale karşı taleplerinizi cimerden de iletin derim.   

Satın leviathan iadeli taahhütlü posta da sure gönderiliş tarihi sayılmıyor mu bende cuma  izin alamadigim icin  gönderemedim.Yarin göndereceğim ama kaçırdım mi yoksa 

679 gib komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
newfalcon, 2 saat önce yazdı:

MEB verilmek üzere ilave tedbir dilekçesi arıyorum. Gönderebilecek olan var mı? Yarın il mem vereceğim. lütfen yardım edin

Hocam sayfanın sonunda word formatında dilekçe şablonu var, kendinize uyarlayabilirsiniz.

https://www.gazihukukburosu.com/post/7256-sayılı-kanun-ile-getirilen-başvuru-yoluna-i-lişkin-bilgilendirme

gorafda, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar MEB'E ek tedbirler konusunda dilekçe göndereceğim. Bakanlığın adresini bilen buraya yazabilir mi?

Hocam ben internetteki adresi yazdım, özel bir birim belirtmedim. Çünkü ilave tedbirler için yeni bir komisyon kurulacakmış, hangi birim altında kurulacağına dair bir bilgim olmadığı için şu adrese gönderdim;

Atatürk Bulvarı No: 98 Bakanlıklar/ANKARA

677 KHK - MEB - Banka - 2018 Beraat - 2020 Şubat Kurum Görüşü alınmış...Torpilim, referansım yok. Cemaat, tarikat, örgüt, siyasi parti ilgim, alakam, sempatim, irtibatım, iltisakım, dirsek temasım yok, olmadı, olamaz, olmayacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Expert, 35 dakika önce yazdı:

iadeli taahhütlü posta da sure gönderiliş tarihi sayılmıyor mu

Sanmıyorum, bunu nereden çıkardınız? Postayla da gönderin ama süre kisiti nedeniyle her ihtimale karşı cimerden de başvurun bence. En güzeli elden verip, sayıyi kendinizin alması.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
AYBÜKE, 36 dakika önce yazdı:

Hocam ben internetteki adresi yazdım, özel bir birim belirtmedim. Çünkü ilave tedbirler için yeni bir komisyon kurulacakmış, hangi birim altında kurulacağına dair bir bilgim olmadığı için şu adrese gönderdim;

Atatürk Bulvarı No: 98 Bakanlıklar/ANKARA

@gorafda

Bence bu tarz dilekçelerin MEB'in personel genel müdürlüğüne gitmesi daha doğru olur zira bu tarz konularda koordinasyon genellikle bakanliklarin personel biriminde olur (ki bu birim de sanırım aynı adreste).

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...