İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Luis Figo, 16 saat önce yazdı:

Ve 675 batman eğitim sen üyesi bir arkadaşın iade haberi var

Batman Eğitim Sen üyesi başka bir arkadaş daha iade edildi

675 MEB

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ne güzel kabul kararları, bu güzel ayda bu güzel duyguları yaşatan Rabbime şükürler olsun, darısı bekleyen bizlerin basına, birden ben de hayal ettim kabul yazısı gördüğüm anı, gözlerim doldu inanın ki, hayatta 2 kez sevinçten aglamışlığım var inşallah bu da 3. Olur

672 khk-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Iade olan arkadaşlar cok cok sevindim sizin icin ama bu saatten sonra red alanlar icin de mübarek gün içimiz tekrar acıdı ? umarım cok cok cok daha hayırlı biseyler vardır bunda 

• Beğeni 6
  • Onaylama 3

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Joeu, 54 dakika önce yazdı:

İç hukuk prosedürü sona erdikten sonra 6 ay daha bekleyip AİHM'e başvurulabiliyordu. Bu değişiklikle basvuranlar icin bekleme süresi 4 aya düşürülmüş. Mesela, başvuran X ulkesindeki X yıllik iç hukuk sürecini tamamladiktan sonra 6 ay yerine 4 ay bekleyecek AİHM'e başvurabilmek için. Bu itibarla, başvuranlar açısından çok olumlu bir değişiklik değil gibi.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Omer Kenan, 47 dakika önce yazdı:

Atkadaslar bir redde benden. Allah yar ve yardimcimiz olsun. Gecen yil kurum gorusu alinmisti. Olumluydu ama banka olunca ret kacinilmaz oldu.

Gecmis olsun hocam?. Banka hesaplariniz hakkinda biraz detay verebilirmisiniz

Komisyon cuma disinda baska gubler yukleme yaptigi oluyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Red alan arkadaşlar adına çok üzüldüm gerçekten de İnşALLAH idare mahkemesinden dönersiniz ??

Kabul alan arkadaşlara da hayırlı olsun inşALLAH bundan sonrası daha iyi olur yalnız sunları unutmayın:

1. İsminizi ıhrac lıstesinde gördüğünüz andaki duygunuzu 

2. Kabul kararını gördüğünüz andaki dıygularınızı

3. Ve bu iki duygu arasında yaşadıklarınızı asla unutmayın ??

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bu kadar da duygusal takılmaya gerek yok önünüze bakın, hayatınıza dvm edin filan derdim ama Türkiye Cumhuriyeti tarihine gececek bu olaylardan ders de çıkarmak lazım. Tarih eğlence olsun diye değil okunup ders almak için yazılır.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...