İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

İstanbul çalışanıydım devrem 10 ay oldu dijitalleri alalı senin niçin vermediler anlamadım

işlem yapılmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Pol34, 2 saat önce yazdı:

İstanbul çalışanıydım devrem 10 ay oldu dijitalleri alalı senin niçin vermediler anlamadım

devrem benımkı subat ayında gelmişti cağlayan adli emanett idi ancak tem tekrar istemiş. neden olabilir anlamadım

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

bütün meseleler hal oldu şimdi de iyi polis kötü polis uygulaması başladı...

affedelim iade edelim derken şuan ki gündem af yok ne affı uygulamasına döndü..

binlerce insan eline mahkeme kararları takipsizlik kararları beklerken birde keyfi uygulamalar kaldı..

soruşturmam yok takipsizlik kararım var kriterim yok..tanık ifadem yok vs ne düşünürsen düşün boş..

bu saatten sonra ne olursa olsun kim ne derse desin boş..

beklemeye hukuk yollarını tüketmeye devam..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

DPÜ den bugun bir Ogr.Grv. iadesi var.

Kurum aranmis olumlu gorus 2 hafta once verilmis.

Bugun iade telefonu almis.

686 Akademisyen. Adli işlem, soruşturma yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İnşallah herkes iade olur. 

701 KHK  EGM  ihraç-albatros dan Beraat -egm den adli-idari işlem yok -Komisyon Red.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ya arkadaşlar garson dan iade var mı bilgisi olan yazsın. Ayrıca ben beraat kararı alalı 1 yıl olacak ama komisyon halen bekletiyor ve oyalıyor incelemiyor herkes perişan mağdur ama komisyonun umrumda değil güya geçen sene adalet bakanı söylemiş beraat kararı alanlara öncelik verilecek ama uygulamada dinleyen kim ?hiçkimse herşeyin hayırlısı anladıığım kadarıyla komisyon referans ı olana bakmıyor bekletiyor veya direk Red veriyor beraat kararı önemli değil idare mahkemeler de öyle yapıyormuş anlayacağınız cumhurbaşkanı mız  bu konuda ikna olmadıkça çok zor görünüyor malesef?

701 KHK  EGM  ihraç-albatros dan Beraat -egm den adli-idari işlem yok -Komisyon Red.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ayrıca ben hangisinden ihraç olduğumu bilmiyorum ben gardiyanlıktan geçtim bu mesleğe bana adalet bakanlığından albatros dan soruşturma ve mahkeme oldu beraat aldım ama emniyet beni 9000 kişilik listeye koymuş açık ve ihraç da ondan dolayı garson da ismim var mı onu da bilmiyorum bugüne kadar savcılık soruşturması yok ?ayrıca komisyon beni emniyet olduğu için bekletiyor çünkü benimle ihraç olmuş ve beraat almış başka adalet personeli Mayıs da komisyon inceleyip iade etti üstelik kod bile aynı komisyon ayrımcılık yapıyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ayrıca burdan bizim bu forum a bir tavsiyem hafta sonu olacak platform da bu bizim konu özellikle gündeme getirilirse ve söylenirse ve ses getirirse inşallah iyi şeyler olabilir hükümetin dikkate alabilir özellikle beraat ve takipsizlik kararı almış insanların mağduriyeti ve komisyonun bekleyeterek yaptığı zulüm dile getirilirse çok iyi olur bize umut olur.bir de bu konuyu memurlar nete iletilse haber yapsa dikkate alınacaktır inşallah. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon beraat kararı ve takipsizlik kararı alanları pek incelemediği için bugün kü sayı 25000 kişiyi geçmiş bekletiyor öncelik verip inceleseydi bugün hiçkimse mağdur olmazdı gidip davası devam edenleri inceliyor yada ceza alanları bunların acelesi yok ki ama komisyonun umrunda değil. Zaten bu komisyona beraat ve takipsizlik alanların oraya yönlendirilmesi yanlış mahkeme kararı tartışılamaz ve direk mahkeme göreve iade etseydi yine mağdur olmazdık ama malesef hukuk uygulanmıyor ve kişiye göre uygulanıyor ve mahkemenin üstünde hiçbir kurum olamaz hele uyduruk komisyon hiç olamaz sadece üst mahkeme olur ?

Ben yine diyorum ki ve özellikler rica ediyorum editör e ve talep ediyorum bizim mağduriyetimiz konusunu mutlaka öncelik ankara da olacak platform da yüksek sesle dillendirilmesi ve mmemurlar nete de haber yapması için uğraşılırsa gündeme getirirse mutlaka yetkili kişiler dikkate alacaktır ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
communication, 54 dakika önce yazdı:

DPÜ den bugun bir Ogr.Grv. iadesi var.

Kurum aranmis olumlu gorus 2 hafta once verilmis.

Bugun iade telefonu almis.

Arkadaslar Akademisyen iadesini genel foruma yaziyorum diye buraya yazmisim kusura bakmayin.

686 Akademisyen. Adli işlem, soruşturma yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...