İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Ben Ad ve mml kodundan iadeyim

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben de kodumu bilmiyorum 677 den bekliyoruz. Adli idari yok. ifade yok. Öğrenmeye de çaba göstermedim hiç. meslekte 4 yıl hiç bir şekilde evde kalma irtibat vs olmadı. Eşimden dolayı ihraç edildiğimi düşünüyorum. Rabbim o günleri gösterirse inşalalh iade de olurum. Komisyon olmazsa mahkeme ile. 

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 4 saat önce yazdı:

Ad kodlaması olup EGM den çalışan mevcut.

Komisyondan red alan var mı diye sormak istemiştim aslında. Öğlen Facebook'ta fişleme AD olup dershane ve gazeteden red alan gördüm. Sosyal medya da AD fişlemesi ile gördüğüm ilk red kararı.

679 KHK- Hat Mağduru- AD fişleme- Silivri Misafiri- 07.04.2020 İade- Atama Bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
d.s.m, 2 saat önce yazdı:

Komisyondan red alan var mı diye sormak istemiştim aslında. Öğlen Facebook'ta fişleme AD olup dershane ve gazeteden red alan gördüm. Sosyal medya da AD fişlemesi ile gördüğüm ilk red kararı.

İkinci güncel kodlaması nedir. O mühim

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 7 saat önce yazdı:

Kodu komisyon kararında öğrenmiş sanırım. 2. liste durumunu bilmiyorum şefim.

679 KHK- Hat Mağduru- AD fişleme- Silivri Misafiri- 07.04.2020 İade- Atama Bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
osmanlı, 3 saat önce yazdı:

devrem. şimdi tüm liste de ben AD diye fişlenmişim. Güncel liste de AD olarak. o zaman herkes güncel liste de yoksa benim gibi tüm liste de bunlarla bağı olmadığı yazanlar güncel liste de niye kodlanmış tekrar

Örgüt 2013 Aralık sonrası etkinliği yitirdiğinden yeni liste için ancak sınırlı sayıda malumat edinebilmiş görünüyor. Sonuçta haber için kullandıkları kişilerden birçoğu pasif birimlere sürülmüştü.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ad sonra edl DİE güncellenmişler eşim de hala davası devam ediyor bylok diyorlar ama delil YÖK onunla ilgili ya anlamadım biz Siirt’te idik harcandık öle hadi eşim neyse bari beni atmayın açıkta tutun şimdi tüm bunlara nasıl ne vicdanla komisyon red verecek tanıdıgım EGM dışı hüküm almış insan var eşleri tutuklu üstelikte biz bu egm den ne hallere düştük

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi akşamlar arkadaşlar.takipsizlik kararımı aldım AD kodlamam var fakat bilirkişi incelemesinde kızıma aldıgım bir haftalık sıfır tablette kakaotalk programı kurulu oldugu tespit edilmiş.şimdi ayıkla pirincin taşını yine ümitsizlik ve belirsizlik ne yapcam bilmiyorum.

679 sgk ihracıyım.sd kod:AD.Adlı işlem takipsizlik.6 Şubat İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kakaotalk programını internet üzerinden araştırdm ve geçmişte yapılan paylaşımlar ile beraber yorumlanınca.bu programın tabletlere üretici firma tarafından yüklendigi gibi bilgiler var ayrıca 150 milyon kullanıcısı oldugu ve hala play storede kullanıldıgı görünüyor.ama gelde anlat derdini anlatabilirsen.ayrıca bende sadece kurulu oldugu yazıyor kullanılmıştır demiyor 

679 sgk ihracıyım.sd kod:AD.Adlı işlem takipsizlik.6 Şubat İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adm34, 11 saat önce yazdı:

İyi akşamlar arkadaşlar.takipsizlik kararımı aldım AD kodlamam var fakat bilirkişi incelemesinde kızıma aldıgım bir haftalık sıfır tablette kakaotalk programı kurulu oldugu tespit edilmiş.şimdi ayıkla pirincin taşını yine ümitsizlik ve belirsizlik ne yapcam bilmiyorum.

Aşağıdaki paylaşımı bir inceleyin isterseniz.

Bilirkişiye itiraz edin. Verdiğim paylaşımı sizde deneyebilirsiniz. Ben bizzat denedim. Kakatalk kalıntısının nerede olduğunu yüklenme nedeniylemi yoksa tabletle birlikte gömülü sistem üzerindemi geldiğini bilirkişini belirtmesi gerektiğini. Bunu bulunan sözde kalıntının nerde olduğundan anlaşılacağını (paylaşımda detaylı anlatım var) yazın. Bilirkişi olarak görevlendirilen kişini bu işi para karşılığında ve adaletin doğru karar verebilmesi için bir dayanak olarak yaptığını dolayısıyla sistemlemi gelen yoksa yüklenen bir dosyadan olan kalıntımı olduğu net belli olabilecek bir durumum muallakta bıraktığını bunu sizi zan altında bıraktığını bu nedenle bilirkişi raporuna itiraz ettiğinizi belirten bir dilekçeyle müracaatta bulunun. Durumu kabullenmeyin.

Paylaşımı okuduğunuzda durumu daha net anlayacaksınız.

Güncelleme • • Aklima

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...