İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

İyi günler arkadaşlar 

İhraçtan sonra zati demirbaş silahımızın parasını  ikmal daireden isteyecekmişiz galiba örnek bir dilekçe paylaşabilen devrem olursa çok memnun olurum.  

692  EGM ret KYOK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Memur hubs, 5 saat önce yazdı:

İyi günler arkadaşlar 

İhraçtan sonra zati demirbaş silahımızın parasını  ikmal daireden isteyecekmişiz galiba örnek bir dilekçe paylaşabilen devrem olursa çok memnun olurum.  

Ben dilekcemi yazim resmini çekip mail adresine sadece dilekcemin resmini gönderdim.bir süre sonra cevap yazdılar.ardindan yatırdılar 

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dil to pagal ha, 15 saat önce yazdı:

Ben dilekcemi yazim resmini çekip mail adresine sadece dilekcemin resmini gönderdim.bir süre sonra cevap yazdılar.ardindan yatırdılar 

destekhizmetleridb@egm.gov.tr

Devrem bu adrese mi yazdın 

692  EGM ret KYOK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Memur hubs, 1 saat önce yazdı:

destekhizmetleridb@EGM.gov.tr

Devrem bu adrese mi yazdın 

Hayır devrem ikmal şubenin mail adresine gönderdim

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SABIR, 04.03.2020 - 19:10 yazdı:

@Hanceng06  geçmiş olsun , sadece SC kodundan red alman üzücü , bu koddan bekleyen çok kişi var

eyvallah kardeşim evet kod ile ilgili 6,3 alıp çalışan birçok kişi var 26,03,20 34 illeri bunlar benim bildiklerim

Emir, 06.03.2020 - 02:05 yazdı:

Arkadaşlar 5 Mart itibariyle iade kararımı ohal komisyonu sayfasında gördüm

Sizlerle de paylaşmak istedim

686 KHK

Görev yeri İstanbul olay yeri inceleme meş'um kriterlerden hiçbiri yok

Darısı tüm masum mağdur KHKlı dostlara

hayırlı olsun kardeşim 

701 KHK inc dvm ediyor sd kart

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Emir, 06.03.2020 - 01:05 yazdı:

Arkadaşlar 5 Mart itibariyle iade kararımı ohal komisyonu sayfasında gördüm

Sizlerle de paylaşmak istedim

686 KHK

Görev yeri İstanbul olay yeri inceleme meş'um kriterlerden hiçbiri yok

Darısı tüm masum mağdur KHKlı dostlara

Hayırlı olsun...

Darısı iade bekleyen tüm arkadaşlara..

Aynı sayılı KHK 686..

Karar eline ulaşınca özel değilse detay paylaşır mısın?

ne ile suçlanmış, neden ihraç edilmiş tekrar neden iade edilmişsin?

şimdiden teşekkürler..

tekrar hayırlı olsun...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar merhaba 686 EGM il  istanbul bu zamana kadar arayan soran olmadı.Açığa alınınca dijitalleri almışlardı.Hala ses seda yok kodumuda bilmiyorum.Komisyonda beklemede  ne olucak bu 686 ?Allah hepinize kolaylıklar versin.

686 banka inceleme devam egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 08.03.2020 - 18:28 yazdı:

Hayırlı olsun...

Darısı iade bekleyen tüm arkadaşlara..

Aynı sayılı KHK 686..

Karar eline ulaşınca özel değilse detay paylaşır mısın?

ne ile suçlanmış, neden ihraç edilmiş tekrar neden iade edilmişsin?

şimdiden teşekkürler..

tekrar hayırlı olsun..

Sağol devrem darısı başına diyecektim ama bugün iade olmuşsun darısı geride kalan masum mağdurlara inşallah

Bende kararı alınca paylaşırım 

Hanceng06, 08.03.2020 - 17:52 yazdı:

eyvallah kardeşim evet kod ile ilgili 6,3 alıp çalışan birçok kişi var 26,03,20 34 illeri bunlar benim bildiklerim

hayırlı olsun kardeşim 

Sağol devrem darısı başınıza inşallah

686 KHK - komisyon inceleme devam ediyor - kriter yok - takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kurafmom, 10.03.2020 - 13:21 yazdı:

Arkadaşlar merhaba 686 EGM il  istanbul bu zamana kadar arayan soran olmadı.Açığa alınınca dijitalleri almışlardı.Hala ses seda yok kodumuda bilmiyorum.Komisyonda beklemede  ne olucak bu 686 ?Allah hepinize kolaylıklar versin.

686 EGM de iade oranının çok yüksek olacağını düşündüm en baştan bu yana süreçte bunu gösterdi ve geçen hafta iade oldum EGM için en yüksek iade oranı olan KHK olabilir

Tez vakitte kabul kararını görürsünüz umarım materyallerin incelenip takipsizlik almanız kabul kararına yönelik süreci hızlandıracaktır

Ama herşeye rağmen temkinli iyimserlik iyidir

686 KHK - komisyon inceleme devam ediyor - kriter yok - takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Slm.zihni çakırmı neydi cd kartla ilgili önemli bilgiler açıklayacaktı.aciklamadi heralde.cd karttan iade olan varmı acaba.idare mah.den.komisyon zaten red veriyor diye biliyorum

679.egmred

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...