İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

alpha, 51 dakika önce yazdı:

Adaletsizlik, haksızlık, hukuksuzluk

Haksız 130.000 ihraç 

Hapisteki 800 bebek çocuk 

500.000 kişiye soruşturma 

Garibana fakire zulüm, zengine kendilerine kollama

Kibir, ego, tepeden bakma, halktan kopma

Kin, nefret dolu ötekileştirici söylemler

Muhalifleri terör ile yaftalamalar 

Baskı, korku imparatorluğu 

Demokrasi özgürlük şeffaflıktan uzaklaşma 

İsraf, lüks, şatafat

Rüşvet, torpil, adam kayırma, liyakatsizlik 

Yolsuzluk, hırsızlık 

Peşkeş ihaleler 

Tarım hayvancılık sağlık eğitimde yapılan bilinçli yanlışlar 

Ekonominin giderek kötüleşmesi

Yabancı yatırımcının endişesi güvensizliği 

Yurtdışına sermaye ve beyin göçü 

Vizyonsuzluk, bir dediğini ötekinin tutmaması, içte ve dışta politik savrulmalar

Ya bunlara devam 

Ya da 

TEK ÇÖZÜM ADALET 

Bunlarda bu kafa oldukça yazdıklarınızın çogunu yapacaklarını düşünmüyorum sn alpa çünkü beyni alınmış gibiler ne yanlışsa onu yapıyorlar. 

Tabiki aynı gemide oldukları topal adam onları sürekli yanlışa ve düşünmeden hareket etmeye zorluyor tıpkı s400 gibi.Eğer Avrasya hayali gerçekleşirse Türkiye uzun bir süre içine kapanır

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cümleten Selamünaleyküm. Yeni Forum Hepimize Hayırlı Olsun. Derizbinli

SAĞLIK BAKANLIĞI-679–KYOK Eylül 2019–inceleme devam–pasif dernek üyeliği 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yeni form hayırlı olsun arkadaşlar

679 KHK-red-SGK-tanık

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Nyx, 53 dakika önce yazdı:

Benim hesaplamama göre geçen cuma kalan sayı 48514 diye hesapladım. Her hafta sayıyorum. Ama ınsallah senin sayı doğrudur hızlı gitsinler

Bu hesapları  neye göre yapıyorsunuz? E

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dianeji, 1 dakika önce yazdı:

Bu hesapları  neye göre yapıyorsunuz? E

bu sorunun cevabını bende merak ettim açıkçası, çünkü belli oranda sabit karar vermiyor komisyon bir hafta çok bir hafta az karar duyuyoruz o nedenle ortalama diye düşünsek bile bir sayı nasıl belirlenir?

birde arkadaşlar ben telden giriyorum foruma, alt kısımda gözüken bilgi kısmını bu forumda olusturamadim; nerden olusturabiliyoruz bi el ativerin bakalim?

701 sayılı khk ile ihraç albatros (4 puan) magduru, komisyon incelemeye devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Selam arkadaşlar ohal komisyon sayfasından giriş yapacak ama bir türlü telefona mesaj gelmiyor neyapmam lazım yardımcı olabilecek var mı

677 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar son kaldığımız sayfayı telefona nasıl kaydediyoruz

SAĞLIK BAKANLIĞI-679–KYOK Eylül 2019–inceleme devam–pasif dernek üyeliği 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Abbas, 2 dakika önce yazdı:

Selam arkadaşlar ohal komisyon sayfasından giriş yapacak ama bir türlü telefona mesaj gelmiyor neyapmam lazım yardımcı olabilecek var mı

Bazen oluyo hocam bende de cikip yeniden giris yapmayi dene. Efsaneye gore bu tur aksamalar bilgi girisi yapildigini gosteriyor ?

677 EGM polis memuru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Abbas, 3 dakika önce yazdı:

Başka bir telefon no ile deneyebilirsiniz.

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bana iki üç gün oldu yine giriş mesajı gelmiyor

677 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...