İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Konuk Kartalyuvası
Ali Alkan, 9 dakika önce yazdı:

Bugünkü Memurlar netteki haber bana ait. İstifa edilmiş sendika 27 Aralık 2015. Cihan medya 2014 ocaktan itibaren 10 ay. Takipsizlik kararı var. Sonuç red. Kurum kanaati falan yok. Sadece bu iki kriter

İlk etap 5 ay 2. Etapta 24 ay sendika 

Karar tarihi ne?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

24 mayıs 2019

Temmuz ilk haftası red görmüştüm komisyon inceleme sayfasında 

672 KHK. İstifa edilmiş sendika 27 Aralık 2015. İlk etap 5 ay 2. Etap 24 ay sendika. Cihan medya 2014 ocaktan itibaren 10 ay ödeme. Komisyon sonucu red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende bugün komisyon kararımı aldım. 2 kriter den ret gelmiş. Biri sendika (2013 öncesi 8 ay 2013 sonrası 30 ay. Toplam da 38 ayı belirtmişler.) Diğer kriter de kimse yokmu ya sms yollamışım. Bunu hiç hatırlamıyorum. Aklıma bile gelmezdi kriter olabileceği. Özellikle tarih belirtilmiş. 16.05.2014 gününde 10 sms yollayarak para yardımı yapmışım. Aynen böyle yazıyor. Internetten araştırdığımda o tarihlerde soma maden faciası olmuş. (301 madenci şehit olmustu) muhtemelen tv de reklamları dönmüş ve bende etkilenip insanı olarak soma işçileri için sms yollamışım ama hata etmişim. Yazıya göre talimatla yollamisim. Iyilik benim neyime zaten. 5 yıl sonra acısı çıkıyor işte. Keşke reklamlarını döndüren tv kanalları da cezalarını çekseydi. Sendikayı açan, duyuruyu yapan,okullara dağıtan panoya asan herkes cezasını çekseydi. Madem bu suç bu suça herkes ortak aslindaaa

672 meb komisyon kararı ret. Mahkeme ye henüz başvurmadım...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ali Alkan, 25 dakika önce yazdı:

Bugünkü Memurlar netteki haber bana ait. İstifa edilmiş sendika 27 Aralık 2015. Cihan medya 2014 ocaktan itibaren 10 ay. Takipsizlik kararı var. Sonuç red. Kurum kanaati falan yok. Sadece bu iki kriter

İlk etap 5 ay 2. Etapta 24 ay sendika 

Geçmiş olsun.

Banka hangisi?

Birde hesap kartı mı yoksa kredi karti mı ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sayın idari şef icra gayrimenkul ihaleleri nasıl oluyor rica etsem paylaşır mısınız sermaye ne kadar lazım nerde oluyor falan gibi teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Boşa bekliyoruz  Excel tablosuna göre oluşturup bian önce karar versinler ya bu ne

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Geçen hafta facebook grubuna yazılmıştı. Sendika ve gazete aboneliğinden kişi iade olmuş. Fişleme/kurum kanaatine göre değişiyor olabilir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Pol34, 57 dakika önce yazdı:

@idari şef devrem ne kadar bir sermaye gerekli

Devrem ? sermaye bulunduğun ile göre değişir. Bir İstanbul ile Sinop, Şırnak vs. bir olmaz bilirsiniz. Uyap e satış'tan üyelik açmanızı öneririm öncelikle. İlinizdeki gayrimenkul ihalelerine bir bakın detaylı olarak. Ayrıca bu iş aklınıza yatarsa mutlaka emlak danışmanlığı kursuna yazılın. Ben İstanbul da İSMEK in düzenlediği kursa katıldım. aylık bir sertifikasyon programıydı ve inanılmaz istifade ettim.  Böylece hem okullu hem alaylı olmuş olursunuz. Takip ederseniz söylediğiniz meblağa bile alabileceğiniz gayrimenkuller çıkacaktır. Yahut ortak olabileceğiniz kimse varsa, güvendiğiniz hisseli girebilirsiniz. Özelden size ve diğer ilgilenen arkadaşlara detaylı bilgi atacağım devrem ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
idari şef, 5 dakika önce yazdı:

Devrem ? sermaye bulunduğun ile göre değişir. Bir İstanbul ile Sinop, Şırnak vs. bir olmaz bilirsiniz. Uyap e satış'tan üyelik açmanızı öneririm öncelikle. İlinizdeki gayrimenkul ihalelerine bir bakın detaylı olarak.  ?

merhaba üstat. banada bilgi atarmısınız. sertifika yı emlak sektörü hk bilgi edinilmesi amacıyla mı alınmasını öneriyorsunuz, yoksa ihale sürecide bir işe yarıyor mu? kubbay@hotmail.com

679, inceleniyor, banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...