İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Konuk

Böyle saçma sapan iddialar maalesef oluyor. KHK ların hepsi bahaneye bağlı olarak siyasi olarak açıklanmadı mı? Yargısız infaz siyasi değil mi ? Adalet yoksa her şey sos olarak ele alınabilir? Sos soruşturma taktiği. Vatandaşları ikna taktiği. Olmaz dediğimiz her şey olmuyor mu? Bir cani için binlerce masum yakılmıyor mu? Pire için yorgan yakılan ülkeyiz. Biri çıkmış binlerce suçlu için bir masum yakılabilir diyordu. Hükümette bir cani için binlerce masum yakıyor. Kafa bu kadar uçuk kullanılıyor. Mantık aramayın. Adaletin olmadığı yerde en ufak sos baş yakmaya yol açar. Anormaller normal olarak görülüyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Hasansabbah, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 2009 yada  2010 senesinde nt den kredi kartıyla alışveriş yaptım 15 tl lil bisey olur mu????

İdari şefin şüphe duyması da normal. Çünkü gerçekten çok kötü bir isim seçmişsiniz. Merak edip yakın zamanda bu "Hasan Sabbah" kimdir diye google da aradım. Youtube da videosunu izledim. Adam şimdiki fetö benzeri biri çıktı. Amacı için her şeyi yapan yaptıran biri çıktı. Adamları hiç sorgusuz adamın bir emriyle her kılığa giriyor ve her şeyi yapıyorlarmış. Adamın bir emriyle ölüme dahi gidiyorlarmış. Yani intihar edebiliyorlarmış. Bence trol değilseniz isminizi değiştirmeniz de yarar var.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
idari şef, Bir saat önce yazdı:

Sn.@RosedewittbukateR adamın niki ne amaçla girdiğini çok iyi gösteriyor.

Hasan Sabbah haşhaşi teröristlerin başıdır sayın @RosedewittbukateR sn secattin ve sayın gökkuşağı 

Ben ismine dikkat etmedim. Sadece sayın rosedewittbukater paylaştığı içeriği önemsedim.çünkü çoğu arkadaş küstürülerek gruptan ayrıldındığından dolayı önemsedim.sizin hassasiyetiniz farklıymış saygı duyarım. Selamlar 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
idari şef, Bir saat önce yazdı:

Sn.@RosedewittbukateR adamın niki ne amaçla girdiğini çok iyi gösteriyor.

Hasan Sabbah haşhaşi teröristlerin başıdır sayın @RosedewittbukateR sn secattin ve sayın gökkuşağı 

Yalnız bu malum siyasi partiden birinin İstanbul seçimlerinde "oy verenlerin yüzünden, görüntüsünden kime oy verdiği anlasiliyor" muhabbeti gibi oldu ???

Benim nickimden ne çıkarımlar yapılıyor acaba? ???

Sahiden "Saitama" için de yorumları alayım, bakalım neler çıkacak ? dalga geçmiyorum kimse üzerine alınıp bozulmasın, sadece merak ettim ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Birbirimize sarmayalım arkadaşlar. İsimlere takılmayalım. Benim ismim de İzol fakat Urfalı değilim mesela. İsim seçerken dikkat etmemişim.  İçeriklere de takılmaya lüzum yok. Gıyabında başka KHK'lılar hakkında da fikir yürütmeye gerek yok. Yok birbirimizden farkımız, hepimiz KHK'lıyız.

Saitama, 11 dakika önce yazdı:

Yalnız bu malum siyasi partiden birinin İstanbul seçimlerinde "oy verenlerin yüzünden, görüntüsünden kime oy verdiği anlasiliyor" muhabbeti gibi oldu ???

Benim nickimden ne çıkarımlar yapılıyor acaba? ???

Sahiden "Saitama" için de yorumları alayım, bakalım neler çıkacak ? dalga geçmiyorum kimse üzerine alınıp bozulmasın, sadece merak ettim ?

Sait ama mağdur hepimiz gibi.?

672 Red 6 yıl 3 ay

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
İzol, 3 dakika önce yazdı:

Birbirimize sarmayalım arkadaşlar. İsimlere takılmayalım. Benim ismim de İzol fakat Urfalı değilim mesela. İsim seçerken dikkat etmemişim.  İçeriklere de takılmaya lüzum yok. Gıyabında başka KHK'lılar hakkında da fikir yürütmeye gerek yok. Yok birbirimizden farkımız, hepimiz KHK'lıyız.

Sait ama mağdur hepimiz gibi.?

Bilemediiiiin ? Sait'in yanından gecmisligim yok ama mağdur olduğum bir gerçek ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saitama, 15 dakika önce yazdı:

Bilemediiiiin ? Sait'in yanından gecmisligim yok ama mağdur olduğum bir gerçek ?

Avatarınızla birlikte bakınca sanki bir anime karakter adı gibi ? 

701 Sayılı KHK, Albatros-3A, Takipsizlik, Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

One Punch Man - Saitama ???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar tek kriter veya kritersiz, takipsizlik, beraatı olan  akademisyenler için Komisyon neyi bekliyor sizce? Görünen odur ki akademisyenlerden retler çok uzun süre önce çıkanlara çıktı ve geriye kalanlardan az iade oldu. Dükkanı kapar ayak mı karara bağlayacak Komisyon sizce? 6000 küsür akademisyenin karara bağlanan yekün nedir fikrinizce? Bu saatte kadar ret çıkmadıysa ki - her üniversitenin retleri genelde toplu gönderiliyor- bundan sonra ret gelme ihtimalini nasıl görüyorsunuz? 

Hasan 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Saitama Aynı zamanda Japonya'da bir şehir ismi diye hatirliyorum. 2002 dünya kupasında 2. Turda japonya ile oynadığımız maçın ev sahipliği yaptığı yer olmalı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...