İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Sibemol, 1 saat önce yazdı:

2019/27788 Haziran 26 tarihli en son bildiğim bir de forum da 2019/30... paylaşıldı Temmuz tarihli sanırım.

bence incelemede kalan dosya sayısı 40.000 nin altına inmiştir

692 KHK adalet bakanlığı komisyon incelemeye devam adli süreç beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
692 mağdur, 27 dakika önce yazdı:

bence incelemede kalan dosya sayısı 40.000 nin altına inmiştir

Zannetmem, bildiğim 17 Nisan kararı 19500 lerde idi yani 2019 başından beri günlük ortalama 250-260 arası karar veriliyordu. 26 Haziran da 27788 karar numarası ile bu sayı 220-222 lere düştü. 17 Temmuz da 30... karar numarası ile ortalama 220 nin biraz daha altına düştü 218-220 gibi. Benim tahminim 41000 civarı dosya kaldı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 6 saat önce yazdı:

Değerli forumdaşlar...

İade olan en vefalı forumdaşlarımızdan olan Sn Ayurt Hocamdan sizlere selam getirdim...

Hepinizin bayramını tebrik ediyor...

??

Rose hocam bizden de kendilerine ve * Hocama selamlar...

Mete Hocadan haber var mı?

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gn.Editör

Tamamı dinleyin kendinizi bulacaksınız

Süper içten yorumlanmış

?? Hukuk ve Adalet ??'' SADECE ''

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Hüdayi, 32 dakika önce yazdı:

Rose hocam bizden de kendilerine ve * Hocama selamlar...

Mete Hocadan haber var mı?

Sn @Hüdayi Hocam selamlarınızıı iletirim, Sn MeteKağan Hocam twitterda @KodParcasi...

Sn KinesyolojiHocama da Sn Ayurt Hocam iletir söylerim...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mberam0602, 07.08.2019 - 16:43 yazdı:

Bende geçen cuma günü RET kararımı görmüştüm. Sizinle aynı 701 EGM 2015 öncesi EA Derece 0 2015 sonrası AD Derece 0. Karar bakalım ne zaman elimize geçecek! Gelince görürüz anyayı Gonyayı. Sonrasında da ver elini İdari Mahkeme!@Yeliz Coşkun Aslanalp 

Hiç kafanıza takmayın bende beraat ettikten sonra ret aldım gerekçeler aynı saçmalıklar. İki saat daraldim sonra unuttum gitti takmıyorum hiç bir şeyi.sizde öyle olun amaçlari can sıkmak sizi üzmek. Onlara inat her gün kahkaha atin. Ölümün olduğu bir yerde hiç bir şey için üzülmeye değmez ?

Kurum kanaati ve fişlemeden ret aldım. Mahkeme beraat. morbeyin var

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yarın iki haftadır anneannelerinde tatilde olan çocukları almaya yola çıkıyorum. Allah hepimize kazasız belasız yolculuklar ve hayırlı bayramlar versin. İnadına mutlu olun çatlatın zalimleri... 

672 akademisyen. banka. BES. RET ALDIM. adli idari henüz yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Socrates, 2 dakika önce yazdı:

Yarın iki haftadır anneannelerinde tatilde olan çocukları almaya yola çıkıyorum. Allah hepimize kazasız belasız yolculuklar ve hayırlı bayramlar versin. İnadına mutlu olun çatlatın zalimleri... 

Amin... Herkes sağsalim gitsin gelsin inşallah, siz de...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Anka679, 26 dakika önce yazdı:

Tamamı dinleyin kendinizi bulacaksınız

Süper içten yorumlanmış

Yıllarca Kizilirmak'tan dinledik Türkçesini biz solcular

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bank Asya ile ilgili yargıtay'ın bir kararı var. ilginç olan karar içinde 2. madde de ''faaliyet izninin kaldırıldığı zamana kadar yasal bankacılık faaliyetlerine devam eden'' diyor. banka yasal ise neden mahkemeler ceza veriyor insanlara? ben mi yanlış anladım cümleyi?

https://www.memurlar.net/haber/801112/bankasya-daki-rutin-hesap-hareketleri-icin-onemli-karar.html

672 KHK-RET-BANKA-ADLİ İŞLEM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...