İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Canım @ophelia

Darlığını, kederini okurken içimde hissettim 😔

Hiç bi gece sonsuza kadar sürmez. Gençsin, yolun daha çok uzun. Sağlığına dikkat et. Giden herşey geliyor ama sağlık bulunmuyor. Tecrübe ile sabit. 

Kim bilir Yüce Yaradan senin için ne güzellikler sakladı. Unutma guzum her gecenin sabahı vardır. Karanlığın zifirinde sabah gelir. 

Dualarım seninle. 

Allah a emanet ol pıtırcık ❤️❤️❤️

@Umutluhocam hayırlı olsun emekliliğiniz. Çok sevindim sizin adınıza. Sağlıkla güzel günlerde kullanın inşallah 🤲

Güncelleme • • LA TAHZEN
  • Beğeni 1
  • Teşekkür 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 21 saat önce yazdı:

Canım @ophelia

Darlığını, kederini okurken içimde hissettim 😔

Hiç bi gece sonsuza kadar sürmez. Gençsin, yolun daha çok uzun. Sağlığına dikkat et. Giden herşey geliyor ama sağlık bulunmuyor. Tecrübe ile sabit. 

Kim bilir Yüce Yaradan senin için ne güzellikler sakladı. Unutma guzum her gecenin sabahı vardır. Karanlığın zifirinde sabah gelir. 

Dualarım seninle. 

Allah a emanet ol pıtırcık ❤️❤️❤️

@Umutluhocam hayırlı olsun emekliliğiniz. Çok sevindim sizin adınıza. Sağlıkla güzel günlerde kullanın inşallah 🤲

Selamlar  LA TAHZEN..ve tüm mahalle sakinleri  geçen gün geçmişi okudum. Kimse yenisini yazmıyor artık diye .Herkesi  tek tek merak ettim.Ama   herkes  gitti sanırım merak edip sorduklarımiz da  cevap yazmıyor artık..

Herşey  gönlünüzce olsun. Hayat tüm güzellikleriyle gelip mahalle sakinlerini bulsun. Sizi görünce yazasım geldi...

• Beğeni 1

672 KHK sendika SGK  kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mahalleyi bırakmadık, ancak yazı azaldı. 

• Beğeni 1

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 21.09.2022 - 20:51 yazdı:

Umutluhocam hayırlı olsun emekliliğiniz. Çok sevindim sizin adınıza. Sağlıkla güzel günlerde kullanın inşallah 🤲

Sağolun var olun @LA TAHZEN şükürler olsun bugünleri gördüm Allah isteyen herkese de nasip etsin inşallah🍀

Gündem dışı mahallemizin güzel insanları nasılsınız yıllar herkesi yordu yazışmalar azaldı Allah herkesin gönlünde saklı duasını kabul etsin dua etmekten başka elimizden gelen bir şey yok sonu aydınlık olsun inşallah

Sevgili @ ophelia  nerelerdesin geriye doğru okuduğumda konuk olarak çıkmış yazdıkların hayırdır inşallah neden ayrıldın seni çok özleyeceğiz 

Sevgili  @Wonder. @elaf  @Nilen1302 @Aysegul Oz  @Karakeçili ve adını sayamadığım tüm mahalle sakinleri hepiniz güzel haberlerini almak nasip olsun inşallah her zaman dualarımdasinız  hepinizi sevgiyle selamlıyorum kendinize iyi bakın her şeyin başı can sağlığı 🌺🍀💚💞

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 11 saat önce yazdı:

Sağolun var olun @LA TAHZEN şükürler olsun bugünleri gördüm Allah isteyen herkese de nasip etsin inşallah🍀

Gündem dışı mahallemizin güzel insanları nasılsınız yıllar herkesi yordu yazışmalar azaldı Allah herkesin gönlünde saklı duasını kabul etsin dua etmekten başka elimizden gelen bir şey yok sonu aydınlık olsun inşallah

Sevgili @ ophelia  nerelerdesin geriye doğru okuduğumda konuk olarak çıkmış yazdıkların hayırdır inşallah neden ayrıldın seni çok özleyeceğiz 

Sevgili  @Wonder. @elaf  @Nilen1302 @Aysegul Oz  @Karakeçili ve adını sayamadığım tüm mahalle sakinleri hepiniz güzel haberlerini almak nasip olsun inşallah her zaman dualarımdasinız  hepinizi sevgiyle selamlıyorum kendinize iyi bakın her şeyin başı can sağlığı 🌺🍀💚💞

Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Sağlık olsun yeter ki diyoruz ama o da pek yerinde değil 😟 Eylül ayı hastalık ayım oluyor genellikle malum okullar açılıyor bana da hüzün çöküyor.

• Üzülme 1
  • Onaylama 1

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aysegul Oz, 3 saat önce yazdı:

Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Sağlık olsun yeter ki diyoruz ama o da pek yerinde değil 😟 Eylül ayı hastalık ayım oluyor genellikle malum okullar açılıyor bana da hüzün çöküyor.

Merhabalar  okuldayim ama  eski sevincim yok . Tüm yaşanmışlıklar iz bırakıyor insanda .Bazen hissettiğiniz hüznü iliklerime kadar hissediyorum bayrak törenlerinde  .Tüm masumlara aklıma geliyor .Bırakın  hüznü  okulun ilk günleri haftaları  belki de ilk ay çok yoğun oluyor. Okullarda düzen kurulsun  işler yoluna girsin bak  o zaman alacaksınız müjdeli haberi .o günlerin hayaliyle evde geçirdiğiniz son günleri  mutlu mesut yaşayın.Bana böyle söylediklerinde  nerdeeee derdim  inanmazdım yani .Darısı  sizlere  buradaki tüm  kaderdaslara  olsun  amin amin amin

• Onaylama 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Benim iki oğlum dan biri makina mühendisliği ne dikey geçiş yapmıştı, hazırlık dan dolayı başka üniversiteye geçti, diğeri bilgisayar mühendisliğini kazandı. Evde üç mühendis olcaz. Allah hepinizin  çoçuklarına iyi yerler nasip etsin. 

• Beğeni 2

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar herkese hayırlı geceler. Izgara tavukçuluk işimize ek olarak mayıs ayında sultaniye çekirdeksiz üzüm bağlarından toplattığımız bağ yaprağı satışına başladık çevrenizden yada ihtiyacı olan varsa irtibata geçerseniz damarsız yaprak gönderirim. Kargo dahil 5 lik ped de 150 Tl. 

• Beğeni 2

Yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karakeçili, 19 saat önce yazdı:

Arkadaşlar herkese hayırlı geceler. Izgara tavukçuluk işimize ek olarak mayıs ayında sultaniye çekirdeksiz üzüm bağlarından toplattığımız bağ yaprağı satışına başladık çevrenizden yada ihtiyacı olan varsa irtibata geçerseniz damarsız yaprak gönderirim. Kargo dahil 5 lik ped de 

Kolay  gelsin  kazancınız bol ve bereketli  olsun..

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karakeçili, 26.09.2022 - 23:40 yazdı:

Arkadaşlar herkese hayırlı geceler. Izgara tavukçuluk işimize ek olarak mayıs ayında sultaniye çekirdeksiz üzüm bağlarından toplattığımız bağ yaprağı satışına başladık çevrenizden yada ihtiyacı olan varsa irtibata geçerseniz damarsız yaprak gönderirim. Kargo dahil 5 lik ped de 150 Tl. 

Hayırlı bereketli kazançlar inşallah.İşiniz gücünüz rast gitsin

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...