İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Sorular kısmındaki bu Japonca yazıları sadece ben mi görüyorum?

eskicty, 1 saat önce yazdı:

En azından mail grubu oluşturabilir katılmak isteyenler için.

Anonimlik açısından forum ve sosyal medya en iyisi. Hepimizin birer twitterı olsa, oradan devam edilebilir. Ancak hiçbiri forum tadı vermez.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Mail grubu yapalım evet, yedekte dursun. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
eskicty, 2 saat önce yazdı:

Neden kaybolmayi seçer insanlar?

Yani şu forum aniden kapansa bunca dostluk burda mı kalacak!?

Sosyal medya kullanmıyorum Latahzen,hesap açmadan takip edilebiliyor mu acep.Tkip etmek isterim.

Bu iş için anket yaptık sizin isminiz çıktı Rose!??

Hesap açmadan takip ediliyormu bilmiyorum hocam. Orada birkaç iyi insan var onlarla irtibatı koparmamak için oralardayım. Diger formdan Maestra ,irfan, İbrahim Ethem  ve adı aklıma gelmeyen bir iki kardeşim var. Onlardan haber alıyorum. 

• Beğeni 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

“...göğsünün daraldığını biliyoruz.” (Hicr Sûresi 97.)

“Rabbin için sabret..” (Müddessir Sûresi 7.)

Sabır ve kolaylıklar diliyorum...

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 2

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
eskicty, 5 saat önce yazdı:

Sosyal medya kullanmıyorum Latahzen,hesap açmadan takip edilebiliyor mu acep.Tkip etmek isterim.

Ben bi kaçgün yazamayacak kadar yoğun olucam, ama yolda molada okurum sizleri... ?

Mail grubu nedir, nasıl olur hiç anlamam ki, ankette tek seçenek bendim herhalde... ?

Mail paylaşmıyorum aslında ama, şimdi naapsak bilemedim biraz düşimiyim, ya da bu forum falan kapanacak olursa yaparız olmadı... ?

LA TAHZEN, 2 saat önce yazdı:

Hesap açmadan takip ediliyormu bilmiyorum hocam. Orada birkaç iyi insan var onlarla irtibatı koparmamak için oralardayım. Diger formdan Maestra ,irfan, İbrahim Ethem  ve adı aklıma gelmeyen bir iki kardeşim var. Onlardan haber alıyorum. 

Evet twitter hesabınız olmasa da tıklayın, okursunuz, kişinin hesabı korumalı değilse tabi...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 8 dakika önce yazdı:

Ben bi kaçgün yazamayacak kadar yoğun olucam, ama yolda molada okurum sizleri... ?

Mail grubu nedir, nasıl olur hiç anlamam ki, ankette tek seçenek bendim herhalde... ?

Mail paylaşmıyorum aslında ama, şimdi naapsak bilemedim biraz düşimiyim, ya da bu forum falan kapanacak olursa yaparız olmadı... ?

Evet twitter hesabınız olmasa da tıklayın, okursunuz, kişinin hesabı korumalı değilse tabi...

Yeni bir mail alın, rosedewitbuket@gmail.com  adında ?

Hayırlı yolculuklar.

• Kahkaha 1

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
eskicty, 11 dakika önce yazdı:

Yeni bir mail alın, rosedewitbuket@gmail.com  adında ?

Hayırlı yolculuklar.

Buket nedir yaf... ???

Zaten rose adına mail adresim de, yukarıdakini bana ait sanıcaklar bişey değil...

Bi de öyle bi adres de varsa gerçekten, seyreyleyin cümbüşü... ???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gn.Editör

Ölüm olmadığı sürece bu form kapanmaz.

eskicty, 6 saat önce yazdı:

• Teşekkür 1
  • Onaylama 1

?? Hukuk ve Adalet ??'' SADECE ''

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 25 dakika önce yazdı:

Buket nedir yaf... ???

Zaten rose adına mail adresim de, yukarıdakini bana ait sanıcaklar bişey değil...

Bi de öyle bi adres de varsa gerçekten, seyreyleyin cümbüşü... ???

İsminiz de çok zor yavv.

Yanliş yazmışım.

Neyse tema anlaşıldı heral ?

• Beğeni 1

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Anka679, 13 dakika önce yazdı:

Ölüm olmadığı sürece bu form kapanmaz.

Sağolun... ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Bir düşüncem de KHK mağdurlarıyla ilgili... Mağdurlar bu işin çözümünün peyder pey olacağını bir türlü anlayamadı... pazarlamada "foot at the door" diye bir tabir vardır, yani ayağınızı kapıya koyabilirseniz, satışı büyük ihtimalle halledersiniz... burada da o ayak, ufak da olsa, KHK'lı bir grubun toplu iade olmasıydı... mesela takipsizlik-beraat alanlar iade olabilseydi, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iade olma yolu açılacaktı, çünkü o kapı açılmış olacaktı bir kere... ama bunun yerine ne zaman takipsizlik alanların iadesi gündeme gelse, diğer tüm KHK'lılar "bizde, bizde, bizde..." demeye başladı ve o kapıya ayak bu yüzden hiç konulamadı, çünkü kapı hiç açılamadı... Bu talepler nedeniyle, iade işi toplum nazarında en ağır kişinin iade olacağı şeklinde ve çok ağır mali külfete neden olacak şeklinde yorumlandı veya imajı o şekilde verildi (Abdurrahman Dilipak'ın idareyi KHK'lılarla ilgili mali külfetle korkutma twitini hatırlayın)... halbuki hep beraber en azından takipsizlik-beraat alanlar gibi toplum vicdanını da kanatan bir kesimin iade olmasını savunsaydık, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iadesi toplum nazarında daha kabul edilebilir hale gelecekti...
    • dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
  • Yeni Oluştur...