İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk RosedewittbukateR
eskicty, 34 dakika önce yazdı:

Teke zortlamasi ! Sn.Rose.?

Evet ya heyacan yaptım bak şimdi oyunu severim.

Benimde bu arada amaliyat var 13.30 da?

Ama iyi amaliyat.Malum süreçte sinir sitres yüzümde "ben" çoğaldı estetik operasyon geçireyim dedim ünlülerden ne farkımız var demi.Khkli'yi herkes biliyor?

Geçmiş olsun...

?

Devamı gelecek mi, herşey öyle başlıyor zaten...

Burundu, elmacıktı, boyundu derken bi bakmışız bizim Sn eskicty okmuş newyorkcity...

?

Şaka bi yana bitince haber verin, inşallah başarılı bi operasyon olur...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
bay edebiyat, 17 dakika önce yazdı:

Sabah iki ilaç istedim eczaneden 25 TL dedi... Yazdır istersen daha az ödersin dedi. Yazdırdım, gittim ezcaneye 45 TL tuttu iyi mi...Ulan ya... ? Muayene borcu çıktı ?

geçmiş olsun, bende geçen çocuk için gittim doktora. bir toz yazmıştı, sgk karşılamıyormuş ilacı,  eczaneci abla "36 tl de 35 olur" dedi. toplam 5 ilaç 55 tl verdim çıktım. 

Telefondan ilacı yazdım, n22 de 6tl kargo dahil 10,5 tl. eczacı da bana insanlık yaptı sanıyordum. ?  tekrar iade ettim,  internetten sipariş ettim, 2. gün elime ulaştı.

• Beğeni 2

701 khk ile doğrudan ihraç- adli ilk duruşma gün verildi- komisyon 21/10/2019da red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhba arkadaşlar, biliyorum çok sıkıcı bir konu ama: bebek gazına çare var mı?????gece gündüz gazlı bebek.

• Beğeni 2
  • Üzülme 1

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ophelia, 13 saat önce yazdı:

çalışmak iyi geldi

Sn @Ophelia çalışmak iyidir. Fazla düşünmeye gerek yok. Ne demiş amerikalılar önce iş bul, sonra daha iyisini bul.

Bu arada hakkınızda hayırlısı olsun

Sn .@türkiyeli ve diğer yeni mahalle sakinleri hoşgeldiniz. İyi de geldiniz. Malum mahalle kalabalık olunca kiralar artıyor. Bizde eski ev sahiplerinden olduğumuz için işimize yaradı :-))) Mesela Sn @RosedewittbukateR ın çok dairesi var. Kira geliri geçiniyor. Çalışmasına gerek yok. Malum buraların sahibi o.

Sn @türkiyeli geçmiş olsun. Farklı bir boyutta mücadeleye devam.

vergici672, 5 saat önce yazdı:

Hoş sohbetinizin en güzel özeti aslında, çevremizdekiler ile dertlerimizin, gündemlerimizin farklı olması. Biz temel insan ve vatandaşlık haklarımızın peşindeyken insanlar günlük dertlerin ötesine geçmişler, fantezi dertler uyduruyorlar kendilerine.

Daha iyi anlatılamazdı herhalde.

eskicty, 51 dakika önce yazdı:

Benimde bu arada amaliyat var 13.30 da

geçmiş olsun . İnşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

bay edebiyat, 28 dakika önce yazdı:

Sabah iki ilaç istedim eczaneden 25 TL dedi... Yazdır istersen daha az ödersin dedi. Yazdırdım, gittim ezcaneye 45 TL tuttu iyi mi...Ulan ya... ? Muayene borcu çıktı

Çoğu ilacı direk gidip almak en iyisi. Bunu daha öncede çok duydum.Daha sonradan ben de yaşadım. O zaman ne anlamı kaldıki gidip muayene olmanın.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
stranger, 24 dakika önce yazdı:

Merhba arkadaşlar, biliyorum çok sıkıcı bir konu ama: bebek gazına çare var mı?????gece gündüz gazlı bebek.

Ah hocam ah  neler çektim bilemezsiniz . En iyi çözüm damla. Boogie diye bi damla kullandık o iyi geldi tabi siz yediginize içeriğimize dikkat edin.1 demet maydanozu 1litre suda 5dk kaynatın suyunu gün içerisinde tüketim bize ıyi gelmisti

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 56 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun...

?

Devamı gelecek mi, herşey öyle başlıyor zaten...

Burundu, elmacıktı, boyundu derken bi bakmışız bizim Sn eskicty okmuş newyorkcity...

?

Şak?a bi yana bitince haber verin, inşallah başarılı bi operasyon olur...

Çok güldüm Rose."newyorkcity"????

Bitti 4 dakika sürdü.Bu kadar kolay olduğunu bilseydim önce yaptırırım.

Artık alistim ? diğer estetik operasyonlara yelken açabilirim.?

• Beğeni 1
  • Kahkaha 3

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
stranger, 1 saat önce yazdı:

Guzel anne@stranger ...Oncelikle kendi yediginiz gidalara cok dikkat etmelisiniz.Internetten gaz yapan yiyecekleri arastirabilirsiniz... 

Ayaklarinizi sicak tutun, kendinizi üşütmemeye çalışın lutfen... 

Cocuk doktoruna durumu danisirsaniz o bebişinize bir damla verecektir diye dusunuyorum... 

Ben cocuklarina cok duskun bir anneyim.Malm sebepten.Kendim annesiz buyudugum icin.?? Universiteli kuzuma tam 3 sene, ufakligima tam 2 sene anne sutu verdim...Madalyalik değil mi???❤ 

Ben onlari cennet kokulum diye severdim bebekken.Cennet kokulunuzu öpuyorum...

Selam guzel insanlar..❤ 

Bugun eski !!! mudurumle yolda karsilastim.Gozlerinin içine baktim uzun uzun ve sonra kafami çevirdim....  

Ihraç oldugum gunku tavri gozumun onunde canlandi birden.Sanki sari bir yılan gormuş gibiydi...  

Vicdanim çok rahat...Selam verilmeyi haketmiyordu... 

Herkesi kalbiyle başbaşa birakiyorum...?

Güncelleme • • Teacher
  • Beğeni 4
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, Bir saat önce yazdı:

Okumaya dayanamadim @vergici672 ... 

Annemi çok özlüyorum.. 

Telefon acip soyle uzun uzun konusmak harika olurdu...?Hayatimda kimseyi kiskanmadim.Sadece anne ve babasi olanlara imrendim... 

Takdiri Ilahi...

• Beğeni 1
  • Üzülme 6

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
werwer, 2 saat önce yazdı:

Sn @Ophelia çalışmak iyidir. Fazla düşünmeye gerek yok. Ne demiş amerikalılar önce iş bul, sonra daha iyisini bul.

Bu arada hakkınızda hayırlısı olsun

Sn .@türkiyeli ve diğer yeni mahalle sakinleri hoşgeldiniz. İyi de geldiniz. Malum mahalle kalabalık olunca kiralar artıyor. Bizde eski ev sahiplerinden olduğumuz için işimize yaradı :-))) Mesela Sn @RosedewittbukateR ın çok dairesi var. Kira geliri geçiniyor. Çalışmasına gerek yok. Malum buraların sahibi o.

Sn @türkiyeli geçmiş olsun. Farklı bir boyutta mücadeleye devam.

Daha iyi anlatılamazdı herhalde.

geçmiş olsun . İnşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Çoğu ilacı direk gidip almak en iyisi. Bunu daha öncede çok duydum.Daha sonradan ben de yaşadım. O zaman ne anlamı kaldıki gidip muayene olmanın.

Est. Sn Hocam, benden eskiler var, Sn Kafakafka, Sn LA TAHZEN, Sn Teacher ev sahibi, ben sonradan gelme, muhtar da Sn Ophelia oldu, ben emlakçı gibi boş dairelerin ilanını veriyorum... ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Bir düşüncem de KHK mağdurlarıyla ilgili... Mağdurlar bu işin çözümünün peyder pey olacağını bir türlü anlayamadı... pazarlamada "foot at the door" diye bir tabir vardır, yani ayağınızı kapıya koyabilirseniz, satışı büyük ihtimalle halledersiniz... burada da o ayak, ufak da olsa, KHK'lı bir grubun toplu iade olmasıydı... mesela takipsizlik-beraat alanlar iade olabilseydi, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iade olma yolu açılacaktı, çünkü o kapı açılmış olacaktı bir kere... ama bunun yerine ne zaman takipsizlik alanların iadesi gündeme gelse, diğer tüm KHK'lılar "bizde, bizde, bizde..." demeye başladı ve o kapıya ayak bu yüzden hiç konulamadı, çünkü kapı hiç açılamadı... Bu talepler nedeniyle, iade işi toplum nazarında en ağır kişinin iade olacağı şeklinde ve çok ağır mali külfete neden olacak şeklinde yorumlandı veya imajı o şekilde verildi (Abdurrahman Dilipak'ın idareyi KHK'lılarla ilgili mali külfetle korkutma twitini hatırlayın)... halbuki hep beraber en azından takipsizlik-beraat alanlar gibi toplum vicdanını da kanatan bir kesimin iade olmasını savunsaydık, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iadesi toplum nazarında daha kabul edilebilir hale gelecekti...
    • dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...