İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

@LA TAHZEN 

LA TAHZEN, 3 saat önce yazdı:

Günaydın komşular

Vertigo ve migrenin kombo yaptığı bir gecenin sabahından günaydın.  

Dayanılmaz bı 18 saat geçirdim. Allah dan akşam yemeği yapmıştımda kimseyi aç koymadım. ?

Uyuyamıyordum.  Eşim acile gidelim diyor, istemiyorum çünkü gece yarısı ancak döneriz. Uykusuz kalacak garibim.  

Allah ımdan eşim için,o yorulmasın,sabah uykusuz işe gitmesin diye beni uyutmasını diledim.  Duamdan sonrasını hatırlamıyorum. 

Allah'ın bukadar çok sevdiği insana iftira atanların sonunu çok merak ediyorum.  

niye yazdım, sizinle paylaşmak istedim. Başka kimsem yok. 

@LA TAHZEN Allah şifa versin hocam sıkıntılarınız son bulsun inşaallah ?

• Beğeni 2

672 MEB kriter -istifa edilmiş sendika-tanık ifadesi-SMS-2019 Şubat beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Geçmiş olsun Latahzen abla. Daha iyisinizdir inşallah...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 4 saat önce yazdı:

Günaydın komşular

Dayanılmaz bı 18 saat geçirdim. Allah dan akşam yemeği yapmıştımda kimseyi aç koymadım. ?

Uyuyamıyordum.  Eşim acile gidelim diyor, istemiyorum çünkü gece yarısı ancak döneriz. Uykusuz kalacak garibim.  

Allah ımdan eşim için,o yorulmasın,sabah uykusuz işe gitmesin diye beni uyutmasını diledim.  Duamdan sonrasını hatırlamıyorum. 

niye yazdım, sizinle paylaşmak istedim. Başka kimsem y

Geçmiş olsun la tahzen. Migren agrısını bilirim.bi tuttumu agrı kesici filan bana mısın demez.kendimi odama kapatır çoluk çocuk ne yapar ne eder gözüm bile görmezdi.ben hacamatla ciddi ölçüde şifa buldum.uzun zamandır migren atakları yaşamıyorum.hayatımda maalesef stres namına bir şey değişmedi  ama hamdolsun dayanılmaz başağrıları yaşamıyorum .

• Beğeni 2

20. İdare mahkesi bekleniyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
stranger, 19 saat önce yazdı:

Once siz hocam.ins. mutfakta cok usudunuz?

Güzel kalpli insan @stranger çok teşekkür ediyorum.Evet çok usudum ve usuyorum.Ama biliyorum ki bir yandan usurken, bir yandan da pişiyorum.( Manevi anlamda olgunlaşiyorum.☺) 

Geçen gün eski komşum telefonda şunları söyledi: 

“ Eski seni çok seviyor ve begeniyordum.Şimdiki seni daha çok takdir ediyor ve beğeniyorum.”??????? 

Bu da gelir, bu da geçer...

Sevgili La tahzen, size acil şifalar diliyorum.Kendinize iyi bakın lütfen.Çünkü sizden sadece bir tane var, siz birtanemizsiniz..?Ailenizin, cevrenizdekilerin, bizlerin sizin gibi samimi ve güzel yürekli insana çok ihtiyacımız var . 

Gönlü güzel tüm insanlara selam, sevgi ve dualar yolluyorum.?

Güncelleme • • Teacher
  • Beğeni 4
  • Onaylama 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 6 saat önce yazdı:

Günaydın komşular

niye yazdım, sizinle paylaşmak istedim. Başka kimsem yok. 

Çok geçmiş olsun Tahzen.

Ne kadar dusuncelisiz.Siz hastasiniz , eşiniz için dua ediyorsunuz.

Bu tarz naif insan kalmadı!

......

Kimsesizler kimsesi sizinle/ bizimle...

La tahzen ....

• Beğeni 3

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 5 saat önce yazdı:

Çok geçmiş olsun @LA TAHZEN?

Allah razı olsun hocam. Çok teşekkür ederim

tömbüldek, Bir saat önce yazdı:

Çok geçmiş olsun Tahzen.

Ne kadar dusuncelisiz.Siz hastasiniz , eşiniz için dua ediyorsunuz.

Bu tarz naif insan kalmadı!

......

Kimsesizler kimsesi sizinle/ bizimle...

La tahzen ....

Evet hocam kimsesizler kimsesinin lütfuydu uyamak. Şükür olsun

Yusufcuğa sevgiler hocam

Teacher, 2 saat önce yazdı:

Güzel kalpli insan @stranger çok teşekkür ediyorum.Evet çok usudum ve usuyorum.Ama biliyorum ki bir yandan usurken, bir yandan da pişiyorum.( Manevi anlamda olgunlaşiyorum.☺) 

Geçen gün eski komşum telefonda şunları söyledi: 

“ Eski seni çok seviyor ve begeniyordum.Şimdiki seni daha çok takdir ediyor ve beğeniyorum.”??????? 

Bu da gelir, bu da geçer...

Sevgili La tahzen, size acil şifalar diliyorum.Kendinize iyi bakın lütfen.Çünkü sizden sadece bir tane var, siz birtanemizsiniz..?Ailenizin, cevrenizdekilerin, bizlerin sizin gibi samimi ve güzel yürekli insana çok ihtiyacımız var . 

Gönlü güzel tüm insanlara selam, sevgi ve dualar yolluyorum.?

Benim güzel yürekli hocam , Allah bian önce hayırlısı ile iadeni versin inşaallah.

Çok teşekkür ederim

scn, 3 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun la tahzen. Migren agrısını bilirim.bi tuttumu agrı kesici filan bana mısın demez.kendimi odama kapatır çoluk çocuk ne yapar ne eder gözüm bile görmezdi.ben hacamatla ciddi ölçüde şifa buldum.uzun zamandır migren atakları yaşamıyorum.hayatımda maalesef stres namına bir şey değişmedi  ama hamdolsun dayanılmaz başağrıları yaşamıyorum .

Sağolun hocam. Arkadaşım yapıyor hacemat. O da çok faydalı diyor ama nasip olmadı henüz. Hep birşeyler engel oldu. Vakti gelmedi belkide. 

Diane, 4 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun Latahzen abla. Daha iyisinizdir inşallah...

Teşekkür ederim canım. Hamdolsun iyiyim. Allah kimseyi sağlığından etmesin. Hiçbir şey gözünde olmuyor insanın 

Sereyyan, 4 saat önce yazdı:

@LA TAHZEN 

@LA TAHZEN Allah şifa versin hocam sıkıntılarınız son bulsun inşaallah ?

Sağolun hocam. Allah razı olsun

elaf, 5 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun dikkat edin desem de stres geçmeyince sık tetikliyor. Vücudu rahatlatan şeyler tüketin papatya anne çayı gibi...iyi geliyor... Ailenize sevdiklerinize lazımsınız..??

Teşekkür ederim hocam. Allah sizideailenize sevdiklerinize bağışlasın

Allah razı olsun hocalarım. Rabb'im sevdiklerinize bağışlasın. Sağlıklı hayırlı bir ömür yaşayın inşallah

• Beğeni 4

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@LA TAHZEN hocam gecmıs olsun Rabbım saglıklı nice gunler YASAMAYI hepimize nasip eylesin saglık gercekten zor bir durum kimseyi Rabbım saglık la sınamasın. Neler ediyorsunuz mahallenin guzel sakinleri @vergici672 hocam nasıl gidiyor hayat neler yapıyorsunuz beni soracak isen kızımla cocuk olmus evcilik oynuyoruz evde ortulerı kortukla  sandalye ustune ortu bırakıp kızımla ıcıne girip oyun oynurız bazen uzanıp cızgı film izliyoruz bu TRT cocuk izliyoruz da hep aynı cızgı filmlere yeni bolum eklemelıler ezberledim artık filmlerı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
doganadalet692, 1 saat önce yazdı:

@LA TAHZEN hocam gecmıs olsun Rabbım saglıklı nice gunler YASAMAYI hepimize nasip eylesin saglık gercekten zor bir durum kimseyi Rabbım saglık la sınamasın. Neler ediyorsunuz mahallenin guzel sakinleri @vergici672 hocam nasıl gidiyor hayat neler yapıyorsunuz beni soracak isen kızımla cocuk olmus evcilik oynuyoruz evde ortulerı kortukla  sandalye ustune ortu bırakıp kızımla ıcıne girip oyun oynurız bazen uzanıp cızgı film izliyoruz bu TRT cocuk izliyoruz da hep aynı cızgı filmlere yeni bolum eklemelıler ezberledim artık filmlerı?

Hocam bizim çocuklar çizgi film yaşını geçti. Onlar ders çalışıyor. Biz de çay falan içiyoruz yanlarında. Sizin market işi yoğun. Vakit azdır tabii. 

• Beğeni 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 25.12.2019 - 11:32 yazdı:

Sn @Yaren672, Sn @Hercaist, sizlerde bi göründünüz sonra kayboldunuz efenim...

?

25 Aralık Forum Kediler Gününüz Kutlu Olsun Mahalle...

?

☺☺??

Merhabalar. Haklısınız sayın Rose. Ailemizde iki hastamız var. Anneannemle çoğunlukla ben ilgilenmeye çalışıyorum ( doktora gidiş-geliş falan) bu yüzden gündemim ihraçtan, iadeden epey kaydı. Biz aynı durumda, hem hayatımızı idame ettiriyoruz hem son 28 binin neresindeysek orda bekliyoruz ?

Allah hepinize sağlık, huzur nasip etsin ?

• Beğeni 3

672 MEB. İnceleme devam ediyor. Eşim için takipteyim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Hercaist, 7 dakika önce yazdı:

☺☺??

Merhabalar. Haklısınız sayın Rose. Ailemizde iki hastamız var. Anneannemle çoğunlukla ben ilgilenmeye çalışıyorum ( doktora gidiş-geliş falan) bu yüzden gündemim ihraçtan, iadeden epey kaydı. Biz aynı durumda, hem hayatımızı idame ettiriyoruz hem son 28 binin neresindeysek orda bekliyoruz ?

Allah hepinize sağlık, huzur nasip etsin ?

Geçmişolsun, işiniz rast gitsin...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...